چه چیزی باعث سرطان و علم است که نشان می دهد درمان مرحله 4 سرطان

[ad_1]

اول از همه بیایید شروع با تنظیم برخی از استانداردهای. اولین استاندارد اگر یکی در واقع می دانستند که چگونه سرطان ایجاد می شود. سپس آن را حس که همان فرد خواهد می دانم آنچه در واقع درمان سرطان خواهد بود و به مردم کمک درمان سرطان در 100% میزان موفقیت. با این در ذهن بیایید نگاهی به آنچه در حال حاضر شناخته شده در مورد سرطان و یادگیری در مورد تکنولوژی بود که به تازگی کشف شده که در درمان سرطان به طور خاص مرحله 4 سرطان اگر دو هفته قبل از اینکه این فرد قرار است به تصویب.

در حال حاضر بسیاری از دانشمندان فکر می کنند که سرطان ها ناشی از یک ژنتیک (ژن های خود را که از نسل به نسل دیگر). این درست است. در پرتو این حقیقت اغلب اگر نه همه دانشمندان می دانیم که بدن ما (ما ژن) برخی از سلول های سرطانی در هر روز است. در همان زمان بدن ما به سرعت حذف آنها را از طریق سیستم ایمنی بدن ما. برخی از سیستم ایمنی بدن ما اجازه این سرطان رشد از طریق ژن ها اجازه می دهد این ناخواسته سلول های سرطانی به ضرب و تبدیل شدن به سرطان های مردم رنج می برند از امروز. بنابراین سوال می شود چرا سیستم ایمنی بدن ما اجازه می دهد برخی از ژن های ما برای ادامه به ایجاد سلول های سرطانی در نهایت تبدیل شدن به یک زندگی سرقت مرحله 4 (ترمینال) بیماری است ؟ این قرعه کشی از سرطان ؟ نه البته که نه. آن است که خود را بخت ؟ به این دلیل است که آنها یک فرد بد? هیچ. سپس آنچه در آن است ؟ ما پاسخ این سوال مهم بعد. من به این می گویند در حال حاضر ما ژن مسئول ساخت همه چیز را در داخل بدن و همه چیز بدن است که در هر سلول و هر هورمون, هر, شیمیایی, همه چیز در بدن شما را تشکیل می دهند. این مهم است که بدانید این و به یاد داشته باشید این واقعیت است.

حال بیایید نگاهی دیگر “علل” دیگران “می دانم” که باعث سرطان می شود.

برخی از مردم وجود دارد که فکر می کنم بد, رژیم غذایی, یک رژیم غذایی از خوردن اصلاح شده ژنتیکی موجودات زنده (GMOs) و غذاهای فرآوری شده acidifying غذاهای حاوی مواد سمی مانند آفت کش ها و علف کش ها, هورمون ها و غیره. علت سرطان. اگر این درست شد اکثریت قریب به اتفاق مردم در ایالات متحده خواهد بود در حال حاضر مبتلا به سرطان است. آنها نه. در همان زمان افرادی که در سالم و تمیز رژیم غذایی کامل به طور طبیعی رشد کرده تمیز آلی alkalizing و قلیایی کل مواد غذایی می تواند درمان سرطان در هر زمان. این درست نیست. تغییر رژیم غذایی است نه درمان هر یک از این مردم به خوبی معنی. این کمک می کند که برای اطمینان حاصل کنید. خوب تمیز آلی کل غذا خوردن رژیم غذایی را تضمین نمی کند خاموش کردن از ژن های خود را از ساخت سلول های سرطانی در وهله اول. ضمنا برخی از مردم در واقع درمان خود را از طریق یک خوب تمیز رژیم غذایی آلی; اما در همان زمان بیش از نیمی از این که قرارداد خود را سرطان دوباره. چیز دیگری وجود دارد که بخشی از ژن های خود را به سرطان خود را دوباره.

و سپس مردم وجود دارد که فکر می کنم استرس باعث سرطان می شود. این یک موضوع داغ است. در اینجا چیزی است که آنها می دانند که استرس در افراد مختلف متفاوت است. آنها همچنین می دانیم که استرس باعث می شود مردم به خوردن غذاهای شیرین و دیگر را به غذاهای سالم است که ایجاد یک محیط اسیدی سرطان به زندگی و رشد در. ما همچنین می دانیم که استرس (عدم وجود عشق و احساسات منفی استرس باعث می شود) باعث می شود بدن ما برای تبدیل شدن به بیشتر اسیدی حتی زمانی که مردم ما به خوردن واقعا خوب معنی خوردن آنها بسیار سالم تمام مواد غذایی آلی. این است که چرا افرادی که واقعا خوب غذا بخورید هنوز هم می توانید و ایجاد سرطان است. بنابراین استرس نمی تواند به خودی خود باعث سرطان می شود. در همان زمان با این حال این بازی در بخش درمان است. من را بیشتر به نور در مورد این موضوع مهم بعد.

تعداد کمی از مردم هستند که فکر می کنم که آن را یک عفونت های میکروبی در سلول است که باعث یک فرد ژن به سلول های سرطانی به طور مداوم. واقعیت این است که همه میکروب ها در فقط در مورد هر سلول در بدن خود را. حقیقت این است که افراد سالم و افراد بیمار باید این میکروب (باگ) در آنها است. من به این می گویند سالم (کمتر استرس) مردم کمتر از آنها, اما آنها هنوز هم آنها را.

بنابراین چه چیزی باعث سرطان ؟

در یک کلمه یا دو مغز خود را. البته شما نمی آگاهانه با استفاده از مغز خود را به خودتان را به سرطان و یا هر بیماری دیگر که برای ماده. اما چه می شود اگر یک قوی تر بخشی از مغز خود را (عمیق مغز) زد که همه چیز را در داخل بدن خود از جمله ژن های خود را? پس از همه شما نمی توانید آگاهانه قلب خود را ضرب و شتم در حالی که شما در حال تماشای تلویزیون و یا معده خود هضم مواد غذایی خود را و یا ژن های خود را خوشحال و سلول های سالم می تواند به شما ؟ البته نه; اما چیز دیگری وجود دارد که می کند دقیقا همان است که. و این چیزی است که بخشی از خود را به اعماق مغز پیچیده است.

بخشی از این مغز است که طول می کشد مراقبت از برخی از این سیستم عصبی خودکار است. این دو به همان اندازه بسیار مهم و قدرتمند قطعات است که نقش عمده ای اما نه تنها نقشی در ساخت سرطان و درمان سرطان است. بسیار شناخته شده است سمپاتیک سیستم عصبی خودکار, همچنین شناخته شده به عنوان مبارزه پرواز (استرس خوشحال نیست) ، همه آشنا با این بخش. دلیل این امر ساده است. زندگی بسیاری از افراد با این قدرتمند در قسمت بالا و در حال اجرا 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته و 365 روز در سال است.

در نهایت و مهمتر از همه وجود دارد بخش کمتر شناخته شده اما به همان اندازه مهم است بخشی به نام پاراسمپاتیک سیستم عصبی خودکار نیز شناخته شده توسط مشتریان و بیماران به عنوان استراحت و هضم و ترمیم و بازسازی و عشق و یادگیری و در منطقه بخشی از سیستم عصبی خودکار است که به طور کامل اجرا و کنترل خود را عمیق مغز است.

بیایید نگاهی به این دو سیستم در کنار هم برای یک لحظه. ضمنا فقط یکی از این سیستم ها است و در حال اجرا در یک زمان. بخش دیگر این است که کمی در حال اجرا در انتظار آن به نوبه خود. خود را عمیق مغز کنترل این به طور خودکار بر اساس آنچه برنامه ریزی شده درون آن است. به یاد داشته باشید این واقعیت شما به آن نیاز دارید بعد. در هر صورت شما آگاهانه را اجرا کنید این مغز برنامه; اگر شما آیا می خواهد فورا خاموش کردن مبارزه با پرواز بخشی از سیستم شما در حال حاضر در حال اجرا و به نوبه خود در حالت استراحت و هضم و شفا و غیره. سیستم شما باید به طور کامل درمان سرطان خود را. این سیستم که در حال اجرا در پشت صحنه حفظ یک عملیات کم حالت انتظار و آماده برای رفتن به عقب و رفتن به محل کار.

در حال حاضر, اجازه دهید نگاهی به بیشتر معمولا شناخته شده عمیق مغز قسمت اول سمپاتیک سیستم عصبی خودکار است. عملکرد اصلی آن این است که به شنت خون دور از بیرونی خود را بخشی از مغز به نام کورتکس مغز و دور از دستگاه گوارش و اندام های تناسلی در بخش اصلی بدن خود را. آن را به ارمغان می آورد این مهم و حیاتی خون و اکسیژن به مغز خود بنیادی (خزنده مغز) و عضلات پاها و دستان خود به مبارزه یا اجرا از شما آموخته شده (آموخته) در خطر است. هنگامی که شما بسیار کمی می ترسید فقط در مورد چیزی شما بودند این توپ کوچک از عشق. درخواست پدر و مادر خود را. این همچنین به معنی پدر و مادر شروع به تدریس شما (برنامه نویسی خود را عمیق مغز) خیلی زود در مورد ترس و نگرانی در مورد همه چیز در زندگی است. به عبارت دیگر آنها به شما آموخت روزانه چیزی کمتر از عشق و خوبی بودن. آنها ندانسته شما آموزش داده می شود استرس است. برای مثال به ترس از غریبه ها و سپس یک روز به شما خواهد شد نیاز به ازدواج با یکی از این غریبه ها به کودکان و نوجوانان و با تصویب این حکمت. چگونه استرس را به شما احساس می کنید در داخل ؟ آیا شما فکر می کنید این برنامه به طور خودکار قرار می دهد شما یک بیت از یک لبه ؟ البته آن را ندارد آن را ایجاد یک محیط ایده آل برای سیستم تنها به ماندن در به طور مداوم.

بخش دوم به نام پاراسمپاتیک سیستم عصبی خودکار است. عملکرد اصلی آن این است که به شنت خون از ساقه مغز (مغز خزنده) و پاها و بازوها و پشت خود را به قشر مغز بزرگتر و بیرونی بخشی از بخشی از مغز خود را و خود را به دستگاه گوارش و اندام های تناسلی است. چه بخشی از خود را به اعماق مغز است که مسئول برای گفتن ژن های خود را به شاد و سلول های سالم? است خود را به ساقه مغز بخشی از خود سمپاتیک سیستم عصبی خودکار مبارزه وحشت قسمت? راه ساقه مغز در واقع ضخیم تر رشد می کند زمانی که مبارزه با سیستم پرواز در روز به طور مداوم. شما می توانید این را ببینید در Mri. همان درست است از قشر مغز بخشی از مغز خود را, آن را در واقع نازک تر زمانی که این سمپاتیک (مبارزه با پرواز) بخشی از سیستم اتونوم است که در همه زمان ها است. در این بخش توضیح می دهد که نرخ بالایی از زوال عقل در افراد مسن است. بخشی که تا حدی مسئول خود را از خوب بودن ژن فعال در ساخت سلول های سالم خود را پاراسمپاتیک سیستم عصبی خودکار استراحت و هضم و ترمیم و بازسازی و عشق و یادگیری و در منطقه ،

در حال حاضر آنچه که در آخرین بخش مهم ترین بخش از مغز عمیق است که اجرا می شود و مختصات این دو مهم و حیاتی سیستم ؟ هر ایده از چه بخشی از مغز خود را اجرا می شود این دو ، در واقع مبارزه با پرواز قسمت باید تنها در چند ثانیه یک بار در در حالی که در همان زمان استراحت و هضم و شفا (خوب شما ژن فعال) و بازسازی و عشق و یادگیری و در منطقه بخش باید در بقیه زمان تقریبا 24/7/365.

آخرین بخش و مهم ترین بخش از خود را به اعماق مغز اجرا می شود که این دو عمیق مغز سیستم است که خود را قشر پیشانی. شما در واقع دو cortexes های سمت چپ و سمت راست. که همه به من می گویند در حال حاضر. اگر شما می خواهید برای رفتن به شدت پایین سوراخ خرگوش شما می توانید خرید کتاب من است. اما شما لازم نیست من کتاب یا هر کتاب که برای ماده به سرنوشت خود را تغییر دهید. آنچه شما نیاز دارید این است که به تغییر عمیق مغز برنامه نویسی در هر دو طرف پیشانی قشر است که مبارزه خود را در پرواز به طور مداوم در. و به نوبه خود در حفظ و خود را مهم و حیاتی پاراسمپاتیک (استراحت و هضم و شفا و غیره.) سیستم عصبی خودکار ، و هنگامی که ما انجام بدن شما شروع به بهبود و بازسازی جدید و در حالی که سلول های سالم را به سرطان از بین می رود. و در حالی که این اتفاق می افتد شما شروع به احساس یک حس عمیق از صلح و رفاه چیزی است که بازداشته شما برای سال های بسیاری است.

[ad_2]