2012 تلویزیون های Sony Bravia tv صف – امکانات و مزایای

[ad_1]

براویا سری EX

ما شروع با EX650 که در دسترس است در 40″ و 46″ اندازه و جایگزینی برای خروجی EX520. Motionflow XR100 پردازنده با فرکانس 50 هرتز سرعت رفرش و شبکه های بی سیم آماده است. به عنوان با خروجی تلویزیون محدوده کل محدوده را به رخ کشیدن تلویزیون های هوشمند قابلیت.

محبوب EX720 مدل از سال گذشته در حال انجام است و نمی شود. پایان زندگی برای این محدوده خواهد شد در ماه ژوئن / ژوئیه است و هیچ جایگزینی مدل اعلام کرد و یا برنامه ریزی شده در این مرحله است. EX720 کامل HD 100Hz Smart TV 3D و شبکه های بی سیم آماده است. این شهر همچنین دارای یک Motionflow XR200 پردازنده. اندازه های در دسترس هستند 32″, 40″, 46″, 55″ 60″.

براویا سری HX

سونی HX750 مدل 200Hz نرخ refresh با یک حرکت XR400 پردازنده. شما از Wi-fi ساخته شده است و مجموعه ای از عینک های 3D گنجانده شده است. سونی Edge LED جدید spec به نام “Frame Dimming” است که تنظیم کلی نور پس زمینه LED سطح را با توجه به آنچه شما در حال تماشای, اما در همان زمان حفظ روشنایی و کنتراست. این مسئله موجب کاهش مصرف برق توسط برخی از حاشیه. نیز بهبود یافته است در 3D تجربه از طریق جدید “4X سرعت بالا 3D پانل”. تداخل حذف شده است با نمایش 200 فریم کل (100 در هر چشم) در هر ثانیه و با استفاده از نور پس زمینه فن آوری فراهم می کند که راحت تر تجربه 3D. در دسترس در اندازه های 32″, 40″, 46″ 55″.

گام بعدی در محدوده HX850 که سونی جایگزینی برای اخیرا قطع HX825. با تازه کردن نرخ 200Hz حرکت وضوح افزایش تا با قوی تر Motionflow XR800 پردازنده. تصویر اصلی موتور پردازشگر جهش از “X-Reality” در همه پایین تر سری به “X-Reality PRO”. LED پنل نیز از “Local Dimming” است که یک LED کنترل است که باعث تغییر سطح نور خروجی در صحنه های تیره تر ارائه گسترده تر و کنتراست بهتر و جزئیات در هنگام مشاهده صحنه های تیره تر. یک سطح بالاتر از 3D پردازش بخشی از X-Reality PRO گنجانده شده است در مقایسه با HX750 که نامیده می شوند “3D سوپر رزولوشن”. یکی دیگر از تفاوت های عمده Opti Contrast پنل با گوریل شیشه ای. این بهبود تجربه مشاهده با از بین بردن داخلی و خارجی بازتاب دادن کنتراست بهتر و بهتر رنگ می باشد. این HX850 در دسترس است در 46″ 55″ اندازه.

بالای خط Bravia LED صفحه نمایش است که هنوز HX925 – همان مدل که در حال حاضر نشسته در بالای سونی مشخصات نمودار. این مدل خواهد بود در حال انجام حداقل تا ماه اوت سال جاری و در دسترس است در 55″ و 65″ اندازه. آن است که بسیار مشابه specced به HX925 با ویژگی های اگر چه عمده تفاوت بودن “هوشمند قله LED” – یک سیستم متفاوت است که نور پس زمینه روشنایی در زمان واقعی از طریق آرایه ای از Led ها به طور مستقیم در پشت صفحه نمایش. این باعث می شود HX925 تنها به طور کامل دارای نور پس زمینه LED در تلویزیون محدوده.

Sony Bravia Tech واژه نامه

تلویزیون – تلویزیون مخفف بهترین وضوح صوتی و تصویری یکپارچه معماری. این نام برای تمام تلویزیون های سونی.

3D سوپر رزولوشن – فیلم های 3D شامل لایه های جداگانه از اطلاعات تصویری. 3D سوپر رزولوشن بخشی جدایی ناپذیر از X-Reality PRO می توانید تجزیه و تحلیل و بهبود وضوح کنتراست و رنگ در هنگام مشاهده محتوای 3D.

4X سرعت بالا 3D پنل – سونی با استفاده از پیشرفته 4x سرعت بالا 3D پنل برای بهبود 3D مشاهده آسایش. این به این با نمایش 200 فریم در ثانیه در مجموع متشکل از 100 فریم در هر ثانیه برای هر یک از سمت چپ و راست تصویر نوشته, هر تصویر را دو بار در جانشینی سریع خاموش کردن نور پس زمینه در طول این فرایند با استفاده از نور پس زمینه فن آوری است. این تضمین می کند واضح تر و راحت تر تجربه 3D بدون تداخل.

خودرو پیشرفته حجم – جلوگیری از جهش نامطلوب در تلویزیون و دوره زمانی که تلویزیون نشان می دهد و می رود به یک شکست تجاری هنگامی که شما تغییر کانال و یا زمانی که شما سوئیچ ورودی ویدئو.

AVCHD – با گسترده صنعت پشتیبانی از AVCHD یک فایل فیلم با فرمت های استفاده شده توسط بسیاری از Full HD قادر به دوربین. تلویزیونهای Bravia را پشت AVCHD محتوا از طریق USB برای خانه خیره کننده فیلم روی صفحه نمایش بزرگ است. AVCHD مخفف Advanced Video Codec High Definition.

کورنینگ گوریل شیشه ای – فوق العاده قوی و مقاوم در برابر خراش و در عین حال کمتر از 1mm ضخامت این شیشه ای ارائه می دهد صلح از ذهن در حالی که کمک به کیفیت تصویر به عنوان بخشی از OptiContrast.

کاهش نویز دیجیتال تلویزیون پخش دی وی دی, فیلم, ویدئو در وب و سایر منابع تصویری اغلب حاوی نویز دیجیتال همراه با فشرده سازی و انتقال است. این است که اغلب دیده می شود به عنوان کوچک لکه تصادفی رنگ blockiness و دیگر عیوب. DNR حداقل این برای روشن تر تصویر واقع بینانه.

Full HD 3D – Full HD 3D شامل 1920 X 1080 خطوط سیگنال قطعنامه اما می افزاید: ‘چپ’ و ‘راست’ فریم که یک تصویر 3D. نمایش داده شده در صفحه نمایش کامل HD به سرعت متناوب چپ و راست تصاویر نمایش داده شده در همگام سازی با باتری ، Full HD-3D تضمین می کند هر چشم می بیند کامل Full HD تصویر.

حالت بازی – بسیاری از مردم برای اتصال کنسول های بازی به تلویزیون خود را. تلویزیون در حال حاضر دارای چهار حالت بازی که بهینه سازی صفحه نمایش و تنظیمات صدا. حالت عبارتند از, قابل حمل, مناسب برای PSP, بازی و حالت های مناسب تر و کنسول های بازی از جمله نسبت تصویر 4:3 بازی.

من-دستی – بدون نیاز به شکار در اطراف برای یک مقاله دستورالعمل کتابچه راهنمای کاربر i-Manual آسان به جستجو مصور کتابچه راهنمای کاربر ذخیره شده در تلویزیون. آسان به حرکت و دوستانه طرح باعث می شود با استفاده از i-manual ساده است. علاوه بر این من-دستی ارائه می دهد کلید های میانبر از جمله “عملیات پایه” و “Trouble-shooting’.

لبه LED – چند Led در اطراف لبه های تلویزیونی برای روشن کردن ال سی دی پنل. این رویکرد اجازه می دهد تا به صورت بسیار باریک و بسیار سبک وزن و تلویزیون طرح و منجر به مصرف انرژی پایین.

Dynamic Edge LED Local Dimming – Dynamic Edge LED مدل می تواند تغییر نور خروجی خود را برای مطابقت با آنچه که مشاهده می شود حتی اگر هر دو تیره و نور مناطق وجود دارد بر روی صفحه نمایش در همان زمان — این است که شناخته شده به عنوان ‘local dimming’. BRAVIA تلویزیون با استفاده از این تکنولوژی را بسیار گسترده کنتراست به معنی سیاه پوستان عمیق تر بهتر جزئیات و رنگ های پر جنب و جوش تر.

Dynamic Edge LED with Frame Dimming – هوشمندانه تنظیم کلی نور پس زمینه LED سطح را با توجه به آنچه که مشاهده می شود در حالی که حفظ روشنایی تصویر و کنتراست. در نتیجه کاهش قابل توجهی در مصرف برق.

هوشمند قله LED – این سیستم متفاوت است نور پس زمینه روشنایی در زمان واقعی با توجه به آنچه که نشان داده شده بر روی صفحه نمایش. آرایه ای از Led ها به طور مستقیم در پشت صفحه نمایش تقسیم تصویر به مناطق متعدد که هر کدام می تواند تیره و یا افزایش به طور مستقل. تصویر و در نتیجه دارای یک ترکیب قدرتمند شدید برجسته تر و روشن تر از سفید پوستان عمیق و غنی و رضایت بخش سیاه پوستان و جزئیات سایه.

Motionflow – مدت داده شده به سونی نوآورانه حرکت-صاف کردن فن آوری. مدل وابسته به رهبری نور پس زمینه, فعالیت, ال سی دی پانل و پردازش تصویر تکنیک های ترکیب شده به صورت نرم و صاف تر و واقع بینانه تجربه مشاهده.

Motionflow XR100 – تصویر منحصر به فرد تاری کاهش و حذف منابع مشترک ‘blur’ در بر داشت در بسیاری از پخش برنامه های ورزشی در ترکیب ویژه ای با نور پس زمینه LED فعالیت برای شادابی طبیعی تر تجربه مشاهده.

Motionflow XR200 – Motionflow XR200 با استفاده از تصویر تاری و کاهش 100Hz قاب دو برابر تکنیک برای حرکت صاف و ایده آل برای مشاهده ورزشی و فیلم های اکشن.

کاهش نویز دیجیتال تلویزیون پخش دی وی دی, فیلم, ویدئو در وب و سایر منابع تصویری اغلب حاوی نویز دیجیتال همراه با فشرده سازی و انتقال است. این است که اغلب دیده می شود به عنوان کوچک لکه تصادفی رنگ blockiness و دیگر عیوب. DNR حداقل این برای روشن تر تصویر واقع بینانه.

Motionflow XR400 – Motionflow XR400 با استفاده از تصویر تاری و کاهش 200Hz پانل LED نور پس زمینه برای رسیدن به صاف و در عین حال دقیق حرکت و تولید مثل مناسب برای سریعترین ورزشی و فیلم های اکشن.

Motionflow XR800 – با استفاده از آخرین نور پس زمینه LED چشمک زن و نور پس زمینه اسکن تکنیک های Motionflow XR800 زوج یک 200Hz پنل تصویر و کاهش تاری و ویدئو پیشرفته ترین پردازش برای مسطح ترین زندگی-مانند حرکت از هر BRAVIA تلویزیون.

Opera تلویزیون فروشگاه – تلویزیونهای Bravia در حال حاضر دسترسی به اپرا تلویزیون فروشگاه که در آن شما می توانید دانلود بازی ها و برنامه های رسانه های اجتماعی را با توجه به تمام اعضای خانواده است.

Opticontrast – نور محیط می تواند تنزل کیفیت تصویر با توجه به انعکاس. Opticontrast بهبود کیفیت تصویر با استفاده از نازک قوی گوریل شیشه ای در ترکیب با رزین خاص به باند شیشه ای به پانل ال سی دی. این کاهش در هر دو داخلی و خارجی بازتاب از خراب تجربه مشاهده.

Sony Entertainment Network (SEN)- مجموعه ای از خدمات سرگرمی است که می توان از تلویزیونهای BRAVIA. هنگام اتصال به اینترنت, شما می توانید دسترسی به موسیقی نامحدود, ویدئو, نامحدود, و دیگر کانال های سرگرمی از جمله گرفتن تا تلویزیون.

vTuner – هنگامی که به اینترنت متصل تلویزیونهای BRAVIA را از دسترسی به هزاران نفر از ایستگاه های رادیویی اینترنت. مرور بر اساس نوع و زبان و کشور و شهر با استفاده از کنترل از راه دور و صفحه نمایش.

Wi-Fi Direct – در حال حاضر پشتیبانی از گوشی های هوشمند و تبلت ها می توانید با ارسال عکس و ویدیو و موزیک به تلویزیون بدون نیاز به یک روتر بی سیم access point. این به این معنی بازدید از دوستان و خانواده می تواند به اشتراک گذاری فایل ها بدون اتصال به شبکه خانگی خود را صرفه جویی در زمان و تنظیم.

X-Reality PRO – سونی آخرین پردازنده های که به شما اجازه لذت بردن از بهترین کیفیت تصویر از هر 2D یا 3D video منبع با استفاده از پیکسل به پیکسل و فریم به فریم تجزیه و تحلیل.

[ad_2]