کلاید Wilson – هوستون ترین مکان های خصوصی چشم

[ad_1]

کلاید ویلسون…نام معنی خاص به شهروندان از هوستون ، بسیاری از به یاد داشته باشید او را با علاقه و…به بسیاری از بسیاری دیگر نام حملات ترس در قلب خود را. بسیار رنگارنگ و طبقه محقق خصوصی کلاید Wilson صرف بیش از 30 سال ساخت تاریخ و ترک خوردگی برخی از هوستون سخت ترین موارد است.

کلاید ویلسون شروع به ساخت یک نام برای خود در اوایل زندگی است. متولد در هوستون در سال 1923 او به Austin به عنوان یک فرزند جوان پس از پدرش در گذشت. تنها ساخت آن به 9 درجه او پیش نویس به ارتش در اوایل دهه 1940 و در جنگ جهانی دوم. برگزاری نمایشگاه قدرت خود را از شخصیت و حتی پس از آن Wilson اهدا شد دو Purple Hearts برای تلاش های قهرمانانه. در سال 1942 او به ملاقات همسرش اگنس و آنها در اوایل سال 1943. با هم, آنها تا به حال 7 فرزند است.

ویلسون خود را باز کرد اول دفتر به عنوان یک محقق خصوصی در هوستون در سال 1957. کار از موقت در یک مراسم تشییع جنازه سالن و با استفاده از یک لغو تابوت به روی میز کار خود را شروع کرد نامی حرفه ای, افشای فساد در لوفکین “شهر بهترین” پلیس و دادگستری بخش است. ویلسون به بررسی و کشف شواهدی وجود دارد که بازده بودند پذیرفته و در نتیجه دستگیری رئیس, معاون رئیس و یک قاضی محلی. یک سال بعد او کشف فعالیت های مشابه در حال وقوع در Polk County, در نتیجه یک هیئت منصفه کیفرخواست علیه county قاضی و 4 شهرستان کمیسیون.

شخصیت که ویلسون از مد افتاده برای خود “یک شخصیت شکل توسط وسترن تلویزیون کارآگاه و پسران’ داستان ماجراجویی” در خدمت او هست. علاقه چکمه های کابوی و شلوار جین, Wilson هرگز وانمود به چیزی با او نبود. جهان خود را بر اساس دوستی (با دوستان در بالا و پایین مکان) و کمک به آن دسته از دوستان زمانی که آنها نیاز به کمک به عنوان بسیاری به عنوان آن را بر اساس ترس است. یک بار پس از یک زمان خود کارت کسب و کار ظاهرا بخوانید: “خاک نمی تواند پنهان کردن از هیجانی, کلاید” و این مقدار ثابت می شود درست است. در دهه 60 این امنای دانشگاه هوستون مشکوک خود را در مدرسه بود که خراب شده توسط همجنسگرایان و رادیکال به طوری که آنها استخدام ویلسون برای پیدا کردن خاک. او آن را در بر داشت. در 70 Wilson استخدام شد Tenneco ارشد امنیتی برای پیدا کردن و نجات 5 از شرکت های کارکنان به گروگان گرفته شده در اتیوپی. بررسی کنید. خاکستر رابینسون می خواستم برای پیدا کردن ‘خاک’ در او پسر در قانون جان هیل و ویلسون بود و او مرد. (این مورد بود که به پایان رسید در هوستون جامعه matron جون رابینسون هیل قتل و بعد از آن جاودانه شد در Thompsons کتاب خون و پول است.)

نبود همیشه گل رز برای کلاید ویلسون. گفته شده است که گاهی اوقات او رفت و بیش از حد که گاهی او قوانین خود را دارد و گاهی اوقات او ساخته شده تا این قوانین را به عنوان او رفت. در سال 1973 ویلسون به حال خود tte–tte با طرف دیگر از قانون زمانی که او متهم شده بود در دادگاه فدرال با استراق سمع شش شکار روغن کارمندان شرکت در حالی که کار مخفی برای دالاس oilmen نلسون و هربرت شکار. او التماس کرد “هیچ مسابقه’ داده شد و دو سال حکم تعلیقی. در سال 1977 رئيس جمهور فورد اعطا Wilson رسمی عفو در آخرین روز خود را در دفتر. در مورد بحث دوستان در مکان های بالا…

حتی اگر Wilson گاهی خم قوانین او این کار را با یک خالص و قلب خوب و او آن را برای خود بد مرد. در اوایل سال 1980 پس از لاف زدن است که او می تواند کرک هرمان و مستغلات مورد در یک روز, او “کمین theprime مشکوک در یک جلسه ناهار در هتل وارویک و سپس استخراج اعتراف بلوف میزند در مورد دامنه تحقیقات خود را.” هنگامی که هیئت مدیره از هرمان شهرکهای خواسته ویلسون برای پیدا کردن ‘خاک’ در بود که سرقت پول از آنها او نه تنها که. زمانی که او ترسیم فساد و تقلب تمام راه را به بالا و برخی از اعضای هیئت مدیره گفت: او را به عقب. به جای او در این مورد به دا, و تا به حال کسانی که عضو مورد بررسی قرار گرفته و در معرض. چند سال بعد نادرست از مودی بودجه بنیاد شد قابل انتشار و ویلسون متوجه شد که کسی سرقت از داخل. Shern مودی جونیور داشت به طرف گناه و تبدیل شده بود توسط ویلسون به بررسی توسط گلوستون و هوستون دادستان و همچنین به عنوان دولت و ما وکیل ژنرال. “یکی از ویلسون هدیه واقعی بود توانایی های خود را برای پیگیری کردن اطلاعات و ایجاد یک پروفایل در موضوع او را در دست بررسی گفت:” هوستون وکیل ریچارد “اسب مسابقه” Haynes.

چند سال پس از مشخصات بالا هوستون به قتل رفته بود سرد Wilson استفاده می شود یک زن PI به مخفی و فریب متهم را به اعتراف. یکی از کلاید ویلسون اکثر موارد بسیار شایع همیشه برنده شد با ردیابی کردن و دوست یابی یک خدمتکار در یک هتل آتلانتیک سیتی را مغلوب ساختن پیشی جستن پلازا. ویلسون ومعلول مهارت یافت مارلا افرای’ لانه عشق, اثبات این است که حتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود ایمنی بدن به ویلسون و قابلیت ردیابی.

این اما تعداد کمی از کلاید ویلسون لحظات به عنوان هوستون بهترین و عمومی ترین چشم خصوصی اما با 7 فرزند و 25 نوه شما می توانید شرط می بندم او به همان اندازه که مرد خانواده به عنوان رنگارنگ محقق شده است. بیش از یک پسر به دنبال در قدم به قدم و رفت به همان مسیر حرفه ای خود را. همه ما می توانید بقیه مطمئن است که کلاید گذشت همراه خود را PI هدیه استعدادها و من حاضر به شرط بندی برخی از هوستون بهترین راز نگه داشته و به جانشین او — او جوانترین پسر, تیم ویلسون که در حال حاضر اجرا می شود در تحقیقات آژانس است و حتی گسترش با دفاتر در سراسر کشور و نگرانی های خارج از کشور.

[ad_2]