چگونه برای به دست آوردن مقدار زیادی از پول برای هر چیزی سریع – نقد صادقانه

[ad_1]

قبل از من به بررسی های شخصی من از “چگونه برای به دست آوردن مقدار زیادی از پول برای هر چیزی سریع” من می خواهم به ارائه برخی از اطلاعات پس زمینه در مورد چگونگی آن به دست می آمد. هر چیزی سریع کتاب توسط استوارت Lichtman خالق فیزیولوژی تقدم و تاخر روند. استوارت توسعه این عجیب و غریب و در عین حال موثر فرآیند در طول مطالعات خود را در دانشگاه MIT موسسه تکنولوژی ماساچوست. او مورد مطالعه قرار عملا در هر زمینه مهندسی و کنجکاو برای پیدا کردن یک سیستم است که می تواند مدل انسان است.

آن زمان استوارت در حدود 18 ماه به منظور توسعه سایبرنتیک تقدم و تاخر روش او توضیح در “چگونه به مقدار زیادی از پول برای هر چیزی سریع”. یکی از اولین بار با استفاده از روش استوارت تولید حدود 2.5 میلیون دلار در سرمایه گذاری کمک های مالی!

اولین تجربه من با فیزیولوژی تقدم و تاخر روش بود چند سال پیش زمانی که من تصادفا کتاب توسط حادثه. من تصمیم گرفتم به این روش امتحان کنید. من راه اندازی یک هدف (هدف این است که هدف نهایی, همچنین شناخته شده به عنوان یک “هدف”) برای ایجاد یک کسب و کار آنلاین است که به تولید 12000 دلار در فروش منفعلانه. من اولویت من هدف پیروی از دستورالعمل های از این کتاب است. پس از آن من پاک ناخودآگاه مسدود کننده و انجام شد روند.

چند ماه بعد من راه اندازی کسب و کار آنلاین من. در سال اول من در مورد $20,000 در فروش! من کاملا فراموش کرده بود من استفاده می شود استوارت روش برای ایجاد کسب و کار من. من فقط متوجه شدم این وقتی که من رفتن را از طریق من نوت بوک در بر داشت و من “سایبرنتیک تقدم و تاخر” نوت بوک با هدف نوشته شده است. کل فرایند راه اندازی و راه اندازی کسب و کار من باور نکردنی بود آسان به دلیل CT روند تا به حال تراز مغز من به زحمت رسیدن به هدف.

کتاب نوشته شده توسط استوارت و Lichtman و جو Vitale تا یک “ثروت ” جاذبه” گورو برجسته در راز. این کتاب بسیار دقیق و روشن و به شما می آموزد که چگونه به تراز های مختلف بخش هایی از مغز خود را به طوری شما می توانید در رسیدن به اهداف خود به راحتی. این یازده فصل را پوشش می دهد و اساسی در موفقیت فرایند و همچنین به عنوان فوق العاده پيشرفت روند. اساسی موفقیت فرایند (همچنین به عنوان شناخته شده BA روند) استفاده می شود برای اهداف که کمی دشوار است. BA روند به خوبی کار می کند برای اهداف که شامل گرفتن مقدار متوسط پول برای چیزی است که در یک مقدار کوتاه از زمان. بسیاری از کاربران گزارش دریافت مقدار دقیق یا پول بیشتر از آنچه آنها می خواستند از یک دوست و یا نسبی چند روز پس از اتمام BA روند!

فوق العاده پيشرفت روند کار برای بیشتر اهداف دشوار از جمله آنهایی که به نظر می رسد ممکن “غیر ممکن است”. در حالی که من هرگز با استفاده از SA روند شخصا استوارت فوق العاده دستاورد مربیگری برنامه 100 ٪ میزان موفقیت این معنی که هر کس در مربیگری برنامه به اهداف خود دست خود مهلت دارند.

یکی از چیزهایی که من نمی خواهم در مورد استوارت کتاب است که آن را تکراری. 2 نسخه از این کتاب در حال حاضر که شامل subchapters B و C برای هر فصل که خیلی re-توضیح می دهد که محتوا در آن قسمت از فصل. در حالی که این است ایده آل برای کسی که خواندن این کتاب برای اولین بار من آن را آزار دهنده به نگه داشتن خواندن کارهای مشابه بارها و بارها. همه در همه, این کتاب فوق العاده و در نظر گرفته شده است به عنوان “مهم ترین کتاب در مورد ساخت پول تا کنون نوشته شده” توسط کارشناسان بازاریابی.

[ad_2]