۴۰ هزار بسته معیشتی در قزوین توزیع می‌شود

[ad_1]

جواد حبیبی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در زمینه تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی اشاره و تصریح کرد: این تعداد بسته معیشتی در چهار مرحله انجام و در هر مرحله ۱۰ هزار بسته در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

وی اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) که با هدف محرومیت‌زدایی در سطح کشور و استان اقدام به فعالیت می‌کند، از زمان شیوع ویروس کرونا تمامی تلاش خود را برای رفع نیاز محرومان و کاهش مشکلات معیشتی نیازمندان به کار گرفته است.

به گفته این مسوول، این ستاد همچنین در زمینه تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی نیز تمامی تلاش خود را تاکنون انجام داده تا جایی که تا به امروز موفق به توزیع ۱۴ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان استان قزوین شده است.

به گفته این مسوول، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان قزوین در زمینه تامین لوازم التحریر دانش‌آموزان نیازمندان منطقه اقداماتی مختلف و قابل توجهی را انجام داده و تا امروز نیز موفق به توزیع هفت هزار بسته لوازم التحریر در بین نیازمندان شده است.

حبیبی، تامین جهیزیه برای زوج‌های جوان قزوینی را از دیگر اقدامات این ستاد برشمرد و تصریح کرد: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برنامه‌های قابل توجهی نیز در این زمینه دارد.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان قزوین یادآور شد: این ستاد در زمینه تامین بسته‌های بهداشتی هم اقدامات متعددی را به انجام رسانده و در آینده نزدیک نیز ۲۰ هزار بسته بهداشتی را در سطح استان توزیع خواهد کرد.

[ad_2]

Source link