P. F اسلون و استیو Barri

[ad_1]

در حالی که شما ممکن است بلافاصله به, نام, P F اسلون وجود دارد هر فرصتی که مستغرق در جایی در اعماق مجموعه رکورد خود را شاید در بخش کشاورزی صرفا برای 1960 شما پیدا کردن یک آهنگ نوشته شده توسط استعداد نوجوان, آهنگساز و یا حتی یک آهنگ یا دو ثبت شده توسط او در یکی از بسیاری از نام مستعار.

فیل اسلوان به عنوان او پس از آن شناخته شده است در حال حاضر شروع به نادرست به عنوان یک خواننده پشت سر او هنگامی که او امضا کرده به عنوان یک نویسنده کارکنان برای West Coast شاخه ای از صفحه نمایش جواهرات در سال 1964 در پر زرق و برق مناقصه سن هجده. او بلافاصله تیمی با دیگر جوان و ترانه سرا, Steve Barri و با هم آنها نوشت: در جانشینی سریع یک جریان بیلبورد 100 بازدید در طیف گسترده ای از ژانرهای مختلف از R&B و راک مردمی به گروه دختر و گشت و گذار-pop. متاسفانه نهفته دشمنی با Dunhill سوابق رئیس جمهور Jay لاسکر بود که تا حد زیادی محصول اسلون قابل فهم تمایل به انجام تحت نام خود را به خود را به رهبری بودن شتابزده اخراج از نوپای برچسب در پشت پایان سال 1967. Barri که می خواهم همیشه مطالب با نقش او به عنوان یک نویسنده/تهیه کننده رفت و تبدیل به برچسب از A&R قبل از مصرف همان پست با برادران وارنر سوابق. او در حال حاضر بدست آورده پوسته تفریحی کالج مدار سخنرانی در تاریخ rock ‘n’ roll.

پس از انتشار چند آلبوم, اندازه گیری برای لذت بردن (1968) و مطرح شده در پرونده (1972), اسلون به سادگی بدون هیچ ردی ناپدید شد. او پس از آن بستری بودن ” متروک و ذهنی بیمار را برای مدت طولانی. یک بررسی در LA بار از سال 1993 فرفره در Troubadour در غرب هالیوود برای ترویج خود comeback album (هنوز در) آستانه تخریب نشان می دهد که مشکلات خود نشده اند ممکن است به طور کامل پشت سر او حتی پس از آن:

‘متاسفانه اسلون را غیر عادی انجام رفتار بیش از حد اغلب jarred خونتان برابر جذاب تر کیفیت آهنگ های خود را. به طور مداوم در حرکت های عصبی, تیک و حرکات جویدن آدامس دائما او اغلب قطع جریان موسیقی با خارج-از-تمرکز داستان که قطع به نقطه جدایی. به عنوان شب عینک, او گاهی اوقات اضافه تهاجمی harangues در حمایت از مبهم سیاسی-اجتماعی در دستور کار’.

او پس از آن ثبت شده فقط یک آلبوم Sailover در سال 2006.

باور نکردنی خود را به کار رای در Dunhills در سال قبل از خود ویرانگر شکست باید عوارض خود را گرفته. بین سال 1964 و در سال 1967 او می گذراند در همکاری با Barri, بازدید, برای برخی از این دهه بزرگترین اعمال از جمله جستجوگران های نوین گراش و Papas پنجم ابعاد لاک پشت هرمان را زهد و جانی رودخانه. علاوه بر خود نگران اعتراض آهنگ “آستانه تخریب” نوشته شده است در پی بحران موشکی کوبا بود که در جهان سر و صدا به صورت بری مک گوایر. او همچنین جدولها در U. K تحت نام خود او و یا حداقل خود را از آخرین تغییرات آن, P. F. اسلون برای اولین و آخرین بار زمانی که او Dylanesque دیگ-دیگ بخار ‘گناهان یک خانواده به هیچ 38 در سال 1965.

در طول Dunhill سال اسلون نیز ضبط و در سراسر ساعت با Barri تحت چنین نام گروه به عنوان نجات غریق ها Wildcats, Sheridan Hollenbeck ارکستر و گروه کر فیلیپ و استفان ویلی & چرخ فوق العاده Baggys, تم, Inc., رفتگران و ریشه های چمن. فوق العاده Baggys شاید بهترین از این سمت پروژه های برش واقعا فوق العاده surf, پاپ, آلبوم, Tell Em من Surfin’ در سال 1964 که هنوز هم در نظر گرفته و امروز به عنوان یکی از بهترین آلبوم ها در این نوع از تاریخ ، زمانی که او بود نوشتن یا ضبط آهنگ ها در مقياس صنعتي اسلون مشغول نواختن گیتار در بسیاری از دیگر منی سوابق از جمله Mamas و Papas’ تمام زمان کلاسیک “California Dreaming”.

آن را تمام به پایان رسید در اشک البته به عنوان اسلون اصرار بر حرکت در مرکز صحنه در نهایت هزینه او Dunhill حرفه ای. تلاش خود را به “ride the lightning bolt بین خلاقیت و commerciality” بود در سن 22. یک جایگزین خواندن از پسر/دختر تجزیه آهنگ “Let me Be”, که لاک پشت ها در زمان به هیچ. 28 در بیلبورد نمودار در سال 1965 ممکن است در حقیقت دیده می شود به عنوان تعریف نگرش او به هنر به طور کلی و به طور خاص خود در حال جنگ با لاسکر;

‘لطفا اشتباه نکنید من و یا سعی کنید به من / سایه کسی دیگری / I ain’t به او و یا او شما فکر می کنم من / من فقط تلاش سخت برای خودم باشد… و من پیاده می شود گفت که چگونه به حرکت می کند / i’m sorry I ain’t احمق شما فکر می کنید بازی توسط قوانین خود را’.

اگر این اخطار شفاهی و یا یک درخواست برای درک است که او دیگر نمی خواستم به عنوان یک “تفنگ برای استخدام” سپس قدرت-کارگزاران در Dunhill بودند گذشته مراقبت.

این 2010, 25, آهنگ تلفیقی عشق را با هم توسط Ace سوابق شامل همه ضروری کاهش از خود halcyon days با کمتر آشنا ارائه شده مانند “Sh-پایین آهنگ” اعتبار به Ginger Snaps شامل Dandee Dawson “تابستان به معنی سرگرم کننده” آینده ساحل پسر بروس جانستون, رامونا شاه را هیچ و بی معنی سیلی پایین “به شما می گویند خیلی کلمات” و یک زخمی Anne-مارگارت تحویل کالا در “شما مطمئن هستید که می دانید که چگونه برای صدمه زدن به کسی”. در این آلبوم می آید با یک خوبی آموزنده و خوبی ارائه شده, جزوه که پاسخ برخی از سوالات در اطراف مبهم اسلون.

این شامل یک ویژه تند و تلخ حکایت مربوط به دهه شصت’ نرم pop شارحان این انجمن به نمایندگی از شما عزیزم با نسخه خود را از اسلون 1967 ترکیب “در یک شب آرام” که خرس تکرار در این بررسی. Headlining یک نمایش توسط انجمن ملی از ترانه سرایان در سال 1992 اسلون شیفته بود برای شنیدن انجمن بازی آهنگ “P. F اسلون” که افسانه ای ترانه سرا Jimmy Webb بود گذراند به عنوان یک ادای احترام به او در راه بازگشت در سال 1970. زمانی که اسلون رفت و پشت صحنه به معرفی خود به گروه آنها حاضر به باور او بود و موضوع آهنگ اصرار P. F اسلون یک شخصیت داستانی! لازم به ذکر است که وب به هر دلیل عجیب و غریب, حال سوخت شایعات که P F اسلون بود, در واقع ساخته و پرداخته تخیل خود را. اشعار خود را مناسب مبهم –

“من شده است به دنبال P. F. اسلون / اما هیچ کس نمی داند که در آن او رفته است / هیچ کس تا به حال شنیده song / که خوب پسر فرستاده winging / آخرین باری که من دیدم P. F. اسلون / او تابستان سوخته و زمستان دمیده / او تبدیل گوشه تنهایی / اما او ادامه داد: آواز’.

می توان آن را آسان برای فراموش کردن بسیاری از سال پس از این رویداد که در سراسر ‘میانه ’60’, اسلون و Barri شد کمک به تعریف و تدوین رو به رشد زبان از پاپ در دقیقا به همان شیوه که دوست دارد از چاک بری و بادی هالی به حال برای انجام Rock n’ Roll یک دهه قبل است. آهنگ عناوین به تنهایی دوباره ساخت یک آشنا روایت – “در هر نقطه از دختران هستند” “من در بر داشت یک دختر”, “تابستان به معنی سرگرم کننده” “مگر در مواردی که شما مراقبت” “کجا بودی وقتی که من مورد نیاز شما”, “یک روز دیگر غم” “تنها زمانی که شما تنهایی”, “چیزهایی که من باید گفت:” و من می خواهم این است دوست داشتن” – با فراخوانی تستوسترون احساس وحشت و نگرانی هورمونی دل شکستگی, نوجوان تروما از روز است.

کودک شما نه تنها تواریخ بهترین کار فوق العاده با استعداد ترانه نوشتن, مشارکت, آن را در خدمت به عنوان یک یادآوری شکوه موسیقی پاپ سالاد روز.

* برای کسانی که مایل به حفر کمی عمیق تر به کار P. F. Sloan, Ace منتشر شد مجموعه ای از اسلون خود Dunhill, ضبط, اینجا جایی که من متعلق: بهترین Dunhill سال 1965 تا 1967 در سال 2008 و اسلون co-نوشت: داستان زندگی خود را با S. E. فینبرگ در این بازی سرگرم کننده اگر تا حدودی غیر قابل اعتماد زندگینامه آنچه که دقیقا این موضوع با من: خاطرات یک عمر در موسیقی است.

[ad_2]