5 گام برای رسیدن به حق انتخاب استراتژی خروج برای فروشندگان بسیار قدردانی دارایی

[ad_1]

در حالی که حق انتخاب استراتژی خروج از بسیار قدردانی املاک و مستغلات و یا کسب و کار بسیاری از فروشندگان شروع به کشیدن موهای خود را وقتی که می آید به محدود کردن انتخاب که یک یا دو استراتژی است که کمک خواهد کرد که شما را با اهداف خود.

مورد آن فکر می کنم فروشندگان امروز باید به عنوان بسیاری از انتخاب به عنوان آنها می تواند ایستادن. همه چیز از تبادل 1031 فروش اقساطی خیریه مانده تراست و UPREIT را…. به ساختار فروش و فروش اقساطی از طریق یک بنیاد و 1031 حرکات غیر ارادی اندامها است. و کسانی که حتی کسری از دسترس استراتژی خروج انتخاب برای امروز قدردانی دارایی فروشندگان.

چگونه انجام شما در اب راه رفتن را از طریق خروج برنامه ریزی سود سرمایه تعویق و املاک و برنامه ریزی انتخاب برای پیدا کردن ترکیبی که برای شما مناسب است ؟ خوب در اینجا یک روش ساده 5 مرحله است که تقریبا تضمین می کند که شما در پیدا کردن حق استراتژی خروج برای نیازهای شما.

در حال حاضر ما بسیار در عمق مینی دستی است که بدون هیچ هزینه ای برای شما به دانلود و… اما در این مقاله من به طور خلاصه بررسی 5 مرحله. برای در عمق مینی دستی است که شما را به دست می گیرد و پیاده روی شما را از طریق فرایند انتخاب مناسب استراتژی خروج رفتن به پایین از این مقاله و با کلیک بر روی لینک “5 گام” می باشد.

مرحله 1: اهداف خود را

کشف چه اهداف خود هستند. بله منظورم همه از اهداف مهم خود را. چرا ؟ تنها به دلیل این فروش و درآمد حاصل از فروش باید برنامه ریزی شده در راه است که کمک می کند تا شما را به حرکت به سوی اهداف مهم خود را… نه دور از آنها.

هنگام ارزیابی اهداف خود از یک استراتژی خروج نظر شما نیاز به نگاه در هر دو کوتاه مدت و بلند مدت اهداف از جمله:

 • مالی
 • شیوه زندگی
 • خیریه
 • جانشینی
 • و غیره.

بدون دانستن که در آن شما در نهایت می خواهید به پایان رسید تا… آن را بسیار دشوار است به انتخاب مناسب استراتژی خروج.

مرحله 2: منطقه راحتی خود را

مردم با همان اهداف ممکن است لزوما می خواهید به استفاده از همان استراتژی خروج خود را برای املاک و مستغلات و یا کسب و کار فروش. چرا ؟ چرا که هر فرد خود را تحمل ریسک است که به شدت دیکته خروج استراتژی است که آنها می توانید از را انتخاب کنید.

به عنوان مثال شاید شما در حال نزدیک شدن به دوران بازنشستگی و نمی خواهید به قمار با پول خود را… بلکه می خواهم یک تضمین جریان درآمد. خروج استراتژی است که شما باید به دنبال در مراتب متفاوت از آنهایی است که یک فرد که می خواهد بازگشت 10 ٪ را نگاه کنید.

پس سنج چقدر خطر شما می خواهید را به زمانی که شما خروج از برنامه ریزی. هیچ خطر معمولا منظور شما استفاده از یک استراتژی با تضمین جریان درآمد و یا بازگشت… خطر بالاتر ممکن است به این معنی که استراتژی نقل و انتقال دارایی های خود را به یک سرمایه گذاری است که با بهره گیری از سهام یا صندوق های متقابل است.

مرحله 3: مالیات خود را هدف

چه شما در حال تلاش برای رسیدن به از مالیات ، آیا شما می خواهید به:

 • تسلیم سود سرمایه مالیات
 • کاهش سود سرمایه مالیات
 • کاهش مالیات املاک
 • کاهش مالیات بر درآمد
 • یک خیریه نوشتن
 • همه از بالا…

در واقع آنچه در حال اصلی خود را مالیات بر هدف (دیگر از به پرداخت هیچ مالیاتی… همیشه :)? هر استراتژی خروج های مختلف مزایا و اشکالاتی. معمولا با ترکیبی از استراتژی های شما می تواند در نهایت رسیدن به بسیاری از اهداف مالیاتی.

مرحله 4: ارزیابی استراتژی خروج انتخاب

در حال حاضر شما آماده برای شروع به دنبال در خروج از استراتژی. واقعا شما حتی نمی باید به طور جدی در نظر گرفتن هر گونه استراتژی خروج تا زمانی که شما به طور کامل به اتمام مراحل 1-3.

این جایی است که شما انجام تحقیقات خود را برای پیدا کردن یک مجرب خروج برنامه ریزی متخصص. بیشتر از نه عادی خود را CPA یا برنامه ریز مالی است و نه واقعا یک خروج و متخصص برنامه ریزی… بنابراین شما باید در پیدا کردن یک حرفه ای است که با این نسخهها کار به طور خاص در ایجاد جامد خروج از برنامه ها و سود سرمایه/املاک و برنامه ریزی استراتژی های هر روز.

یک متخصص واجد شرایط نیز شما را از طریق یک سیستم تصمیم شبیه به 5 مرحله در این مقاله است. اگر آنها نمی… را اجرا کنید! پس از آنها به شما راه رفتن را از طریق کشف روند… آنها باید به شما نشان می دهد گزینه های مختلف (به احتمال زیاد شما شنیده ام و نه از بسیاری از o fthe استراتژی آنها در حال حاضر خواهد شد) و کمک به شما در انتخاب ترکیب مناسب برای رسیدن به اهداف خود.

آنچه در حال موثر ترین استراتژی خروج? به خوبی این امر را ساعت به بیش از برخی از آنها… اما شما می توانید کتابچه راهنمای جامع در بالای 9 راه برای فروش توسط زیر لینک در پایین این مقاله است.

گام 5: انتخاب ترکیبی از استراتژی های

اغلب اوقات بهتر است به استفاده از 2 یا 3 استراتژی های مختلف برای کمک به شما در رسیدن به اهداف خود. گاهی اوقات ممکن است فروش نقدی جزء مخلوط با یک ساختار فروش… یا اعتماد خیریه باقی مانده مخلوط با یک قسط فروش… شما ایده را دریافت کنید.

با این نقطه, شما باید یک ایده بسیار خوبی از آنچه شما در نهایت به دنبال… و حرفه ای خود را مشاور باید قادر به ارائه شما را با برخی از گزینه های بزرگ.

من می دانم که شرح بسیار مختصر در این مقاله… اگر شما می خواهید برای گرفتن کامل “5 گام برای رسیدن به حق انتخاب استراتژی خروج” مینی دستی به صورت رایگان… یا بالا “9 راه برای فروش” جامع استراتژی خروج دستی… دنبال لینک زیر برای اطلاعات بیشتر.

موفق باشید در فروش!

کلیک کنید برای دریافت “5 گام…” مینی رایگان راهنمای >> خروج برنامه ریزی دستی

یا

دسترسی به رایگان ما خروج برنامه ریزی راهنمایی >> خروج برنامه ریزی راهنمایی

[ad_2]