کشف انبار لوازم خانگی احتکار شده در ایلام

[ad_1]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار نورعلی یاری روز یکشنبه اظهار کرد: در راستای طرح سراسری مبارزه با احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم و در پی رصد اطلاعاتی به عمل آمده مبنی بر اینکه شخصی با هویت معلوم اقدام به احتکار و دپوی لوازم خانگی در یکی از محلات شهر ایلام کرده است، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان، ضمن شناسایی و کشف انبار با هماهنگی مرجع قضایی در یک عملیات موفق پلیسی این انبار را پلمب و یک متهم را در این رابطه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ارزش ریالی اموال کشف شده توسط کارشناسان بالغ بر پنج میلیارد ریال برآورد شده است، ادامه داد: با توجه به استعلامات به عمل آمده این انبار در سامانه جامع انبارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت نشده و اقلام احتکار شده در آن شامل لوازم خانگی مختلف بوده است.

سردار یاری با اشاره به اینکه مبارزه با اخلالگران نظام اقتصادی به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار دارد، از شهروندان خواست: هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص مفاسد اقتصادی و احتکار کالا و ارز را در اسرع وقت و از طریق مرکز فوریت‌های تلفنی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

[ad_2]

Source link