DIRTY DEEDS DONE DIRT CHEAP: جانشین متولی و غیر قضایی کلاهبرداری وام مسکن

[ad_1]

“انتخاب کنید تا به تلفن من در اینجا به تنهایی و یا ایجاد یک تماس اجتماعی

من همیشه به خانه. تماس با من در هر زمان.

فقط حلقه 362-436-####

من یک زندگی از جرم و جنایت

Dirty Deeds Done Dirt Cheap!

اعمال کثیف و آنها Done Dirt Cheap!”

-راک گروه AC/DC

این مقاله شده است با الهام از شش سلب حق اقامه دعوی آسیاب حقوقی انتصاب جانشین امنا که اعطا شده توسط foreclosing احزاب در میسوری است که یک غیر قضایی سلب حق اقامه دعوی دولت است. این جانشین امنا دریافت این ملاقات از ساختگی foreclosing احزاب به متقلبانه محروم و اخراج 14,400 خانواده در شهرستان جکسون ایالت میسوری به تنهایی در هر سال برای پنج سال گذشته است.

Jackson County متوسط شهرستان در ایالات متحده است.

این بزرگترین طرح Ponzi در جهان می دانید. تعدادی از احزاب که co-توطئه گران در برخی از راه است legion. بله این یک توطئه است که بدون شک وجود دارد.

اما به یاد داشته باشید که این واقعیت است که شما در حال پارانوئید را حذف نمی کند احتمال این که کسی به شما!

من فقط آن را به حال. حق با من باشد. شما نمی توانید کار بر روی یک موضوع به مدت 6 سال و 7 روز هفته و نه درک مواد. من به احتمال زیاد هیچ نابغه اما من اغلب گفته شده است که من بسیار هوشمند است. بسیار هوشمند ؟ من در مورد آن نمی دانم اما حق با من در مورد تمام این.

واقعا وجود دارد شده اند بیش از 20 میلیون کیفری سلب حق مالکیت در ایالات متحده در طول 15 سال گذشته. وجود دارد حدود 3 نفر در هر خانواده به طوری که می آید به 60 میلیون آمریکایی پناهندگان به اجبار از خانه های خود را با احمقانه و در عین حال موفق طرح Ponzi در تمام دوران است. هر غیر قانونی و غیر قانونی و غیر قضایی سلب حق اقامه دعوی اجازه داده شده توسط ما کنگره آمریکا در این DOJ و ایالات متحده در سیستم دادگاه.

من با دیدن این حرکت شبیه چمچه زنی واقعی در هر نقطه بر روی اینترنت. ما یک دسته از وکلای با وب سایت خارج می گردند کردن اطلاعات به منظور متقاعد کردن شما است که آنها بسیار باهوش هستند و آنها می توانند به فروش تبلیغات در نقاط خالی در وب سایت خود را اگر شما آن را ببینید. اما آیا شما واقعا در مورد مراقبت آخرین حاکم بزرگ که در آن وام گیرنده تقریبا برنده است ؟ البته نه شما می خواهید بدانید که چگونه به صرفه جویی در خانه خود را. و یا اگر شما درست فکری شما می خواهید بدانید که چگونه برای نجات کشور خود را.

در اینجا معامله واقعی است. در سلب حق اقامه دعوی قضایی دولت وجود دارد این است که یک خانه معمولی وام که شامل منطقی دو طرف وام گیرنده و وام دهنده است که باید یک خانه وام قرارداد. یکی به مقداری پول وام به دیگری که می خواهد به قرض گرفتن مقداری پول برای خرید یک خانه ترجیحا در حالی که آنها هنوز هم کمتر از 60 سال است.

این سلب حق اقامه دعوی قضایی متحده:

کانکتیکات, دلاور, فلوریدا, هاوایی, ایلینوی, ایندیانا, آیووا, کانزاس, کنتاکی, لوئیزیانا, مین, New Jersey, New Mexico*, New York, North Dakota, اوهایو, Oklahoma, پنسیلوانیا, کارولینای جنوبی, ورمونت و ویسکانسین

این foreclosing حزب باید فایل طرح دعوی در دادگاه است که بین دو طرف وام گیرنده و وام دهنده. پس از این اتفاق می افتد و در دادگاه آن است که در اکثر نمایشگاه از این دو اما مگر مردان و زنان خوب انجام درست بد هنوز هم برنده خواهد شد

اما در طول سال همراهان شناخته شده در اطراف شهر به عنوان “بانکداران” رفت و در اطراف بازدید با مردمی که به ما رای دادند به نمایندگی از ما در مجالس قانونگذاری ایالتی به نام “وکیل مدافع”. بانکداران متقاعد وکلای (من می دانم آن را برای تلفن های موبایل به عقب, اما این درست است) که آنها نیاز به توانایی به سرعت مسدود کردن وام گیرندگان.

در 26 از 50 ایالت آنها توافق برای ایجاد سیستم غیر قضایی سلب حق مالکیت.

من ساخت این. من می دانم که hyphenated کلمه غیر قضایی به نظر می رسد برای بسیاری از جمله خود من به این معنی است که وام گیرنده امضا چیزی است که به نظر می رسید به دور خود قانون اساسی حق دادرسی بند. (ما می توانیم با آن, اما شما واقعا نیاز به مطالعه این) آن را نداشت اما از آن ساخته شده آن را بسیار سخت تر را به نفع خود غیر قانونی سلب حق اقامه دعوی موارد نسبتا.

این روند به دلیل بند می آید از 5 و 14 قانون به عنوان “حق شنیده شود”. در حال حاضر این است که با مخلوط کردن مقدار زیادی از قضات است. برخی چون نمی خوانند و یا تماشای تلویزیون. برخی از آنجا که آنها به اندازه کافی هوشمند به درک اساسی است. برخی چون آنها فقط مردم بد است.

اما باور نمی قضات همه بد است. از آنجا که بسیاری از قضات که در حال گرفتن آن را به درستی. وجود دارد خوب مردان و زنان با ذهن هوشمند حاکم با وام گیرندگان.

من شده اند به اندازه کافی تیره بخت را اجرا کنید به آنها را بسیار.

اما به هر حال. در غیر قضایی دولت حزب مایل به سلب است و مدعی است که او:

1. حق دارد به جمع آوری پول از شما

2. می تواند اعلام کند که شما باید قصور اگر شما نمی پرداخت او پول شما مدیون نیست و

3. حق سلب شما در دادگاه پیاده رو از دید هر دادگاه و گرفتن سند برای خانه خود را. آن است که بسیار قوی عمل بیشتر مانند حق رهن در عنوان خود را, اما آن را می تواند شما را بیرون کردند اگر چه شما هنوز هم باید حق شکایت برای دریافت آن را به عقب (باور نکردنی درست است؟)

در غیر قضایی سلب حق اقامه دعوی متحده foreclosing احزاب باید با استفاده از استراتژی هرج و مرج و هرج و مرج به تصویب قوانین است که واقعا فقط همین منطقی نیست.

غیر قضایی سلب حق اقامه دعوی متحده عبارتند از:

آلاباما, آلاسکا, Arizona, California, California, کلرادو, District of Columbia, گرجستان, آیداهو, مریلند, ماساچوست, میشیگان, مینه سوتا, می سی سی پی, Missouri, مونتانا, نبراسکا, Nevada, New Hampshire, North Carolina, اورگان, Rhode Island, South Dakota, تنسی, تگزاس, یوتا, ویرجینیا, ویرجینیای غربی و وایومینگ

در غیر قضایی سلب حق اقامه دعوی دولت وجود دارد 3 طرف به یک وام مسکن. قرض قرض دهنده و امانت است که برگزاری این خانه وام برای وام گیرنده و وام دهنده. این مثل این است که در یک مسابقه اسب.

وام گیرنده هنوز هم می تواند با پیروزی در این کشورها بلکه آن است که بسیار سخت تر از در سلب حق اقامه دعوی قضایی متحده که در آن foreclosing حزب باید فایل طرح دعوی در دادگاه عادی و قرض عادلانه تر راه پیروزی قبل از یک قاضی و یا وام گیرنده می تواند تقاضای محاکمه با حضور هیئت منصفه. این در حال تبدیل شدن بسیار محبوب استراتژی در تمام متحده است.

[ad_2]