چگونه SaaS (Software-As-A-Service) مدل بر بهبود فرایند کسب و کار

[ad_1]

اوایل سوال اطراف آن بهبود فرآیند کسب و کار (BPI) و استفاده از فن آوری بود:

آیا این فن آوری درایو فرآیندهای ؟

یا…

فرآیند درایو تکنولوژی ؟

در حالی که بسیاری بر این باورند که این روند باید درایو تکنولوژی از آنجا که شما فقط می خواهید به صرف وقت خود را محدود تکنولوژی بودجه در کارآمد ترین فرایند ممکن است یک تغییر جالب است که اتفاق می افتد در فناوری اطلاعات (IT) محیط زیست با افزایش استفاده از این نرم افزار به عنوان یک سرویس ،

مدل SaaS است که نسل بعدی نرم افزار اجرای مدل. بیش از دهه گذشته شرکت های منتقل شده از نرم افزار سنتی مدل (که در آن شرکت ارائه زیرساخت ها برای میزبانی نرم افزار های سفارشی راه حل برای این شرکت نیازهای خاص ارائه شده لازم است از آن حمایت و برخورد با عمده ارتقاء هر سه تا پنج سال) به نرم افزار ارائه دهنده خدمات و یا ASP و مدل (که در آن فروشنده میزبانی یک نرم افزار کاربردی بر روی خود سخت افزار و اجاره یک نمونه منحصر به فرد به یک شرکت اجازه داده است که درجه خاصی از سفارشی).

ASP مدل نیاز نیست شرکت برای خرید بر روی سایت سخت افزار و ارائه فرصت برای ارزان تر و سریعتر پیاده سازی نرم افزار. در حال حرکت به ASP, مدل شرکت امیدوار به کاهش کل هزینه مالکیت برای یک تکنولوژی پیاده سازی.

امروز مدل SaaS است که به سرعت در حال رشد و سرعت تعریف شرکت های راه پیاده سازی برنامه های کاربردی نرم افزار. شما می توانید از فکر می کنم SaaS به عنوان نسل بعدی ASP با یک تفاوت کلیدی این است که همه مشتریان اقامت در همان نمونه است. در این مدل فروشنده مسئولیت برای افزایش ظرفیت و مقیاس پذیری. آنها به طور مستمر انجام تحقیق و توسعه و در نتیجه آنها را قادر به ارائه بیشتر پیشرفت به مشتریان بدون نیاز به ارتقاء عمده. SaaS افزایش فروش از 2010 به 2011 21 درصد و برآوردها نشان می دهد که فروش بیش از دو برابر سال 2015.

در حالی که شرکت های لذت بردن از کاهش سرمایه گذاری در فناوری های آنها لزوما می خواهید به استفاده از همان محصول دقیق است که همسایه خود را با استفاده از. مدل SaaS هر چند بستگی به نرم افزار استاندارد برای نگه داشتن هزینه های پایین که به معنی محدود و یا سفارشی. چگونه شرکت های تعادل مالی سود از مدل SaaS با نیاز به منحصر به فرد فرآیندهای کسب و کار از شرکت های افتراق خود را از رقبای خود فرآیندهای کسب و کار, در میان چیزهای دیگر ؟

یک شرکت به شناسایی آنچه که واقعا متمایز کسب و کار از رقابت است. چه صلاحیتهای اصلی خود شرکت ؟ قبول که همه فرآیندهای کسب و کار در برابر خلق شده اند و تمرکز منابع در ساختمان (و یا بهبود) فرآیندهای کسب و کار در اطراف شما دیفرانسیلی. به عنوان مثال:

  • اگر تحقیق و توسعه مجموعه شرکت خود را از هم جدا تمرکز بر فرآیندهای مانند ایده نسل تحقیقات بازار و توسعه محصول است.
  • اگر خدمات تحویل تفاوت شما با تمرکز بر فرآیندهای مانند پردازش سفارش, سفارش و پشتیبانی از مشتری.
  • اگر حفظ کارکنان بسیار مهم است تمرکز بر روی کارکنان-محور فرآیندهای مانند شناخت و برنامه ریزی جانشینی.

امکان استفاده از هزینه پایین تر ارائه شده توسط مدل SaaS برای غیر هسته کسب و کار فرآیندهای اما حفظ و بهبود فرآیندهای کسب و کار است که شما را متمایز از رقابت خود را.

کپی رایت 2012 سوزان صفحه

[ad_2]