کالیفرنیا Conservatorships

[ad_1]

پس زمینه

تعریف. یک conservatorship در کالیفرنیا که در آن یک فرد نمی تواند خود را اداره مسائل مالی و یا مراقبت از خود را از لحاظ جسمی بنابراین فرد دیگری منصوب شده توسط دادگاه برای رسیدگی به این مسائل است.

از سال 1981 در کالیفرنیا سرپرستی تنها می تواند به دست آمده برای کسی که زیر سن 18. کشورهای دیگر هر چند استفاده از واژه “ولایت” برای آنچه در کالیفرنیا در حال حاضر تماس های conservatorship.

اصطلاحات. یک conservatorship باید ایجاد شده توسط دادگاه. فرد نیاز به کمک است که به نام “conservatee” و کسی که دریافت قدرت به رسیدگی مالی و پزشکی و/یا مسائل دیگر برای فرد نیاز به کمک است “conservator”.

انواع Conservatorships. وجود دارد دو نوع اساسی از conservatorships یک conservatorship فرد و یک conservatorship از املاک. اغلب یکی کنسرواتور را پر می کند هر دو نقش اما آن را ندارد به این باشد که راه.

کنسرواتور فرد. یک کنسرواتور فرد باعث می شود مطمئن شوید که conservatee مناسب غذا و لباس و سرپناه و بهداشت و درمان تماس های اجتماعی و منابع لذت بردن.

کنسرواتور املاک. یک کنسرواتور از املاک و دسته conservatee امور مالی.

یک کنسرواتور از املاک و باید با استفاده از conservatee پول و دارایی های دیگر به حمایت از (و آموزش در صورت لزوم) به conservatee و هر وابستگان به conservatee است.

اگر مناسب حکم دادگاه به دست آمده است که کنسرواتور می تواند اداره کند نه تنها conservatee شخصی امور مالی اما کسب و کار خود و همچنین مسائل.

روند

شروع فرآیند. یک conservatorship است که آغاز شده توسط پر کردن مقالات با دادگاه انحصار وراثت و ارائه نسخه به پیشنهاد conservatee و او از بستگان نزدیک.

بدیهی است که این می تواند یک روند دردناک برای conservatee که نیاز به دادن حقوق به مدیریت امور مالی خود را/خود تصمیم گیری پزشکی و غیره. هنوز هم گاهی اوقات یک conservatorship اجتناب ناپذیر است.

دادگاه محقق. یک دادگاه محقق باید با پیشنهاد conservatee و دیگران که ممکن است چیزی در مورد وضعیت.

شنوایی. تاریخ جلسه برنامه ریزی شده است و در این جلسه قاضی تصمیم می گیرد که آیا یک کنسرواتور منصوب خواهد شد و اگر چنین است چه کسی است که خواهد بود.

مگر اینکه پیشنهاد conservatee قادر به حضور به دلایل پزشکی پیشنهادی conservatee باید در حال حاضر در این جلسه به عنوان قاضی اغلب می خواهید به سوال آنها.

توجه داشته باشید که ممکن است برای شخص دیگری معمولا یک عضو خانواده برای اعتراض به اقدام و یا پیشنهاد های مختلف کنسرواتور.

موجودی و ارزیابی. ظرف 90 روز از تاریخ قاضی نشانه منظور انتصاب انحصار وراثت کنسرواتور های کنسرواتور باید فایل گزارش با دادگاه, فهرست دارایی های که conservatee صاحب.

بیشتر به طور خاص کنسرواتور آماده موجودی و ارزیابی فرم. اگر وجود دارد دارایی های دیگر از پول کنسرواتور باید رو به جلو موجودی و ارزیابی به انحصار وراثت داور که منصوب شده توسط دادگاه. انحصار وراثت داور را ارزیابی اقلام غیر نقدی, تکمیل موجودی و ارزیابی با قرار دادن ارزش آن موارد و بازگشت آن به کنسرواتور که باید فایل آن با دادگاه است. انحصار وراثت داور معمولا چهار تا شش هفته برای بازگشت به فرم.

املاک است که به اتهام هزینه برای ارزیابی به طور کلی 1/10 از 1% از کل ارزش conservatee املاک با حداکثر هزینه از $10,000. انحصار وراثت داور نیز ممکن است قادر به بازیابی هزینه های چنین به عنوان مسافت پیموده شده در علاوه بر این.

دادگاه تحقیقات. یک بار conservatorship در محل دادگاه انجام تحقیقات دوره ای به تایید می کنند که conservatorship است که هنوز هم مورد نیاز است و conservatee است که درمان مناسب است.

اوراق قرضه و دوره های حسابداری. اگر کنسرواتور رسیدگی به conservatee امور مالی (که به طور کلی مورد) در کنسرواتور باید ارسال پیوند و باید دقیق حساب به صورت دوره ای به دادگاه که لیست تمام درآمد و هزینه.

مقدار اوراق قرضه. مقدار اوراق قرضه بستگی به دارایی که conservatee است و درآمد سالانه و همچنین به عنوان که آیا یک حرفه ای شرکت پیوند (در مقابل اعضای خانواده و یا دوستان) ارائه اوراق قرضه.

شرکت پیوند. توجه داشته باشید که اکثر شرکت ها مطابق با موضوع و یک پیوند مگر اینکه یک وکیل است که دست زدن به conservatorship رسیدگی

گزارش وضعیت در مورد Conservatee. اغلب کنسرواتور نیز باید آماده تناوبی گزارش وضعیت به بیان چگونگی conservatee است مراتب و چه کنسرواتور انجام شده است با توجه به وظایف.

هزینه. معمولا هزینه conservatorship می آید از conservatee درآمد و یا دارایی های دیگر.

هزینه و بازپرداخت برای کنسرواتور.

هزینه های. به طور کلی کنسرواتور است که به عنوان بازپرداخت به صورت معقول هزینه های متحمل شده از طرف conservatee از جمله هزینه برای ایجاد conservatorship و گاهی اوقات پول صرف حمایت از conservatee قبل از conservatorship.

به غیر از دادگاه پر هزینه ها و حق بیمه در پیوند به کنسرواتور باید برای به دست آوردن تصویب دادگاه قبل از دریافت بازپرداخت از conservatee است و مستغلات.

این بسیار مهم است برای کنسرواتور به نگه داشتن رسید و سوابق از تمام هزینه (و بازپرداخت).

این کنسرواتور مجاز به استخدام کمک کند به عنوان مورد نیاز – برای مثال یک حسابدار – به عنوان طولانی به عنوان هزینه مناسب در مقایسه با اندازه conservatee است و مستغلات.

به طور کلی کنسرواتور نمی توان برای بازپرداخت هزینه فتوکپی مسافت پیموده شده و یا هزینه سفر به دادگاه.

برای جبران زمان.

بسیار مهم است که یک کنسرواتور که مایل به دریافت غرامت برای او/او در زمان نگه داشتن مفصل نوشته شده رکورد از زمان صرف شده در conservatorship نشان می دهد تاریخ و مقدار زیادی از زمان و کار انجام شده بر روی یک ورودی-توسط-ورود به پایه و اساس.

دادگاه معمولا اجازه می دهد یک عضو خانواده برای بازیابی تنها برای زمان صرف شده در مدیریت امور مالی املاک و نه برای هر زمان و صرف اقدام به عنوان یک عضو خانواده (مانند بازدید از conservatee) و یا برای اقدام به عنوان یک کنسرواتور فرد است.

دادگاه ممکن است اجازه می دهد برای جبران زمان اگر کمی زمان صرف شده در امور مالی و یا اگر کنسرواتور است به دنبال روش های دادگاه از جمله پر حسابداری در زمان.

برخی از دادگاه ها باید برنامه که مجموعه ای از جبران خسارت که کنسرواتور ممکن است برای او/او اغلب یک درصد از conservatee است و مستغلات.

این کنسرواتور تنها ممکن است دادخواست به دادگاه برای جبران خسارت برای زمان پس از این به بعد از هر دو:

90 روز پس از نامه Conservatorship صادر شد و زمانی که موجودی و ارزیابی واصل شده است.

جایگزین

قدرت از وکیل. متاسفانه روند به دست آوردن و حفظ یک conservatorship گران است به همین دلیل است که ما به شدت اصرار مردم به نشانه قدرت از وکیل است که تعیین خواهد کرد که اداره امور خود را اگر آنها ناتوان شدن. اگر پیشنهادی conservatee ذهنی صالح تا کنون بهترین رویکرد این است که او/او نشانه دوام قدرت وکیل. وجود دارد دو نوع از قدرت از وکیل.

با دوام قدرت وکیل برای امور مالی. یک نوع از قدرت وکیل با دوام قدرت وکیل برای امور مالی که تعیین که مردم می توانند رسیدگی grantor امور مالي (مانند پرداخت صورتحساب) اگر grantor ناتوان می شود.

پیشبرد مراقبت های بهداشتی بخشنامه. نوع دیگر است با دوام قدرت وکیل برای مراقبت های بهداشتی. در کالیفرنیا این است که در حال حاضر شناخته شده به عنوان یک پیشرفت بهداشت و درمان دستور. این طراحی شده است که اجازه می دهد تا grantor را تعیین عوامل به بهداشت و درمان-مراقبت از تصمیم گیری اگر grantor است ناتوان.

عوامل. اغلب همسر (یا شریک) اولیه است و پس از آن فرزندان و یا دوستان شما هستند جانشین عوامل در مورد اولیه (و یا پس از آن) عامل قادر است (با توجه به عدم صلاحیت و غیره.) و یا تمایلی به عمل می کنند.

تصمیم گیری پزشکی. اغلب اگر یک فرد ناتوان پرسنل پزشکی را به خانواده ها اجازه تصمیم گیری های پزشکی اگر همه آنها در توافق است. همچنین ممکن است برای به دست آوردن دادگاه مجوز خاص و روش های پزشکی, اما اگر قدرت مورد نیاز است بر اساس مداوم یک conservatorship ممکن است بیشتر موثر است.

نماینده Payees. اکثر سازمان های دولتی اجازه می دهد شخص دیگری (“نماینده دریافت کننده وجه”) برای دریافت چک برای ذینفع و صرف پول در ذینفع طرف. هر آژانس خود مراحل درخواست و مورد نیاز است. بسیاری از سازمان ها نیاز به نماینده دریافت کننده وجه به آنها را با ارائه دوره حسابداری.

اموال جامعه. اگر یک همسر می شود ناتوان همسر دیگر معمولا می توانید مدیریت تمام اموال جامعه است که آنها باید.

این کمک خواهد کرد اگر عمل باید گرفته شود با توجه به هر یک جداگانه اموال همسر ناتوان است.

همچنین حتی با جامعه اموال همسر با ظرفیت ممکن است قادر به رول بیش خزانه, فروش سهام و یا فروش و یا اخذ وام در برابر اموال واقعی.

دوباره آن ممکن است به دادگاه اجازه همسر را خاص معاملات اما ممکن است آن را آسان تر برای به دست آوردن یک conservatorship اگر مداوم قدرت مورد نیاز است.

[ad_2]