پرسپولیس پیشنهاد جدیدی برای توافق با برانکو ارائه نکرده است

[ad_1]

پرونده طلب برانکو ایوانکوویچ و دستیاران وی از پرسپولیس به یکی از چالش‌های اصلی باشگاه تبدیل شده است؛ مسوولان باشگاه پرسپولیس از ابتدا بدنبال توافق با برانکو بودند اما پیشنهادات آنها برای حل این مشکل هرگز مورد قبول کادر فنی اسبق کروات پرسپولیس قرار نگرفت.

پس از اینکه فیفا حکم نهایی خود را در مورد این پرونده اعلام کرد، مسوولان حقوقی باشگاه پرسپولیس برای پیگیری این مشکل قصد داشتند از طریق دادگاه عالی ورزش این طلب‌ها را پیگیری کنند اما در این میان حدود ۱۰ روز قبل برخی اظهار نظرها از سوی برانکو و مسوولان حقوقی پرسپولیس این امیدواری را به وجود آورد که این پرونده با توافق طرفین خاتمه پیدا کند تا خطری باشگاه پرسپولیس را تهدید نکند.

این در حالی است که هفته گذشته وکیل کادر فنی کروات پیشین پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، اعلام کرده بود که پرسپولیس به طور تلفنی برای توافق اقداماتی انجام داده و در حال حاضر آنها منتظر پیشنهادات باشگاه برای توافق هستند اما الان با وجود گذشت بیش از یک هفته هنوز پیشنهاد جدیدی برای توافق ارائه نشده است.

وکیل سرمربی اسبق پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا ضمن تایید این خبر گفت: صحبت‌هایی با مسوولان پرسپولیس داشتیم و آنها قرار شد که پیشنهادات خود را ارائه کنند اما هیچ پیشنهاد جدیدی تا الان برای توافق ارائه نشده است. چیزی که مشخص است، این است که آنها تخفیف بزرگی می‌خواهند که نمی‌توانیم این موضوع را قبول کنیم.

[ad_2]

Source link