Tapotement – چرا باید آن را شامل هر ماساژ سوئدی

[ad_1]

این می آید از کلمه فرانسوی tapoter معنی ” شیر ” و است که دقیقا یک بهره برداری و یا زدنی روش که سریع متلاطم روش است که یک اثر پررنگ در بدن است. آن است که بسیار شبیه یک درام انجام شده با طرف یا راهنمایی از انگشتان دست با جایگزین دست رفتن بالا و پایین.

این ماساژ سکته مغزی انجام شده است با نگه داشتن مچ دست خود را سست و حرکت خود را آرام و فنری برای جلوگیری از صدمه زدن به شریک زندگی خود را. یک اشتباه رایج در هنگام یادگیری این سکته مغزی خود را به استفاده از آرنج و شانه که باعث سرخوردگی برای هر دو درمانگر و گیرنده.

Tapotement استفاده می شود در سر و قسمت فوقانی پشت و شانه های تحریک گردش خون و سیستم عصبی است. این یک تحریک کننده و تقویت کننده پوست, تجربه, اما برخی از مردم وجود دارد که پیدا کردن که این بخش از ماساژ سوئدی برنامه بیش از حد برای آنها.

از دیگر مزایای مختلف tapotement سکته مغزی هستند که آنها کاهش رسوب چربی و شل و ول عضله عمدتا در ران و باسن مناطق. اگر شما با استفاده از کوبه ای ملایم سکته مغزی در شکم شرایط مانند یبوست کمک کرده است.

چندین استراتژی های مختلف استفاده می شود که استفاده از Tapotement که می توان به شرح زیر خلاصه کرد:

• نرم (یا سفت’) اکشن است که در آن شما با استفاده از این طرف دست خود را در آنچه که معمولا به رسمیت شناخته شود به عنوان یک karate chop حرکت است. خود را با کف دست رو به یک دیگر شما ضربه بزنید و سطح خود را شریک پوست نسبتا به آرامی در حالی که در حال حرکت به سرعت در سراسر سطح برای جلوگیری از آسیب و درد.

• زدن یک فندک, نرم, فرم از نرم. این حرکت انجام شده توسط طرف انگشت کوچک و نه تنها لبه دست.

• حجامت یک روش که در آن شما فرم هر دست به یک جام با خم کردن انگشتان دست خود را تنها در کمتر knuckle joint در حالی که نگه داشتن انگشت شست خود را به طرف دست خود را. با دست خود را تشکیل شکل فنجان شما شیر روی سطح پوست در حالی که در حال حرکت در سراسر آن را در یک توالی سریع از حرکات. همیشه مطمئن شوید که دست های خود را در حال گود و تخت نیست برای جلوگیری از تسلط شریک زندگی خود را. هنگامی که انجام شده در منطقه پشت مخاط در ریه ها شل دادن کمک به گیرنده.

• Pummeling: در این نهایی Tapotement روش شما گره دست خود را به یک مشت قبل از استفاده از آنها را در جانشینی سریع از ضربات ملایم به سطح خود را از همکاران پوست شایع ترین است که ران و باسن.

همیشه به یاد داشته باشید Tapotement یا کوبه ای حرکات همیشه در انجام گوشتی عضلانی مناطق و استخوانی و یا sensive مناطق از بدن است. به عنوان مثال: تنیس گردن و پشت زانو و کبودی و یا شکسته میشود.

به عنوان یک نتیجه از tapotement که بخشی از خود را به ماساژ عضلات خود را تحریک و تقویت القا عضلات و گردش خون و سیستم عصبی بهبود یافته است.

[ad_2]