Superfreakonomics – سرگرم کننده و آموزنده فکری – لبنان عقل متعارف

[ad_1]

Superfreakonomics عاقبت به استیون لویت و استیون Dubner را wildly محبوب و موفق Freakonomics یک کتاب پرفروش از دمدمی حقایق که توضیح اقتصادی مزایا و معایب رفتارهای انسان اعم از خرید و فروش مواد مخدر به انتخاب نام کودک است. Superfreakonomics مانند سلف خود است سخت به سنجاق کردن بر روی هر موضوع واحد و یا تم. آن rambles amiably از طریق طیف وسیعی از موضوعات آشکار اقتصادی و علل و عواقب ناخواسته و راه حل برای فحشا, تروریسم, هزینه های مراقبت های پزشکی بی تفاوتی و نوع دوستی ایمنی کودک و تغییر آب و هوا. آن را بررسی اقتصاد از خوردن گوشت کانگورو (اشاره: آن را با نفخ شکم!), sex عملیات تغییر و شیمی درمانی.

کتاب لبنان عقل متعارف و ارزانی بر خوانندگان dozes از جذاب factoids که مطمئنا اضافه کردن رنگ به هر حزب کوکتل گفتگو. کدام خطرناک تر است – رانندگی در حال مستی یا مست ؟ چرا کود اسب یک مشکل عمده در شهر نیویورک در نوبه خود از قرن گذشته ؟ چرا باید بمب گذاران انتحاری خرید بیمه عمر, حتی اگر زندگی بیمه را پرداخت نمی کردن در این رویداد خودکشی ؟ چرا ترافیک افزایش مرگ و میر در سه ماه پس از 9/11 حملات ؟ چگونه 9/11 حملات برجسته یک مشکل که منجر به پیش انقلابی در پزشکی ؟ شما پیدا کردن پاسخ در Superfreakonomics.

این کتاب پاسخ به سوالات هیچ کس تا به حال متوقف به درخواست – به خصوص برای برخی از دلیل عجیب و غریب, سوالات در مورد sexجنسيت تفاوت و فحشا. چرا وجود دارد 35 میلیون کمتر زنان نسبت به مردان در هند ؟ چرا از آن است که مردان در هند به پایین میزان موفقیت با کاندوم? شیکاگو, فاحشه, بیشتر احتمال دارد به بازداشت توسط پلیس و یا sex با یک پلیس ؟ می توانید میمون ها آموزش داده می شود برای پرداخت هزینه sex?

Superfreakonomics نیست همه چیزهای بی اهمیت. آن را به شما بگویم این نوع سرطان که شیمی درمانی کار می کند و کسانی که آن را کاملا بی اثر است. در واقع, آن را به شما فکر می کنم دو بار در مورد آنچه اتفاق می افتد در بیمارستان, دکتر و اورژانس. آن را نیز می گوید حقیقت را در مورد صندلی ایمنی کودک.

اکثر مردم به یاد داشته باشید داستان در مورد قتل زن سبک و جلف Genovese. او به طرز وحشیانه ای به قتل رسیده توسط یک ضارب در محله کوئینز نیویورک در حالی که 38 همسایه تماشا; یکی نیست به نام پلیس. حداقل این است که داستان این روزنامه گزارش – داستانی که پس از آن ظاهر شد و در ده ها تن از متون جامعه شناسی دهه آینده. فقط یک مشکل وجود دارد. داستان نیست کاملا درست است. لویت و Dubner بگویید که واقعا چه اتفاق افتاده است همراه با برخی از یافته های تعجب آور در مورد نوع دوستی و منافع خود.

لویت و Dubner همچنین نشان می دهد که چگونه ارزان و راه حل های ساده گاهی می توان یافت و یا اختراع برای هزینه و مشکلات پیچیده مانند طوفان گرمایش جهانی و میزان عفونت در بيمارستان ، هر کسی که می خواند این کتاب بدون شک می گویند “من می دانستم که هرگز!” یا “من هرگز در مورد آن فکر که در راه!”

Superfreakonomics جذاب است, سرگرم کننده و آموزنده و فکری همه در یک بار. آن را می دهد یک چشم انداز جدید به موضوعاتی که در حال گرفتن عناوین امروز. جزئیات Freakonomics و Superfreakonomics و پیدا کردن چگونه ما اطلاعات غلط سیاستمداران و رهبران دولت واقعا هستند! در حال حاضر که من آن را خوانده ام, من درک می کنم که چرا این دو کتاب باید مانند یک زیر بزرگ! من پیوست کرده ام که زیر بسیار برای من لذت.

[ad_2]