Bhangarh – ترین مکان خالی از سکنه در هند

[ad_1]

Bhangarh قلعه (قلعه در Rundh Bhangarh راجستان) بدنام است برای بودن “خالی از سکنه محل” در هند است. آن است که یک قرن 17 فورت واقع در مرز Sariska ببر رزرو در الوار منطقه راجستان. این قلعه خرابه اند وهم آور و بسیار منفی اورا به آنها. متعدد فعالیت های ماوراء الطبیعه و رؤیت گزارش شده است در این قلعه به دلیل که هیچ روستاهای دروغ در مجاورت آن. ASI (باستان شناسی هند) قرار داده احتکار در ورودی آن نهی گردشگران و یا محلی برای ورود به این قلعه قبل از طلوع و بعد از غروب آفتاب.

این Bhangarh شهر تاسیس شد در 1573 توسط Bhagwant داس به Kachwaha حاکم جیپور برای پسر دوم خود را Madho سینگ. وجود دارد دو متضاد داستان های متصل به فورت ارائه یک معنی به آن شبح شبح مانند جو است.

1. نبوت از زاهدانه

گفته شده است که Madho سینگ گرفته بود اجازه از زاهدانه بالا Nath که زندگی در نزدیکی مجاورت قلعه به بالا بردن فورت. زاهدانه اعطا شده به او اجازه در یک وضعیت که در سایه فورت هرگز سقوط بر خانه خود را. به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد, بلند پروازانه جانشین پادشاه مطرح ساختارهای عمودی و در نتیجه باعث سایه آن به غرق زاهدانه را از دست بدهد. شوم نبوت برآورده شد و قلعه محکوم شد در هیچ زمان.

2. نفرین جادوگر

دوم محبوب تر افسانه شاهزاده Ratnavati از Bhangarh و محلی شعبده باز سیاه و سفید که سقوط در عشق با bewitching زیبایی از شاهزاده خانم. بنابراین وسواس او بود که او قرار داده شده یک طلسم قدرتمند در لوازم آرایشی و بهداشتی است که او استفاده می شود. طلسم قدرت به جلو و هر انسان یا شی به سمت شعبده باز از طریق یک طلسم محدود مغناطیس. شاهزاده خانم, اما در مورد توطئه در زمان و ریخت و لوازم آرایشی و بهداشتی بیش از یک تخته سنگ است که به نوبه خود کشیده شدم به سمت شعبده باز و خرد او است. قبل از مرگ شعبده باز قرار داده شده لعنت بر تمام شهر که هیچ روح همیشه در صلح زندگی می کنند وجود دارد و هیچ ساختار مسکن خواهد همیشه ایستاده راست. کل چشم انداز در داخل و اطراف Bhangarh شده است خالی از سکنه پس از.

قلعه جذب انبوهی از گردشگران این دلایل اشتباه. چند داستان منتشر شده است همراه با ادعای کسانی که دولت است که کسانی که تلاش شانس خود را با توجه به ASI هشدارهای یا رفت از دست رفته و یا تجربه خنک کننده شبح مانند پدیده در داخل قلعه. این ادعا ممکن است figments از چند تخیلی ذهن البته گفته بودن و پشتیبانی توسط افراد مختلف بدون داشتن ارتباط با هر یک از دیگر.

چگونه برای رسیدن به:

نزدیکترین شهر از Bhangarh است الوار واقع در حدود 90 کیلومتر است. چند تاکسی و اتوبوس در دسترس هستند از الوار.

• Bhangarh واقع شده است در حدود 269 کیلومتر از دهلی نو از طریق Neemrana مسیر و 242 متر از طریق الوار مسیر از طریق جاده.

• Bhangarh فورت فقط 83 متر با جاده از جیپور

[ad_2]