چالش های چند نسل در محل کار

[ad_1]

آیا شما همیشه شنیدن چیزهایی مانند….

  • نسل جوان هیچ اخلاق کاری…
  • ارشد مدیریت راه را لمس…
  • او خواستار در بیمار دوباره???

اگر شما کار با مردم شما احتمالا شنیده ام کسانی که و بیشتر. برای اولین بار در تاریخ ما چهار مجزا نسل ما در محل کار; برخی از کارشناسان حتی می گویند پنج وجود دارد. ما همیشه در حال دو و گاهی اوقات سه تا نه چهار. و این باعث ایجاد یک بازی جالب و چالش برانگیز معضل برای ما: چگونه بر روی زمین می تواند ما باید برخی از دیدگاه های بسیار متفاوت و تجربه و در عین حال ماندن متمرکز و متعهد به یک چشم انداز مشترک?

همانطور که با هر گونه چالش پاسخ آسان نیست, اما آن را به خوبی به ارزش کشف. اولین گام برای درک واقعیت های فعلی. که این نسل که در حال حاضر کار ما در بازار ؟

مختلف کارشناسان و نویسندگان آنها را با نام های مختلف و متعددی وجود دارد که تغییرات اما این ویژگی اساسا همان. من مربوط بهترین به “چهار نسل” مدل پس از مشخص تهم Ranier و گری مک اینتاش که عبارتند از:

سازندگان – متولد سال 1910 تا 1945

Boomers – متولد بین سال های 1946 و 1964

Busters – (یک.k.یک. Gen X) – متولد سال 1965 و 1984

Bridgers -(یک.k.یک. Gen Y) – متولد 1984 و 2002

هر نسل به ارمغان می آورد خود را در دیدگاه تجربه و ارزش سیستم و هر یک نیاز به درک و جشن برای چه آن را به ارمغان می آورد به جدول. چالش می آید بدیهی است که آنچه که یک نسل را به ارمغان می آورد بسیار متفاوت از دیگری و نه می تواند درک بسیار کمتر از ارزش دیگر. اجازه بدهید با یک نگاه اجمالی به هر یک.

این سازندگان کسانی هستند که حدود 63 و بنابراین در حال حاضر این باعث می شود تا کوچکترین رده. این سنت ارزش نهادن به کار سخت و تعهد و وفاداری به یک علت و یک شرکت است. “هر آنچه در آن طول می کشد” شنیده می شود به عنوان شعار خود را و آنها را انجام خواهد داد که فقط برای دریافت کار انجام می شود. سازندگان همه چیز را به راه آنها همیشه بوده است; چه چیزی برای آنها کار می کرد کار را برای دیگران. آنها هیجان زده در مورد فن آوری و می تواند آهسته به آن را به عنوان یک مزیت بسیار کمتر یک ضرورت است.

این Boomers (معمولا به نام Baby Boomers) هستند کسانی که متولد شده در سال های پس از جنگ جهانی دوم است. آن است که اغلب وجود دارد گفت: دو ‘امواج’ از افراد متعلق به نسل و ویژگی های هر یک از موج تا حدودی متفاوت. اما به طور کلی این نسل است که متعهد به گرفتن پیش برای فراهم کردن یک زندگی بهتر برای فرزندان خود از آنها بود. آنها مطرح شده توسط پدر و مادر زندگی می کردند که از طریق افسردگی که اغلب scrimped و ذخیره شده را به هر چیزی. این افراد بر این باورند که با کار سخت و پرورش و ساعت های طولانی آنها می تواند در بالا رفتن از نردبان شغلی و این برای آنها مهم است. آنها یک “من می توانم آن را انجام دهد” چشم انداز و کار سخت برای غلبه بر موانع. اما آنها تمایل به قبول تغییر تنها اگر آن منافع آنها را شخصا لزوما ” تمام شود.’ می توان آنها را به عنوان سرکش و یک نسل است که امتداد قوانین است. در حال حاضر این نسل با قدرت بیشتر در حال حاضر بین سنین 44 و 62. این نهاد آنها را در یک دسته از بودن در رهبری ارشد نقش. بنابراین این مهم توجه داشته باشید که در حال حاضر بسیاری از شرکت ها و سازمان ها هستند که رهبری در درجه اول توسط افراد متعلق به نسل.

این Busters این نسل است که تحلیلگران مخالف بیشتر در مورد سن خود span اما آنها در حال حاضر خواهد بود در مورد طیف وسیعی از 24-43. Busters بسیار رابطه گرا و پرورش و حفاظت از روابط قابل توجهی را در اولویت بیش از بسیاری چیزهای دیگر. که بسیار مهم تر به آنها نسبت به تولید و یا انجام یک وظیفه اصلی برای مثال. اما آنها همیشه نگه رهبران شرکت های بزرگ در زمینه های بالا به خصوص اگر آنها تصمیم گیری است که به نظر نمی رسد به ارزش افراد است.

و Bridgers خواهد بود کسانی که در محل کار در حال حاضر زیر سن حدود 24 تا کسانی که تازه از کالج هنوز هم در دانشگاه و یا کالج ، این گروه کاملا رشد کرده در عصر کامپیوتر; آنها خود را ماهر ترین گروه فن آوری است. اطلاعات است که همیشه در نوک انگشتان خود را با علم و دانش گسترده از اینترنت است. اما از آنجا که این, آنها نیاز به انجام برنامه ریزی بسیار و یا کار همه چیز خود به خود و به آنها عادت کرده اند به اینکه به طور مداوم دریافت کننده الکترونیکی محرک نوعی بنابراین توانایی خود را به کار بی سر و صدا و به تنهایی محدود است.

پس چه ؟ چگونه می توان این دانش فنی نسل کمک به شما به عنوان یک رهبر از همه آنها را ؟

اولآنچه که در اینجا ارائه شده است کوچک splattering از اطلاعات در مورد هر یک و خیلی بیشتر است که بسیاری از منابع در دسترس. رهبران چند نسل کارکنان باید آموزش خود را عمیقا با ارزش ها و نقاط قوت و ضعف هر یک نسل است. یادگیری آنچه که هر یک از نیازهای آنها چگونه تعریف کار آنها چگونه برنامه ریزی برای آینده ، خواندن آنچه که دیگران نوشتن; تماس با من برای کسب اطلاعات بیشتر و آموزش در موضوع و یا مهمتر از همه از هر نسل در محل کار خود را کلید سوالات و مقایسه پاسخ های خود را.

دوماین مهم است برای رهبران بدانید که افراد متعلق به نسل هستند به خروج دسته جمعی. تا سال 2018 60 درصد از ما در زمان رهبری خواهد رفت. بنابراین این مهم است که عمدی و برنامه ریزی جانشینی در حال وقوع است که رهبران فعلی یاد بگیرند که چگونه برای شرکت در مدیریت دانش و انتقال استراتژی است که بسیار بیشتر از نوشتن یک روش کتابچه راهنمای کاربر.

سومتشخیص وجود دارد شباهت ها در هر نسل به عنوان مثال هیچ یک از ما واقعا مانند تغییر به ویژه هنگامی که ما اصلا آن را انتخاب کنید; عنصر اعتماد بسیار مهم است صرف نظر از نسل; هر کس می خواهد با احترام رفتار شود و هر کس می خواهد به احساس مانند آنها قابل توجه به چشم انداز بزرگتر.

چهارمشخصی خود را سبک رهبری به عنوان شما شروع به درک تفاوت در نسل شما نظارت. برای مثال سازندگان ترجیح می دهند در یک تماس های شخصی; Boomers مانند پاداش و به رسمیت شناختن; Busters نیاز به انتقادات و پیشنهادات سازنده; سازندگان بهره مندی از مشاوره روابط است. تنظیم رویکرد خود را به هر یک به همان زبان صحبت می کنند.’ ساخت در قوت هر نسل و به حداقل رساندن نقاط ضعف.

و پنجمآیا ترویج انطباق تلاش برای قرار دادن همه نسل ها در همان جعبه. این سوال از خود بپرسید: “آیا افرادی که مناسب در بهترین امروز افرادی که کمک خواهد کرد که این سازمان برای زنده ماندن فردا؟” “چه خواهد شد فردا سازمان نیاز دارید؟” “چگونه می تواند به ما به عنوان رهبران مطمئن شوید که ما آماده شدن برای فردا؟” پاسخ به این سوالات به شما نقشه راه را چگونه به سرمایه گذاری بر روی و جشن چندین نسل در محل کار خود است.

[ad_2]