چگونه نوکیا N9 متفاوت از سلف خود به N8

[ad_1]

جانباز سازنده تلفن همراه نوکیا نگاه مجموعه ای به مقابله گسترده گوشی های هوشمند بازار تابستان امسال با بسیار پیش بینی انتشار خود را مشتاقانه در انتظار N9 گوشی. نه تنها این مدل جدید ورزشی برخی از واقعا فک انداختن به نظر می رسد اما همچنین یک نام تجاری جدید سیستم عامل در شکل پلت فرم Meego که توسعه داده شده است در همکاری با اینتل. این N9 جانشین محبوب N8 گوشی اما آنچه تفاوت می تواند ما انتظار داریم در این مشتاقانه در انتظار مدل جدید?

به عنوان شما انتظار می رود در هر مدل جدید از صفحه نمایش در نوکیا N9 دستخوش برخی از کار و گرفتهای چه N8 ارائه شده به ما. نوکیا تصمیم گرفته اند به ما پیشنهاد غیر معمول در اندازه صفحه نمایش با گوشی های 3.9 اینچ صفحه نمایش و آن خوش بین فوق العاده بزرگ و مدل مانند HTC Desire HD و بیشتر به طور متوسط به اندازه مدل های مانند آی فون 4 و HTC Desire S. ترکیب عالی AMOLED تکنولوژی صفحه نمایش با استفاده از آن بالا با وضوح 480 x 854 برای تولید یک عمق رنگ در علاوه بر این به زاویه دید. نوکیا N8 نیز با استفاده از همان AMOLED سیستم اما ارائه پایین تر با وضوح 360 x 640 پیکسل است. اگر ما نگاهی به این دو صفحه نمایش در شرایط از آنچه آنها ارائه می دهیم با توجه به پیکسل در هر اینچ مربع و سپس مدل های جدید بیرون می آید در بالای آن 238 برابر 209 که N8 ارائه می دهد. هر دو گوشی با استفاده از Gorilla Glass است که نه تنها باعث بهبود صفحه نمایش مقاوم در برابر خراش و خواص, اما همچنین کمک می کند تا جلوگیری از آن فوق العاده اگر این گوشی به طور تصادفی کاهش یافته است.

با وجود ارائه فوق العاده دوربین تسهیلات نوکیا N9 در تلاش برای مطابقت با N8 در این منطقه است. بسیاری از این است که برای انجام با این واقعیت است که نوکیا واقعا ساخت N8 به عنوان نهایی دوربین تلفن کامل با آن متناوب 12 مگا پیکسل که هیچ گوشی هنوز به بهتر است. اگر چه این گوشی بود و استثنایی در این بخش اجازه می دهد تا نه چشم پوشی از این واقعیت است که N9 هنوز هم ارائه می دهد نتایج عالی در هر دو هنوز هم عکس و ضبط ویدئو. گزارشهای ارائه 8 میلیون پیکسل است و با کیفیت فوق العاده در ارائه با تشکر از کارل زایس است که نوکیا باید یک بار دیگر تصمیم گرفتند به استفاده از فقط به عنوان آنها را بر روی N8. به عنوان شما انتظار می رود از هر گوشی های هوشمند مدرن از ضبط ویدئویی ارائه می دهد با کیفیت بالا با کیفیت 720P استاندارد است که نه تنها به نظر می رسد بزرگ بر روی تلفن های خود صفحه نمایش است اما همچنین در هنگام انتقال به سازگار با صفحه نمایش بزرگ تلویزیون. بزرگترین مسئله ای است که بسیاری از کاربران تا به حال با گوشی های نوکیا بود که سیستم عامل سیمبیان که آنها به کار میگیرند. این اغلب اجازه دهید مدل های پایین به عنوان رابط نگاه به تاریخ و پلت فرم تلاش برای رقابت با اندروید و iOS. نوکیا گرفته شده توجه داشته باشید از این و توسعه Meego است که از نظر بصری بسیار جذاب تر سیستم و ارائه می دهد قابلیت های بسیار بیشتر در خط با آنچه که ما انتظار می رود از دیگر گوشی های هوشمند است.

نوکیا N8 خوب بود به دنبال گوشی که ارائه ثروت از امکانات و N9 به تازگی گرفته شده همه چیز یک سطح ارائه شده توسط بهبود در بسیاری از مناطق اما مهمترین گوشی و طراحی عالی سیستم عامل جدید که از آن استفاده می کند.

[ad_2]