Fusionology – آموزش در مورد شبکه های اجتماعی

[ad_1]

شبکه های اجتماعی نگرانی هر نوع چند سطحی ساختار اجتماعی که در آن مردم نگه داشتن چشم در و یا به دنبال افراد دیگر است. در دنیای واقعی هر نوع رهبر ممکن است مشاهده همه فن حریف افرادی که می تواند در نوبه خود توسط افراد دیگر و غیره. درک فهم و outs از شبکه های اجتماعی واقعا باید گنجانده شده در طرح بازاریابی برای یک کسب و کار خانگی فرصت است.

شما را پیدا خواهد کرد این مهم نوع ساختار در کلیسا در سازمان های کسب و کار در موسسات آموزشی و حتی در دو و میدانی باشگاه های. برای یک فرصت کسب و کار خانگی این نوع از سیستم های اجتماعی می تواند قوی تر باشد چرا که افرادی که در سطح بالا می تواند نفوذ افراد زیر آنها (همچنین می دانیم به عنوان یک زیرمجموعه در بازاریابی چند سطحی) برای شرکت در این فرصت است.

شبکه های اجتماعی کمک زیادی در MLM تلاش های تبلیغاتی به این دلیل بسیاری از مبارزه می تواند بسیار موفقیت آمیز در شبکه. امروزه شبکه های اجتماعی به دست آورده است به طور کامل معنای جدید با محبوبیت این تکنیک ها در شبکه جهانی وب از طریق سایت های مانند اورکات Facebook, MySpace, YouTube, Twitter و غیره. با این وجود برای اهداف ما در این ویژه طرح بازاریابی ما تنها اشاره به روش های سنتی, شبکه های اجتماعی.

مزایای شبکه های اجتماعی.

همیشه وجود دارد یک میزان موفقیت بالا وابسته به شبکه های اجتماعی به این دلیل که افرادی که در حال هل دادن فرصت های کسب و کار شناخته شده به چشم انداز در برخی از شیوه ای. این منجر به یک رشد اعتبار فروشنده. فرد بودن ارسباران بعید است که به نوبه خود ایده حق دور به دلیل این ارتباط است. او و یا او را در حداقل برنامه یک قرار ملاقات به گوش کردن آنچه در آن است در مورد. منافع مشترک گروه همیشه کمک در هر نوع از کسب و کار بازاریابی MLM گنجانده شده است. هر زمان که افراد در یک خاص شبکه های اجتماعی و یکی از آنها درگیر است و با برخی MLM فعالیت دیگر افراد ممکن است بر این باورند: “اگر او آن را انجام می دهند و خوشحال است در مورد آن شاید من می توانید آن را از یک شوت زیبا نیز می باشد.” این نوع از تصویر ذهنی کمک می کند تا در ترویج کسب و کار.

حرکت نزولی از شبکه های اجتماعی.

بسیاری از افراد ممکن است ورود به این شبکه فقط از روی وظیفه. آنها ممکن است در علاقه مند به ایده. این ممکن است دیده شود در یک محیط اداری که یک رتبه افسر خود می پرسد و یا کارکنان خود را در مورد فرصت است. آنها ممکن است آن را فقط به نگه داشتن روابط صمیمی با رئیس خود. همه همان جمله تکرار خواهد شد اضافه کردن به بخش عمده ای اما نمی تواند ابزاری در کارگردانی مسائل رو به جلو است. آنها همچنین ممکن است نگه دارید و خشم خود را در برابر رئیس اگر مسائل کار نمی کند در این راه آنها باید که می تواند تلفات در اصل رابطه حرفه ای است. سپس نیز وجود دارد که نقطه ای از روابط شخصی بودن. با توجه به این تصور است که بسیاری از خارج از چارچوب بحث می رود در بین نامزد و بازاریاب در نتیجه کاهش نتیجه این تلاش است.

آشنایی با همه شما می توانید در مورد شبکه های اجتماعی و مزایا و اشکالاتی می تواند شما را به خوبی جای پای هنگامی که شما در حال تلاش برای پیشرفت شرکت خود را. و همچنین داشتن طرح بازاریابی برای یک کسب و کار خانگی فرصت ضروری است.

[ad_2]