کنیا صفری – Top کنیا صفری تعطیلات تور و سفر

[ad_1]

کنیا صفری می تواند تعریف شده به عنوان یک تنوع از سایت های مختلف, نقاط, جاذبه ها و فعالیت های. لازم است به تجربه آنها و توجه داشته باشید و لذت بردن از حتی کوچکترین تفاوت در زمین مردم و پوشش گیاهی است. درمان کنیا به عنوان جانشینی از مناظر توریستی ترین نیست راه تحریک از تجربه شهرستان است .سفر با چشمان خود را باز کنید شما می توانید با وارد کردن بسیار متفاوت جهان ساکنان توسط اکثر کنیا; a پیوسته فعال چشم انداز مزرعه و میدان جریان و بوش مسیرهای چوبی و راه راه-آهن shacks, چای مغازه ها و safari, محل سکونت خانه های کهنه و اتوبوس و وانت وانت. از غیرمنتظره دوچرخه و خیابان سرگردان توسط بز و مرغ و کودکان نوپا.

کردن به شدت پیموده توریستی صفری مسیر شما پیدا کردن واقعی گرما میدین و کنجکاوی نسبت به بازدید کنندگان است. و در حیات وحش وجود دارد فراوانی از مناظر فوق العاده-مناظر نورد دشت خال خال با چچن و گله بالا کیکویویی moorlands, جنگل های انبوه سرشار آهنگ پرنده و حشرات سر و صدا و سنگی سوسو زننده کویر – همه از آن می آید ترد به تمرکز در هنگام تجربه در زمینه اقتصادی محاصره کشور آفریقایی زده با عمق تنش های اجتماعی است.

کنیا ساحل و عمده کنیا بازی پارک ها واضح ترین صفری اهداف. و اگر شما می آیند به کنیا در فراگیر تور سافاری شما به احتمال زیاد به شما زمان صفری تقسیم بین این دو صفری جاذبه های. با وجود تاثیر جمعیت انسانی فشارهای این کشور عینک حیات وحش باقی مانده است یک بازی جذاب و اعتیاد آور صفری تجربه. کنیا میلیون-عجیب و غریب سالانه بازدید کنندگان به راحتی جذب می شود در چنین کشور بزرگ و وجود دارد هیچ چیز برای جلوگیری از شما فرار قابل پیش بینی صفری توریستی تنگناها: حتی در یک سازمان صفری شما باید احساس محدود به دنبال تجویز کنیا صفری طرح است.

گسترده کنیا اکثریت زندگی در ارتفاعات ناهموار مناطق در جنوب غربی انگلیس از کشور که در آن پشته ترکیبی از shamba smallholdings و مزارع. هر چند قلب کنیا ارتفاعات sprawls دره ریفت در کنیا. کهن الگویی شرق آفریقا صفری صحنه های خشک خار درختان دشت بی درخت. چلپ چلوپ با دریاچه ها و نکردم توسط آتشفشان. آن را بزرگ صفری راه رفتن کشور به عنوان کنیا بالا جنگل ها و صحراها از ارتفاعات مرکزی و کوه کنیا خود یک هدف اصلی و امکان صعود برای اکثر مردم است. نایروبی کنیا پایتخت در ارتفاعات’ لبه جنوبی است و به طور کلی استفاده می شود فقط به عنوان یک دروازه به کنیا, اما مقدار زیادی از انحرافات به اشغال وقت خود را در حالی که برگزاری یک سفر به بعد. کنیا صفری پارک های ملی و ذخایر آب توسط فصلی جریان عمدتا واقع در ساوانا کشور در ارتفاعات حاشیه.

بیشتر در غرب کنیا به سمت دریاچه ویکتوریا نهفته مهربان کنیا روستا که در آن شما می توانید سفر خود را برای روز بدون دیدن یکی دیگر از بازدید کننده خارجی و شاید بهترین غوطه ور شدن در کنیا زندگی و فرهنگ. فراتر از نورد کنیا مزارع چای از کنیا و دشت های اطراف بندر کیسومو نهفته تند توده آتشفشانی کوه Elgon بر مرز اوگاندا. کمی شناخته شده کاکامگا جنگل انبوه و رزرو با منحصر به فرد حیات وحش است که در اینجا بیش از حد و بیش از اندازه کافی دلیل برای حمله به غرب است.

خود را در کنیا صفری به شمال کنیا زمین بیابانی یا نیمه بیابانی شکسته تنها با برجسته از دریاچه تورکانا در شمال کنیا, کنیا صفری مسیر به تورکانا هنوز باز است و شما حتی می توانید وجود دارد با کنیا حمل و نقل عمومی .به صورت جدی در سیاحت اکتشافی در افریقا در کنیا ماجرا این است که یکی از دیدنی ترین و به یاد ماندنی از تمام مناطق آفریقایی.

جدا کنیا داخلی یا upcountry از اقیانوس هند و مناطق Maungu دشت شکل یک مانع که حساب در بخش های بزرگ به صورت جداگانه تاریخ و فرهنگ سواحل کنیا .در اینجا مجزا اسلامی تمدن سواحیلی خروجی با یک رکورد تاریخی در آن مساجد و مقبره ها و خرابه های چندین شهرهای باستانی برش از ساحل فراتر از سواحل شنی سفید کنیا – همواره سایه نارگیل کف دست یا Casuarina درختان اجرا می شود تقریبا مداوم کارول ریف حفاظت کم عمق امن تالاب از اقیانوس هند است.

[ad_2]