پول تولید سرما-تماس – 7 قانون دوم

[ad_1]

اگر شما دارای مهارت های فروش را در کسب و کار جدید برای شرکت شما هستند و قادر به رسیدن به تصمیم گیرندگان در یک شرکت به عنوان یک فروشنده شما باید زمان کمی برای اجرای موفق اولین تماس با این فرد. تصمیم سازان به فروش می رسد هر کدام راه در حدود یک اساس ساعات روز:. مثل ساعت کار شرکت ها و یا فروشندگان بالقوه رسیدن به این افراد با تمام انواع مختلف از ارائه محصول اعم از خدمات جستجوگرها به ایمیل انبوه نرم افزار و که می داند چه چیز دیگری.

بنابراین, به عنوان یک فروشنده و یا فروشنده شما باید قادر به افتراق خود را در یک دوم تقسیم بر گرفتن این افراد در تلفن. در اینجا برخی از راه برای انجام این کار و اطمینان حاصل شود که خود را سرد خواستار کمپین یک پرسود و ثمر بخش یک. چگونه می توانم به شما اطمینان حاصل شود این ؟ در زیر شما را پیدا خواهد کرد برخی از توضیحات و راهنمایی در انجام این کار است.

7 قانون دوم

سرد خواستار است آنچه که من به عنوان یک اشاره “7 قانون دوم.” این به این معنی است که پس از سرد خواستار یک چشم انداز جدید به شما به عنوان یک حرفه ای فروش حدود 7 ثانیه به افتراق خود را از هر شرکت دیگر و یا رقابت فروش فردی است که در تماس با این فرد به صورت روزانه.

چگونه این انجام شده است ؟

راه های مختلفی وجود دارد که در آن سرد-تماس بگیرید, از شروع, می تواند قرض خود را به یک میزان موفقیت بالا و ضبط می تواند توجه هدفمند ،

1. به فرد سطح – نفرت مردم فروخته می شود به. بنابراین به عنوان یک حرفه ای فروش, شما باید در سراسر آمده به عنوان یک انسان و اتصال شخصا با فرد. چگونه این می تواند انجام شود? هنگامی که سرد خواستار کسی عمل به عنوان اگر آن را سرد تماس و اصلا هدف از فروش این محصول است. در عوض, شما باید یک هدف از ایجاد یک رابطه برای شروع چرخه فروش.

2. درک کنند که این کار بسیار مهم است – به عنوان یک نماینده فروش آن ضروری است که شما را تبدیل به پسند با منشی یا دستیار فردی که شما در حال تلاش برای تماس با. بسیاری از نمایندگان فروش انجام این کار و پس از آن کاهش شانس خود را از سرد خواستار موفقیت فوق العاده است.

یک وزیر بیشتر از آن زمان است که سرد تماس خود را و قادر به رسیدن به این تصمیم ساز شامل پیاده سازی یک چرخه فروش. در نظر بگیرید این یک چرخه فروش از یک چرخه فروش. منشی یا دستیار یک تصمیم ساز است نه رفتن به آغوش شما اولین تلفن تماس یا دو. به جای استفاده از دو تلفن به عنوان یک پیشرو به درخواست آنها را به رسمی معرفی.

3. توان ذهنی آماده به از دست دادن کسب و کار – در هنگام سرد خواستار شما را به درک که شما در حال “نورد تاس.” اگر شما درمان هر تماس به عنوان اگر آن را به سوپر باول شما نمی خواهید به انجام است. خودتان اجازه می دهد برخی از اتاق را برای شکست و در هنگام صحبت کردن به چشم انداز اجازه ندهید که او دریافت یک حس است که شما عصبی هستند. هنگامی که یک چشم انداز بوییدن این را شما نمی ایستادگی کردن از دیگر 100 شرکت اقدام به فروش آنها و شما نمی خواهید برای شروع چرخه فروش و متعاقبا شانس در رانندگی درآمد از طریق این خیابان.

اظهار داشت شانس خود را با زمین به عنوان اگر همه بازی آن امن, شما باید یکی را به تلاش تاکتیک های مختلف است که به من قرض بدهید اعتبار به هر دو خود و محصول و یا خدمات است.

4. توان ذهنی آماده برای بسیاری از رد – هنگامی که شروع به سرد خواستار کمپین شما باید از نظر ذهنی آماده به تحمل یک مقدار خوبی از سخت رد به عنوان نه همه همیشه استقبال به فروش تماس بگیرید. اگر شما پروژه یکی رد در چشم انداز که شما در حال رفتن به تماس و پس از آن انتظار رد مبارزات انتخاباتی خود را و زمین را نمی خواهد بر روی هدف است.

[ad_2]