۲۵ طرح همزمان با هفته دولت در بوکان به بهره‌برداری می‌رسد

[ad_1]

لقمان خسروپور روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کشتارگاه تمام صنعتی دام، مرکز جامع سلامت، جدول‌گذاری، پیاده‌روسازی، آسفالت راه روستایی، بوستان مسافر و گازرسانی از جمله طرح‌های مهم افتتاحی در هفته دولت امسال به‌شمار می‌رود.

وی افزود: در طول این هفته همچنین عملیات اجرایی  هشت طرح در مجموع با اعتبار ۲۵۵ میلیارد ریال در بخش‌های مختلف عمرانی، خدماتی و کشاورزی شروع می‌شود.

سرپرست فرمانداری بوکان گفت: در این شهرستان همزمان با هفته دولت امسال ۳۳ طرح مختلف در زمینه‌های عمران شهری، صنعتی، خدماتی، کشاورزی و عمران روستایی با اعتبار ۷۴۱ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده یا کلنگ‌زنی خواهد شد.

خسروپور به تفاوت و محدودیت‌های برنامه‌های امسال با سال گذشته با توجه به شرایط خاص ویروس کرونا در جامعه اشاره کرد و گفت: مسوولان باید از فرصت پیش آمده به مناسبت هفته دولت استفاده کرده و با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها عملکرد دستگاه‌های اجرایی خود را به اطلاع مردم برسانند.

وی از شروع برنامه‌های گرامیداشت هفته دولت از ۲۹ مردادماه امسال خبر داد و اضافه کرد: در این هفته ۳۰ واحد مسکن مهر نیز افتتاح و به متقاضیان واگذار خواهد شد.

هفته اول شهریور هر سال به مناسبت شهادت شهید محمدعلی رجایی (رئیس جمهور) و شهید حجت ‌الاسلام محمدجواد باهنر (نخست وزیر) ۲ دولت‌مرد بزرگ انقلاب اسلامی به عنوان هفته دولت نام گرفته است.

بوکان در جنوب آذربایجان‌غربی قرار دارد و سومین شهر پرجمعیت این استان به شمار می رود.

[ad_2]

Source link