۱۱ واحد صنفی در تالش پلمب شد

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایرنا دکتر بختیار حیدرنیا روز یکشنبه در بازدید مشترک با ماموران اداره اماکن عمومی از رستوران ها و غذاخوری ها و مراکز اقامتی این شهرستان گفت: واحدهایی که طی امروز و روز گذشته به تعطیلی آنها اقدام شده شامل غذاخوری و چایخانه بوده و از یکی از واحدها نیز با تلاش ماموران اداره اماکن عمومی، مقداری مواد مخدر کشف شده است.

وی با قدردانی از همکاری ادارات نظارتی در انجام بازدیدها، با اشاره به وضعیت نارنجی این شهرستان از نظر شیوع کرونا از بخشداران و دهیاران خواست با نظارت هرچه بیشتر بر حوزه های خود از برگزاری هرگونه مراسم و تجمعات غیرقانونی ناقض پروتکل های بهداشتی جلوگیری کنند.

او همچنین با اشاره به اینکه ادارات و ارگان های دولتی و غیردولتی باید الگوی کامل اجرای پروتکل های بهداشتی باشند، گفت: هرگونه کوتاهی در مدیریت و رعایت مقررات بهداشتی رصد می شود و برای حفظ سلامت عمومی باید همه احساس مسئولیت کنیم.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان تالش ادامه داد: تعطیلی ها و بازرسی ها بصورت شبانه روزی و گسترده از سطح شهرها و بخش ها تا بازگشت شهرستان به وضعیت سفید ادامه خواهد داشت. 

شیوع ویروس کرونا جهان را درگیر خود کرده و بهترین راهکار قطع زنجیره انتقال آن، رعایت پروتکل های بهداشتی و محدودیت های مصوب ستاد ملی مبارزه با کروناست.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

[ad_2]

Source link