کونگ فو پاندا سری – دادن یک راه ساده از زندگی یک زندگی معنی دار

[ad_1]

ساده ترین و موثر ترین راه از اجازه دادن به مردم می دانند که چگونه به یک زندگی ساده و شاد, زندگی نشان داده شده است به ما پو پاندا است که “جنگجوی اژدها”. کونگ فو پاندا سری فوق العاده ای است سرمایه گذاری موفق در آوردن بسیار مهم پیام را به جامعه بزرگ و در همان زمان آن را به صورت تجاری به دست آمده از یک وضعیت برای خانواده, سرگرمی, کمدی, اکشن و معنویت.

مفهوم یک picturizing, چاق, پاندا به عنوان جنگجوی اژدها به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک رویا از در واقع می تواند در واقعیت اتفاق می افتد. مخاطبان معرفی شده است به یک چاق و تنبل پاندا است که همیشه علاقه مند در مواد غذایی است و یک فن جان سخت از کونگ فو است. پنج خشمگین – ماده پلنگ میمون, آخوندک بدنهاد و جرثقیل که آموزش دیده توسط Red Panda استاد Shifu دنبال تبدیل شدن به اژدها جنگجو که استاد بزرگ Oogway, یک لاک پشت پیر و Shifu مربی است که برای شناسایی. پو خوانده پدر غاز که دارای یک رستوران ماکارونی و ماکارونی به سبد خرید تحویل برای مسابقات کونگ فو است. پو می رسد به عنوان عرصه درها بسته و از جان گذشته برای دیدن جنگجوی اژدها انتخاب پو مجموعه خود را در آتش بازی راکت به آسمان و سقوط در وسط میدان جنگ و باز چشم خود را به دیدن Oogway با اشاره انگشت خود را در او. به مخاطبان را غافلگیر پو سردرگمی و پنج خشمگین را ترس Oogway اعلام پو به عنوان جنگجوی اژدها.

بد پلنگ برفی تای ریه که توسط Shifu را خوانده و دانشجوی سابق بازگشت به دره به انتقام محروم طومار اژدها که اعتقاد بر این است که به نگه داشتن راز به قدرت بی حد و حصر. در ضمن Oogway عصاره یک وعده از Shifu در پو باور و ناپدید در یک ابر شکوفه های هلو. Shifu می یابد که پو قادر به دستیابی به قابل توجه شاهکارهای زمانی که انگیزه های مواد غذایی و با موفقیت قطار او را به موثر سبک کونگ فو. زمانی که صندوق دریافت طومار اژدها آن چیزی جز خالی سطح منعکس کننده که به نظر می رسد بی فایده است. پو در برابر پدر خود که در تلاش برای کنسول او می گوید که مواد تشکیل دهنده مخفی در سوپ “هیچ” توضیح داد که همه چیز تبدیل به ویژه اگر اعتقاد بر این است به طور خاص. درک سفید اژدها رفته به معنای دیدن او به ویژه; Po تبدیل به یک چالش بزرگ برای تای ریه و در نهایت شکست تای ریه در مبارزه با قبل از استفاده از مرموز Wuxi انگشت نگه دارید را به پایان برساند او را یک بار و برای همه است.

بخش اول از این سری می دهد یک بازی ساده اما بسیار موثر پیام است که راز بی حد و حصر قدرت در درون ماست.

بخش دوم از این سری به ارمغان می آورد در یک دشمن جدید Lord Shen این قلمه از طاووس که به دنبال مهار آتش بازی به عنوان یک سلاح. شن منجر به یک بسته از گرگ ها برای از بین بردن کل پاندا جمعیت به عنوان نبوت می گوید که یک سیاه و سفید جنگجو او را شکست. Po اتفاق می افتد به زندگی در دره صلح همراه با پنج خشمگین که در آن Shifu می خواهد پو برای رسیدن به آرامش درونی.

Po پریشان است توسط یک نماد در یکی از گرگ ها او را به یک فلاش بک از خاطرات دوران کودکی. او می بیند خود را در مادر قرار داده و او را در سبد تربچه و این فکر به ارمغان می آورد او را به غاز. این فلاش بک نشان می دهد که پدر و مادر خود را قربانی زندگی خود را برای نجات او از شن ، Po برسد و آرامش درونی متوجه باشند که او زندگی می کردند یک زندگی شاد و سعادت قبل از اوایل فاجعه است. این فکر که شن مسئول جدا کردن او از خانواده اش و که او زندگی می کردند یک زندگی انجام در حال حاضر به ارمغان می آورد آرامش و صلح است. هنگامی که او به دست آمده است و آرامش درونی تمام حملات شن ارتش بیهوده هستند و آتش بازی هدف او در حال بازگشت توسط این صندوق به عنوان اگر آن را یک توپ از آتش است. Shifu کمان را که در تمام این سال ها از آموزش کونگ فو, او نمی تواند رسیدن به آرامش درونی و پو تا به حال با موفقیت غلبه بر موانع از انتقام و کسب آرامش درونی.

انسان فقط می توانید در این ساده ترین آموزش است که شما می توانید رسیدن به صلح و آرامش در هر وضعیت شما هستند و تنها با غلبه بر گذشته احساسات. در حال زندگی می کنند و زندگی را یک در یک زمان. پو به این پیام است که هر کسی می تواند رسیدن به آرامش درونی اگر او واقعا می خواهد از قلب خود را با بخشش اشتباهات انجام شده توسط دیگران و به زندگی مثبت به عنوان اگر وجود نداشت فردا.

آخرین سری “کونگ فو پاندا 3” است که سرنگون تمام رکوردهای قبلی را به حفر کردن عمیق تر به معنویت و برای نشان دادن به جهان آنچه که ما در حال حاضر فاقد بسیاری در جامعه است. Po – اژدها جنگجو در حال حاضر پذیرفته شده خود را به پس فقط برای اسم. بزرگترین سوال او این است که “من که هستم”. Shifu می دهد آتش به بال خود را با درخواست پو برای تبدیل شدن به معلم. چگونه می توانم آموزش کونگ فو زمانی که من یاد گرفتم از استادان خود است سردرگمی? معنای پنهان در پشت آن است که همیشه وجود دارد چیزی است که برای یادگیری و حتی برای استاد از دانشجو. Po اشتباه است و نتواند به شدت در اولین تلاش خود را.

تبه کار در این بخش بسیار قوی و غول پیکر بوفالو “کای” که برادر استاد بزرگ Oogway و به دست آورد تمام قدرت از Oogway را دستگیر و او را به پوسته. ورود پو را پدر واقعی به ارمغان می آورد خاطرات قدیمی پشت و Shifu نشان می دهد که این شهر از پانداها تا به حال یک راز قدرت جادویی که تنها اژدها جنگجو می توانید دریافت کنید. پو می رود با پدر به سرزمین پانداها و برای اولین بار می داند که او را به یادگیری چیزهای بسیاری برای تبدیل شدن به یک پاندا. سوال خود را به آرامی جواب داد که او زندگی می کند مانند یک پاندا خواب تا ظهر می خورد بسیاری از مواد غذایی و پاندا راه نمی, آنها رول بر روی زمین است.

Po ما نشان می دهد که ما همه منحصر به فرد است. هیچ کس می تواند تبدیل به مانند Po. این راز که پو می داند و می شود کامل معلم به تمام پاندا ایجاد کرد. هر پاندا سبک خاص خود را دارد و استعداد و پو به ارمغان می آورد در شناسایی قدرت خود را. یک بغل کردن پاندا, نورد, پاندا, دستکاری کودک پانداها خوردن و تیراندازی مواد غذایی… همه باید قدرت خود.

“کای”حملات پانداها و پو موفق در غلبه بر موانع و نگه معروف انگشت نگه دارید. اما کای Oogway برادر است و به همان اندازه قدرتمند است. هنگامی که همه چیز در مورد به بیش از پانداها با هم آوردن قدرت از استعدادهای خود و تمام قدرت خود را داده است به پو.

بیشتر قدرت شما را کمتر شما Oogway آخرین کلمات و کای درک است که او کردم تا بیشتر قدرت است که بیش از حد به در. اژدها جنگجو می داند که کای روح است و تنها یک انسان فانی می تواند قدرت خود را. Po شرح زیر است کای به دنیای معنویت که در آن همه ارواح آزاد و Oogway دست بیش از عنوان جانشین او به پو.

پاندا به ما می آموزد که هر فرد منحصر به فرد است و دارای استعدادهای خود را. به اعتقاد شما خاص هستند و نمی سعی کنید برای تبدیل شدن به مانند دیگر. صلح درونی خود را همیشه شما را در راه راست و هر چه باشد وضعیت شما, شما می توانید غلبه بر تمام موانع خود را با اعتماد به نفس و اعتقاد قوی.

[ad_2]