Xbox One S نقد و بررسی قیمت های آتی و اطلاعات

[ad_1]

مایکروسافت ساخته شده جدید ایکس باکس فقط آن را با هر وسیله ای جدید است. این X Box 1 S یک 0.5 ارتقا به زمان Xbox One به جای جانشین آن. بود که آن را به عنوان ممکن است, آیا نمی شود فریب خورده را به شهود آن را مشابه پشتیبانی از آنجایی که این یکی از بسیاری از چیزهایی قبلی یکی نیست.

در حالی که Xbox One S است که در واقع همان کنسول که مایکروسافت انتشار در سال 2013 شده اند وجود دارد تغییرات قابل توجه. آن را به دور حقه باز و زیباتر و تغییر تعدادی از آنهایی قبلی مسائل سبک. این علاوه بر این شامل 4K و محدوده دینامیکی بالا (HDR) که به معنی بازی های خود را و فیلم ها می تواند به عنوان آنجا که ممکن است از جدید ترین تلویزیون.

آن را ارائه نمی دهد یک تغییر عظیم در سمت گرافیک. نه نشانی از آن سود عمده اسب افزایش قدرت از نسل بعدی ایکس باکس موسوم به پروژه برج عقرب. بود که آن را به عنوان ممکن است آنچه در آن است ممکن است آن را به سر و صدا ضربه بازی کنسول 2016: آن را مقرون به صرفه ترین UHD Blu-ray در دسترس است. Xbox One S تنها کنسول به بازی 4K پخش Blu-ray.

این می تواند Xbox One S یک متحیر کردن ضربه با طرفداران فیلم در یک طرح مالی که در حال جستجو برای یک متواضع روش برای لذت بردن از محتوای 4K. آن می تواند موشک های 4K Blu-ray فروش نیز به همین ترتیب سونی PS3 را با استاندارد Blu-ray. علاوه بر این واقعا خیلی بد نیست UHD Blu-ray player.طراحی:در گذشته طولانی, وجود دارد, طراحی Xbox One S. گرامی ما آن را با بسیاری از عیوب ارزش بحث کردن. بالاتر از همه چیز این حمایت کاهش یافته است و بدون شک با 40% کوچکتر فرم است که قطعا بهتر کار می کند با توجه به موقعیت دستگاه و در داخل گرما تخلیه. با این حال آنچه که واقعا تکان دهنده در مورد این بسیار کوچکتر فرم جدید در راه است که مایکروسافت نه تنها کاهش ایکس باکس با یک S نسخه علاوه بر این که چگونه به بسته هر دو از یک منبع تغذیه داخلی و یک 2TB هارد دیسک به این که فضای کمی.

این یک دستاورد قابل توجهی مطمئنا و دیگر کوچکتر طرح توجیهی تولید قطعات مانند جمع و جور تر فن, طرف, با منافذ برای راحت تر گرما فرار همه کمک جدید نگاه سرد با وجود این تراکم امکانات در طراحی آن است.

همچنین بدنه بیرونی از ان چیزی است که ما دوست داریم. در حال حاضر وجود دارد دو دکمه فیزیکی برای هر دو قدرت و خارج کردن تابع جدید یکی S. اینها قطعا نسبت به خود را لمسی خازنی نسخه قبلی Xbox One به طور عمده در پرتو این واقعیت است که آنها یک معامله بزرگ بیشتر مقاوم در برابر به طور تصادفی لمس کردن آنها را در حالی که با استفاده از این کنسول. علاوه بر جدید Xbox One S به همراه یک IR blaster همراه خود را که طول می کشد را به حساب از راه دور واسط و پس از آن روشن یا خاموش دیگر دستگاه های خارجی مانند خود 4K TV, AV جمع آوری و یا جعبه ماهواره ای است.

مزایا:

  • کوچکتر از ایکس باکس یکی از

  • 4K بازی ارتقاء

  • آن را ارزان UHD Blu-ray player

  • HDR سازگار

  • بهبود grippy کنترل

منفی:

نه بومی 4K در بازی

[ad_2]