که بهترین NHL جنرال موتورز از همه زمان ؟ شما ممکن است تعجب

[ad_1]

بیایید شروع با مجموع NHL نقاط انباشته شده از طریق پیش نویس است. برای انجام این تحلیل من خلاصه انباشته NHL امتیاز از همه پیش نویس بازیکنان (به استثنای goalies) توسط GM. به طور طبیعی شما فکر می کنم طولانی ترین شاغل GM را جمع ترین NHL امتیاز (پیش نویس ترین بازیکنان در نتیجه افزایش شانس جمع آوری NHL امتیاز). که بیشتر صادق است به عنوان Garth برف از New York Islanders آگهی های بسته با 2239 نقاط انباشته شده با 10 سال به عنوان یک جنرال موتورز.

پس از Garth ما برایان موری در 2 با 8 سال و 2010 امتیاز. پس از Bryan آن را جالب می شود با گرگ شرمن در سوم فقط با 6 سال به عنوان جنرال موتورز و 1563 امتیاز. این جالب است چون او جلوتر از چندین برجسته کلی مدیران: دن Maloney – 8 سال – 1549 pts / دین لومباردی – 9 سال – 1530 pts / David Poile – 10 سال – 1515 pts / باب موری – 9 سال 1314 امتیاز.

چرا گرگ شرمن انجام این کار هست ؟ چه سری است ؟ خوب به پایان رساندن آخرین و یا نزدیک به آن کمک می کند. او تا به حال #1, #2 و # 3 میدارد در سال 2009 2011 و 2013 بود. با توجه به تعداد بالا پیش نویس میدارد من مایل هستم نه نام او را بهترین در این رده است.

انتخاب من در واقع می رود به #2 – برایان موری. چرا ؟ برجسته اواسط دور چیدن آن را انجام دهد. یک مثال نخست – او انتخاب اریک Karlsson در #15 در سال 2008. Karlsson شد به وضوح بهترین بازیکن پس از Stamkos رفت # 1 و بی باک در #2. با عرض پوزش برگ طرفداران اما شما می توانید تا به حال اریک Karlsson به جای لوک Schenn.

از یک عملکرد کلی چشم انداز. برایان به طور متوسط 251 NHL امتیاز در هر پیش نویس سال است. و جلوتر از هر کس دیگری. شگفت انگیز است.

بعدی اجازه می دهد تا نگاهی به پیش نویس میزان موفقیت (تعریف شده به عنوان درصد از بازیکنان پیش نویس به بازی حداقل 60 بازی NHL). در این راستا جو Nieuwendyk است که تا کنون در مقابل آن احمقانه است. جو دارای 56% میزان موفقیت. اعطا اولین دور میدارد شده است رکود… اما او انجام داده قابل ملاحظه ای به خوبی در دور بعد.

پس از جو دین لومباردی است 2nd با 33.3% میزان موفقیت. چیدن Wayne Simmonds در 61 نابغه بود. دارسی Regier بعدی در 32.6% – چیدن برایان کمپبل با 156th انتخاب شد خیلی عالی بود.

در جایگاه چهارم ما برایان موری در 31٪. با توجه به این که برایان انباشته قابل توجهی NHL امتیاز را در طول کار خود را (همانطور که در بخش اول این مقاله), شاید این هیچ جای تعجب است که او نیز در لیست بالا وقتی که می آید به میزان موفقیت. به اندازه کافی جالب او تنها جنرال موتورز به کرک بالا 4 در هر دو لیست.

به طور خلاصه اولین قسمت از این مجموعه – که بهترین پیش نویس جنرال موتورز بیش از گذشته 10 سال ؟ من انتخاب برایان موری. او در بر داشت یک مقدار زیادی از استعداد خوبی در بر داشت و آن را بدون لوکس از بالا میدارد. متاسفانه او در گذشت این سال گذشته و NHL ممکن است از دست داده اند بهترین تهیه پیش نویس جنرال موتورز از همه زمان. در ارتباط باشید برای پیدا کردن اگر او می تواند آزمون زمان ایستاده.

[ad_2]