۲ مرکز درمانی با هزینه نذورات محرم در بردسیر احداث می‌شود

[ad_1]

مسعود میرمحمدی روز چهارشنبه در جمع رسانه‌ها افزود: تفاهم نامه مجمع خیران سلامت بردسیر و شورای هیات‌های مذهبی این شهرستان با هماهنگی امام جمعه، دانشگاه علوم پزشکی کرمان و مرکز بهداشت بردسیر ،نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی ،فرماندار ، خیران و پیرغلامان امام حسین(ع) و روسای هیات‌های مذهبی در بردسیر منعقد شد.

وی با اشاره به گسترش بیماری منحوس کرونا اظهار داشت: در پی فرمایشات مقام معظم رهبری در عمل به توصیه‌های ستاد کرونا برای حمایت از کادر درمان و پرهیز از گسترش بیماری مقرر شد که امسال مردم شهرستان بردسیر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی عزادرای‌ها را به حداقل برسانند.

رییس شورای هیات‌های مذهبی شهرستان بردسیر ادامه داد: بر این اساس بنا شد بودجه‌ای که هر ساله در این ایام برای نذورات در نظر می‌گرفتند، به ساخت ۲ مرکز درمانی و بهداشتی اختصاص یابد.

وی گفت: این ۲ بنا به نام اهل بیت عصمت و طهارت (ع) شامل یک خانه بهداشت در شهرک وحدت بردسیر مزین به نام امام حسین (ع) و پایگاه سلامت شماره سه شهری مزین به نام حضرت ابولفضل (ع) نام‌گذاری می‌شود.

میرمحمدی تصریح کرد: این طرح در مجموع به متراژ ۴۰۰ متر مربع و اعتبار ۱۵ میلیارد ریال از محل همت و همدلی مردم عاشق اهل بیت بردسیر که امسال به واسطه کرونا موفق نشدند که مراسم‌ها را با شکوه و عظمت سال‌های گذشته برگزار کنند، تامین خواهد شد.

وی از همراهی و حمایت موثر محمدجواد فدائی استاندار کرمان و معاونان ایشان و مدیرعامل شرکت جهان فولاد سیرجان به جهت اجرای پروژه های مجمع خیران سلامت در بردسیر تشکر و قدردانی کرد.

[ad_2]

Source link