پیام تسلیت انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی مقیم باکو

[ad_1]

 به گزارش ایرنا، در این پیام دانشجویان ایرانی آمده  است: ارتحال غم انگیز دانشمند گرامی حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر جواد اژه‌ای، نماینده ولی فقیه در امور دانشجویان ایرانی در اروپا و آمریکا داغی بر دل دوست‌داران ایشان گذاشت که باور نداریم روزی به سردی بگراید. ایشان که در اعتدال و انصاف و خوش‌خلقی زبان‌زد خاص و عام بود در محیطی تنفس می‌کرد که تمام گروه‌ها و عقاید و تفکرات متنوع امکان معاشرات و همراهی با ایشان را می‌یافتند.

رفتن این بزرگوار از همین روی که وی پدری بزرگوار برای تمام دانشجویان ایرانی در اروپا و آمریکا بود، دردی بسیار عمیق‌تر بر جان ما ‌گذارد.

هجرت این پدر بزرگوار را به محضر مبارک حضرت ولیعصر (عج) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و جامعه علمی و پژوهش، نخبگان و تمام مشتاقان ایشان و نیز خانواده محترم بهشتی و اژه‌ای تسلیت عرض می نماییم؛ باشد که وی در جنت نعیم در نزد خدای خود که عمری را در راه او مجاهد کرد، ماجور باشد. انشالله.

حجت‌الاسلام دکتر جواد اژه‌ای، نماینده مقام معظم رهبری در امور دانشجویان اروپا و آمریکا روز گذشته (شنبه) به دلیل ابتلا به کرونا در سن ۷۲ سالگی درگذشت.

وی داماد و پسرخاله دکتر بهشتی و از طرف مادری جزو خاندان صدر بود. اژه ای پیش از انقلاب دکترای روانشناسی تجربی خود را از دانشگاه وین گرفت و پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در زمان ریاست جمهوری مقام معظم رهبری، وزیر مشاور و رییس سازمان بهزیستی و سپس معاون فرهنگی نخست‌وزیر آن دورتن بود.

[ad_2]

Source link