کامل قابل حمل دی وی دی پلیر, راهنمای هر دوره توضیح داد

[ad_1]

مانند هر گونه مدارک که همراه الکترونیک پخش کننده های قابل حمل, لیست در eBay و راهنما هستند و پر از اصطلاحات مخصوص یک صنف. و به عنوان یک خرده فروش دی وی دی پلیر آن است که کار خود را به درک آنچه همه کلمات اختصاری ایستاده و چه تمام دکمه انجام دهید. اما چرا ؟ شما ممکن است بپرسید. وجود دارد دو دلیل ساده:

1) شما نمی خواهید به مانند یک کامل در مقابل تکنولوژی خریداران زرنگ و دانا.

2) شما باید قادر به توضیح آنچه که همه چیز را در آسمان به زبان ساده برای تازه کار که واقعا درک آنچه آنها در حال خرید.

بنابراین برای کمک به شما را ما قرار داده ایم با هم یک لیست از تقریبا همه از نظر شما به احتمال زیاد به سراسر هنگامی که فروش قابل حمل دی وی دی آنلاین.

فرمت های رسانه ای

MPEG 1, 2, 3 & 4: تصویری, صوتی و تصویری فشرده سازی استانداردهای تعیین شده توسط تصاویر متحرک صادرات ، این اعداد با مراجعه به نسخه های با فرمت MPEG 1 بودن 1 و MPEG-4 در حال آخرین, MPEG-4 است که احتمالا بهترین و شناخته شده به عنوان فرمت MP4 استفاده شده است که در MP4.

MP3: این شاید مهمترین و شناخته فرمت های صوتی طراحی شده توسط تصاویر متحرک گروه متخصص. آن است که یک استاندارد برای فایل های صوتی فشرده سازی.

WMA: ویندوز رسانه های صوتی های صوتی فشرده سازی داده ها استاندارد توسعه یافته توسط مایکروسافت است اما همچنین به طور گسترده ای در بسیاری از MP3 و MP4 از چین عمده فروشی تولید کنندگان. این ویدئو نسخه از این فرمت WMV. DiVX: یک تکنیک فشرده سازی که تبدیل طولانی فیلم توالی به بخش های کوچکتر بدون از دست دادن جزئیات بیش از حد. آن را با استفاده از MPEG-4 استاندارد فشرده سازی.

XVID: این منبع باز از تکنیک های فشرده سازی در رقابت با DiVX برای سهم بازار و نیز فشرده تصویری با توجه به MPEG-4 استاندارد است. تفاوت بین این دو این است DiVX اختصاصی است در حالی که XVID توزیع شده است تحت گنو و یا به رایگان استفاده کنید.

JPEG: این فرمت استفاده شده برای عکس و استفاده شده توسط بسیاری از دوربین های دیجیتال. این اجازه می دهد تا کاربر پخش تصاویر از دوربین روی قابل حمل دی وی دی روی صفحه نمایش.

فرمت های دیسک

CD: کوتاه تر بهتر شناخته شده نام مستعار برای دیسک فشرده فقط خواندنی حافظه (CD-ROM). یک CD است که قبل از فشرده لوح فشرده که حاوی اطلاعات است که می تواند به عنوان خوانده شده توسط یک کامپیوتر و تعدادی از بازیکنان دیگر اما نمی توان نوشته شده است بیش از.

CD-RW: این سی دی که می تواند در ثبت و خواندن بر روی بسیاری از بار. CD-RW نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ذخیره در فرمت های مختلف از محتوا است. این است که یک کمی شبیه خالی VCR از دنیای کامپیوتر است.

CD-R: یک CD-R (ضبط) اجازه می دهد تا برای مطالب نوشته شده یک بار و به عنوان خوانده شده بسیاری از بار. این نوع از دیسک ذخیره تمام انواع فایل های رسانه ای – این است که یک کمی شبیه خالی VCR که شما ضبط و سپس فشار زبانه کردن برای جلوگیری از ثبت دوباره. کوتاه برای دیسک فشرده. VCD یک فرمت برای ذخیره ویدئو سی دی. VCD مانند یک نوار ویدئو در آن شما می توانید جست و خیز فصل و یا نمایش داده های غنی, فقط سریع به جلو و عقب.

SVCD: سوپر تصویری دیسک فشرده. در حالی که این جانشین به VCD به معنای به چالش فرمت دی وی دی آن را ندارد کیفیت و ظرفیت ذخیره سازی دی وی دی و هرگز واقعا در زمان خاموش. دی وی دی: ویدئو دیجیتال دیسک های. آنها شبیه سی دی اما فروشگاه شش برابر بیشتر داده و می توانید صفحه نمایش ویدئو در فصل.

DVD RW/ DVD+RW/ DVD-RW: اساسا سه تغییرات دقیقا همان چیزی است. یک دی وی دی RW مانند یک CD RW در آن داده ها را می توان به عنوان خوانده شده آنها و نوشته شده بر روی آنها بسیاری از بار. + و – و رقابت استاندارد هر چند از آن است که به طور کلی پذیرفته شده است که + برتر است و در نتیجه استاندارد صنعت برای دیسک قابلیت دوباره نویسی.

تلویزیون نرم افزارهای تبدیل کننده

SECAM: این رنگ های آنالوگ را پشتیبانی می کند سیستم توسعه داده شد در فرانسه برای پخش تلویزیون. شما هنوز هم می توانید آن را در فرانسه استفاده می شود بخش هایی از شرق اروپا برخی از مستعمرات سابق فرانسه. PAL: فاز متناوب خط آنالوگ رنگ را پشتیبانی می کند و سیستم مورد استفاده در پخش تلویزیونی است که بخش های بزرگی از جهان است. دی وی دی با پال را پشتیبانی می کند تنها بازی در بازیکنان است که می تواند رمزگشایی این سیگنال و PAL و NTSC رنگ را پشتیبانی می کند سیستم امنیتی حرفه ای و ماشین معکوس دوربین نصب هیچ پایان سردرد.

NTSC: این رنگ های آنالوگ را پشتیبانی می کند سیستم توسعه داده شد در ایالات متحده آمریکا برای پخش از تلویزیون و به سرعت لقب هرگز دو بار همان رنگ. آن است که در درجه اول استفاده می شود در ایالات متحده آمریکا کشور هم مرز با آن ما در مناطق و بخش هایی از آمریکای جنوبی است.

ATSC: پیشرفته سیستم های تلویزیون کمیته استاندارد تعریف یک پخش دیجیتال استاندارد برای آمریکا و کانادا و مکزیک و یک یا دو سرزمین های دیگر.

DVB: Digital Video Broadcasting استاندارد است (یا خواهد شد) استاندارد صنعت برای بیش از 130 کشور جهان است. آن است که برای استفاده های ماهواره ای زمینی و زمینی دیجیتال برای نرم (از جمله تلفن همراه پخش).

بنادر خارجی

AV: صوتی/تصویری خروجی نقطه برای اتصال دی وی دی پلیر به تلویزیون خانه, ماشین, سیستم, و غیره. AV در: صوتی/تصویری نقطه ورودی برای اتصال به دستگاه های خارجی مانند یک ویدیو کم/ بازی واحد به طور مستقیم به دی وی دی پلیر قابل حمل

VGA: Video Graphics Array و یک نوع پورت است که برای اولین بار معرفی شده در کامپیوتر است اما می تواند در حال حاضر در بر داشت در بسیاری از دستگاه های با جدا کردن صفحه نمایش ال سی دی.

USB: The Universal Serial Bus است که احتمالا بیشتر generic ورودی شما را بر روی کامپیوتر. با USB شما می توانید قلاب تا یک میزبان کامل از دستگاه های پخش دی وی دی از جمله گوشی های تلفن همراه, لپ تاپ, کامپیوتر, mp3 و MP4 و غیره.

SD/MMC/MS کارت خوان: Secure Digital/چند رسانه ای و کارت حافظه مموری استیک ها انواع حافظه فلش مورد استفاده در دستگاه های الکترونیکی قابل حمل از پخش کننده MP3/MP4, دوربین های دیجیتال, دوربین فیلمبرداری, گوشی های تلفن همراه و غیره.

HDMI: High-Definition Multimedia Interface های صوتی/تصویری و رابط کاربری برای انتقال داده های دیجیتال غیر فشرده. HDMI متصل دیجیتال صوتی/تصویری منابع مانند جعبه تنظیم بالا Blu-ray Disc, بازیکنان, رایانه های شخصی (رایانه های شخصی) کنسول های بازی (مانند پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360) و گیرنده AV به سازگار دیجیتال دستگاه های صوتی, کامپیوتر, مانیتور و تلویزیون دیجیتال

S-Video: جدا تصویری آنالوگ سیگنال های ویدئویی را که حامل داده های ویدئویی به عنوان دو سیگنال لومن (درخشندگی) و رنگی (رنگ). S-Video است که یک نقطه میانی بین تعریف استاندارد و کیفیت بالا و S-Video حمل تعریف استاندارد تصویری (به طور معمول در 480i, یا رزولوشن 576i) اما حمل می کند صوتی در همان کابل.

متفرقه نظر

Aspect Ratio: نسبت است کسری ارتباط عرض یک تصویر(یا صفحه) در مقایسه با ارتفاع آن. دو تا از رایج ترین نسبت در صفحه اصلی تصویری 4:3 (همچنین به عنوان شناخته شده 4×3, 1.33:1 یا استاندارد) و 16:9.

وضوح صفحه نمایش: صفحه نمایش با وضوح اشاره به تعداد ستون ها و ردیف از پیکسل ها در صفحه نمایش ال سی دی. یک صفحه نمایش با رزولوشن 800×600 را 800 پیکسل در 600 پیکسل به صورت افقی و عمودی در هر تصویر.

Modulation/Demodulation: این روش برای انتقال داده های دیجیتال جریان و تبدیل آن به یک آنالوگ جریان.

FFT الگو: FFT اشاره به تبدیل فوریه سریع است که الگوریتم مورد استفاده برای unscramble سیگنال های دیجیتال, پخش شبکه های تلویزیونی و پخش. یک FFT الگوی مورد استفاده در DVB-T انتقال.

NES/SNES: نینتندو سیستم سرگرمی و Super Nintendo Entertainment System در حال کنسول های بازی منتشر شده توسط Nintendo در اوایل 1990s. بسیاری از شخص ثالث دستگاه با این ساخته شده است از جمله قابل حمل دی وی دی. ESP حفاظت: الکترونیکی جست و خیز حفاظت اساسا تضمین پخش صوتی/تصویری است که جست و خیز رایگان, به ویژه هنگامی که تلفن همراه…می گویند در یک ماشین. با دانستن چه از نظر معنی است که شما یک راه طولانی به سوی تبدیل شدن به فن آوری راهنمای شما باید برای کمک به خریداران از طریق فرایند خرید. بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ قرار داده جدید خود را-پیدا دانش برای استفاده و شروع به بهبود فروش خود را امروز.

[ad_2]