۹ سارق در کردستان دستگیر شدند

[ad_1]

فرمانده انتظامی قروه روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با اجرای طرح امنیت محله محور در محلات مختلف شهرقروه، با حضور تیم هایی از یگان های انتظامی، عملیاتی و تخصصی ضمن پاکسازی محل های توزیع و مصرف مواد مخدر، احساس امنیت جهت ساکنان ایجاد شد.

سرهنگ میثم گوهری آرانی افزود: دستگیری پنچ نفر سارق سابقه دار که به پنج فقره سرقت اماکن خصوصی ، دوچرخه و سایر موارد اعتراف کردند از دیگر دستاوردهای این طرح بود.

وی با اشاره به رضایتمندی مردم از اجرای این طرح یادآور شد: پلیس متعهدانه، دلسوزانه و با انگیزه الهی در مسیر تامین امنیت و آرامش مردم و خدمات رسانی به جامعه اسلامی گام برداشته و با همدلی، هم افزایی و اتحاد و انسجام ماموریت‌ها و وظایف سازمانی خود را انجام می دهند.

فرمانده انتظامی قروه با بیان اینکه بیشترین درصد از سرقت دوچرخه ناشی از عدم توجه کافی به هشدارهای پلیس است گفت: به شهروندان توصیه می‌کنیم در نگهداری از وسایل نقلیه خود دقت بیشتری داشته و آن ها را به تجهیزات ایمنی مجهز کنند.

دستگیری چهار سارق سابقه دار در بیجار

فرمانده انتظامی بیجار نیز گفت: در پی چندین فقره سرقت در بیجار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی و کوپ تابعه این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ محمد صادق پیروزی افزود: ماموران در این رابطه تحقیقات خود را آغاز و با انجام کار اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۴ سارق سابقه دار و یک نفر مالخر شدند.

وی اضافه کرد: متهمان در تحقیقات پلیس و با توجه به قرائن و شواهد پلیس به پنج فقره انواع سرقت شامل سرقت وتورسیکلت، اماکن دولتی،منزل، لوازم و قطعات خودرو اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی بیجار با تاکید بر رعایت نکات امنیتی و استفاده از ابزار های بازدارنده در جهت پیشگیری از وقوع سرقت خاطرنشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده جهت طی مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

[ad_2]

Source link