ویژگی های همکاری با مسئولیت محدود

[ad_1]

یک سرمایه گذار خارجی به دنبال راه اندازی کسب و کار در هند باید با در نظر گرفتن عوامل متعدد قبل از تصمیم گیری در چه نوع نهاد کسب و کار را انتخاب کنید. همکاری با مسئولیت محدود (LLP) است به دست آوردن محبوبیت با آن مزایای متعدد آن را می دهد به کارآفرین است. دفتر یک نهاد کسب و کار است که ترکیبی از مسئولیت محدود یک شرکت و انعطاف پذیری از یک همکاری است.

ثبت نام دفتر در هند که نیاز به دفتر کار باید در یک صنعت که در آن 100% سرمایه گذاری مستقیم خارجی مجاز است

ما ذکر شده در پایین ویژگی های در یک دفتر که باید به شما کمک کند تصمیم گیری آگاهانه.

شریک با مسئولیت محدود است

یکی از دلایل اصلی برای ثبت نام یک LLP مسئولیت محدود. مسئولیت محدود به معنی محدود قرار گرفتن در معرض ریسک مالی توسط سرمایه گذاران یک شرکت است. با مسئولیت محدود را تضمین می کند شریک با مسئولیت در دفتر محدود به سرمایه مبلغ سرمایه گذاری شده در این دفتر است.

برای مثال اگر سام سرمایه گذاری 50,000 تومان برای شروع یک دفتر در هند. حداکثر مسئولیت او می تواند 50,000 تومان است. به عبارت دیگر او می تواند از دست دادن پتانسیل نمی تواند فراتر از 50,000 تومان. او نمی خواهد مسئول برای هر گونه مسئولیت فراتر از این اولیه 50,000 تومان.

یکی دیگر از ویژگی های مهم یک دفتر است که عمل یک شریک زندگی می کند تاثیر نمی گذارد شریک دیگر. برای مثال یک شریک مقداری پول قرض گرفته شده در نام LLP بدون آگاهی از شریک دیگر از شرکای دیگر نمی تواند مسئول برگزار می شود.

انتقال و خروجی

دفتر اتحاد همیشگی جانشینی معنی دفتر را می توانید در ادامه وجود آن بدون در نظر گرفتن تغییرات در همکاران. همکاران ممکن است آمدن و رفتن اما LLP همچنان در وجود است. یک شریک از یک دفتر می تواند استعفا و اختصاص خود سود به شخص دیگری و خروج از دفتر. خروج تشریفات می توان از طریق اجرای ساده توافقنامه تکمیلی.

انطباق قانونی

محدود شرکت نیاز به برگزاری جلسه هیئت مدیره 4 بار در سال حداقل یک بار در هر سه ماهه. آن را نیز نیاز به برگزاری مجمع عمومی سالانه و حفظ دقیقه برای چنین جلسات. LLPs را مجبور به پایبندی به چنین انطباق و مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده در دفتر توافق.

LLP نیاز نیست حساب خود را حسابرسی مگر اینکه گردش مالی آن بیش از Rs. 40 بوردو و یا سرمایه سهم بیش از 25 تومان بوردو هر سال مالی است.

مالیات بر درآمد

LLPs ندارد توزیع سود سهام مالیات (DDT) در حالی که شرکت های خصوصی محدود در هند مسئول به پرداخت DDT @ 16.609 % (شامل اضافه کردن و آموزش و پرورش فرایند) در پرداخت سود سهام به سهامداران.

نرخ مالیات بر درآمد برای LLP 30 درصد است. سود به اشتراک گذاشته شده توسط همکاران پس از پرداخت مالیات از مالیات معاف است.

بیایید نگاهی به یک مثال

جک و جیل شروع یک دفتر با 50% سود های بین آنها را. در یک سال مالی دفتر تا به حال سود Rs 10,00,000. شرکت مالیاتی تومان است 3,00,000 (30% سود). تعادل تومان 7,00,000 به اشتراک گذاشته شده بین جک (Rs 3,50,000) و جیل (Rs 3,50,000). جک و جیل نمی مجبور به پرداخت مالیات بر درآمد خود را.

شرکت بدن

LLP و خصوصی محدود شرکت های بدن شرکت و شخصیت حقوقی جدا از آن شرکا و سهامداران. همکاری با مسئولیت محدود شبیه به یک شرکت خصوصی محدود است و قادر به ورود به عقد قرارداد و برگزاری ملک در نام خود را.

دفتر توافق

دفتر سازمان یافته است و عمل بر اساس توافق. دفتر توافق باید متقابل حقوق وظایف و تعهدات شریک در ارتباط با یکدیگر و دیگر الزام مقررات.

پاداش و بهره سرمایه

همکاران مجاز به گرفتن پاداش به عنوان یک شریک کار ارائه LLP توافقنامه مجوز.

شرکای دفتر نیز واجد شرایط برای شارژ بهره سرمایه تا 12% p.یک. همکاران نیز می توانید بهره در وام های داده شده به این دفتر ارائه نرخ بهره در محدوده مشخص شده در مالیات بر درآمد عمل می کنند.

[ad_2]