کیش، سرزمین تفریحات گران قیمت

جزیره زیبای کیش یکی از توریستی ترین مقاصد کشور ایران می باشد، از علل توریستی بودن این جزیره می توان به جاذبه های گردشگری و همچنین امکانات تفریحی بسیاری که دارد اشاره کرد، در این مقاله می خواهیم به هزینه های سرسام آور تفریح در جزیره کیش بپردازیم، چنانچه قصد سفر با تور کیش را دارید و یا از علاقمندان به کسب اطلاعات در این زمینه هستید در ادامه با ما همراه باشید.

 

آپلود عکس

 

مهیج ترین تفریحات کیش

1-شاتل کیش

یکی از هیجان انگیزترین تفریحات کیش، شاتل است که هم بصورت دسته جمعی و هم تک نفره می توان آن را انجام داد، این تفریح به این صورت است که  شما سوار بر این تیوبها شده و با قایق های تندرو، با سرعت بسیار بالایی روی سطح دریا کشیده می شوید، مطمئن باشید که هیجان بسیار زیادی را تجربه خواهید کرد.

شاتل سواری ورزشی پر از هیجان و لذت بخش می باشد. اما اگر قصد شاتل سواری دارید باید ماهیچه های قوی داشته باشید تا موقع دور زدن قایق های تندرو از روی تویوب به داخل آب نیافتید.

2-فلای بورد کیش

فلای بورد کیش یکی از ورزش های پر هیجان است که نیاز به عکس العمل و تصمیم گیری فوری دارد تا بتوانید تعادل خود را هنگام پرواز روی سطح آب بدست آورید و مثل یک انسان پرنده یا یک شناگر ماهر ساعت ها با تخته فلای بورد خود لذت ببرید. این ورزش تجربه ای متفاوت و وصف نشدنی برای گردشگران تور کیش می باشد پس در سفر به این جزیره این تفریح را از دست ندهید. فلای بورد در واقع وسیله‌ای است که با اتصال به یک جت اسکی قوی  شخص را بر روی هوا معلق نگه می دارد و با پمپاژ و فشار آب به او اجازه مانور دادن و انجام حرکات نمایشی را می دهد، توجه داشته باشید که انجام این کار نیاز به مهارت دارد، اگر بلد نباشید ممکن است که سقوط کنید، البته به داخل آب، و این مورد نیز تفریح به شمار می آید.


3-کیبل اسکی کیش

کشور ایران در زمینه کیبل اسکی یکی از مطرح ترین کشورهای دنیا است،جالب است بدانید بزرگ ترین سایت کیبل اسکی دنیا در جزیره کیش قرار دارد. همچنین اولین سایت اسکی روی آب خاورمیانه متعلق به جزیره کیش است.اگر می خواهید به جزیره کیش سفر کنید و به ورزش های آبی علاقه دارید ما به شما این ورزش لذت بخش را پیشنهاد می دهیم.

 

  1. 7. پاراسل از تفریحات لذت بخش کیش

 

پاراسل از لذت بخش ترین سرگرمی های ساحلی جزیره کیش است و شما میتوانید همراه دوستان و خانواده خود سوار بر چتر پاراسل بشوید و به وسیله‌ی یک قایق با سرعت کشیده و اوج‌گیری هیجان انگیزی را احساس و منظره زیبایی از جزیره را ببینید. چتر پاراسل می تواند ارتفاعی بین 150-300 متر بالاتر از سطح دریا را برای شما فراهم کند. در ابتدا که سوار بر پاراسل کیش میشوید، نوعی ترس همراه با هیجان را احساس خواهید کرد، اما با بالا رفتن و اوج گرفتن، این ترس به آرامشی که قابل وصف نیست، تبدیل خواهد شد.

 

 

آپلود عکس

 

هزینه های تفریح در جزیره کیش

همانطور که پیش تر اشاره کردیم هزینه های تفریح در جزیره کیش سرسام آور است، در ادامه هزینه برخی از گران ترین آن ها را مشاهده می کنید:

هزینه شاتل کیش: 140000 تومان

هزینه فلای بورد کیش: به ازای هر ساعت 400000 تومان

هزینه کیبل اسکی کیش: به ازای هر ساعت 60000 تومان

هزینه پاراسل کیش: 90000 تومان

البته تفریحات کم هزینه نیز دارد و شما می توانید در سفر به کیش لحظات مهیجی را تجربه کنید.