ورزش ژیمناستیک چیست؟

ژیمناستیک آکروباتیک مدرن در جمهوری شوروی در سال 1930 ظهور پیدا کرد و در سال 1970 در آمریکا با آکروبات هایی در باشگاه muscle beach در کالیفرنیا آغاز شد. آمریکا اولین مدال طلای قهرمانی جهان خود را در Reisa آلمان در سال 2002 به دست آورد. هیئت آکروباتیک آمریکا در سال 2002 با ژیمناستیک آمریکا ادغام شده و تبدیل به پنجمین رشته شد و ارتباط بین ژیمناستیک آکروباتیک و ژیمناستیک همچنان تا به امروز در حال رشد است.

آمریکا اولین کشوری بود که در سال 1974 این ورزش را در مسکو فقط به صورت ژیمناستیک زمینی به نمایش گذاشت. اولین سازمان ملی، فدراسیون آکروباتیک ورزشی آمریکا (USSAF) در سال 1975 تأسیس شد و در سال 1990 به هیئت آکروباتیک ورزشی آمریکا (USSA) تغییر نام پیدا کرد.

سطوح بالای مقدار حرکت زاویه تاثیر زیان آوری بر روی موفقیت در پشتک داشت سطوح بالاتر قدرت پا توسط ژیمناستهایی که تحت آموزش ها و تمرینات ملایم بودند ،ایجاد شد و این تغییر با افزایش سن ،اضافه تر شد . او یاد میگیرد همه نظریههایش درست نیستند و گاهی لازم است از دیگران الگو بگیرد و مسیر فکریاش را تغییر دهد.

آموزش ژیمناستیک از صفر تا صدشطرنج به فرزند شما کمک میکند یک الگوی فکری در خود ایجاد کند و بتواند از آن درست استفاده کند. این میله را در خانه تهیه کنید تا کودک بتواند از آن برای تمرین روزانه خود استفاده کند! به عنوان مثال ژیمناستیک هنری آقایان و خانم ها (همان هایی که در آن مرد بر روی رینگ های خاصی توانایی بدنی و انعطافی خود را نشان می دهد و خانم ها نیز از میله های خاص استفاده می کنند تا حرکات نمایشی خاصی را انجام دهند)، ژیمناستیک ریتمیک (که در آن ورزشکاران یک توپ یا شی خاصی را به هوا پرتاب می کنند و در حین چرخیدن در هوا باید آن ها را دوباره بگیرند) و همچنین ترامپولین که در آن تا ارتفاع سقف به هوا می پرند. در فصل 2 چندین راه پیشنهادی در مورد اینکه شما چگونه می توانید برنامه های خود را سازماندهی کنید تا کلاس خود را به صورت کلاسی برجسته و تک نشان دهید را ارائه می دهد.

روش خرید: برای خرید آموزش ژیمناستیک زیر نظر مربی ایرانی (فارسی) ۳DVD، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید.

جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید. مثلا بعد از مدتی خود را سبک تر وقوی تر حس می کند و می تواند سریع تر حرکت نماید و همچنین موجب تحریک احساسات شود که باعث می گردد ژیمناست میل ورغبت بیشتری برای یاد گرفتن حرکت جدید و مشکل تر پیدا کند و بالاخره با وجود این که گرم کردن و انعطاف پذیری بیشتر ، بهترین فرم انجام حرکات را میسر می کند فواید دیگری در بر دارد منجمله از صدمه خوردن عضلات بدن جلوگیری می نماید زیراعضلات در موقعی که باندازه کافی وبطرز صحیح گرم شده باشند می توانند فشار زیادتری راتحمل نمایند . ژیمناستیک بدن شما را روی فرم نگه می دارد و مهارت های اساسی و مهمی نظیر کنترل، انعطاف پذیری و قدرت را برایتان به ارمغان می آورد؛ بدان معنا که شما می توانید کار هایی مثل پریدن و جهش کردن را متفاوت تر از افراد عادی انجام دهید.

لزوما هر کودک که در ورزش ژیمناستیک مشغول به کار است، تبدیل به یک استاد ورزش یا یک قهرمان المپیک نخواهد شد، اما قطعا تبدیل به یک فرد جامع توسعه یافته خواهد شد. او یک سرهنگ اسپانیایی و اولین کسی بود که ژیمناستیک آموزشی را در فرانسه را معرفی کرد.

یک ویدئو از قیچیبرگردانی که آرات زد تبدیل به دعوا شد. سناریو 2: افراد کم سن با قد بلند سخت تر کار ژیمناستیک را انجام می دهند پس اغلب به ورزش های دیگری مثل شنا روی می آورند که در آن موفق ترند.

ممکن است برخی فعالیت ها با بیش از یک گروه فعالیت در یک زمان در دستور کار قرار بگیرد. علاوه بر این، بچه های فعال فیزیکی که در مرکز توسعه اولیه مشغول به کار هستند، توسط انواع مختلف بیماری ها بسیار کمتر آزاد می شوند. اما فرزند شما در جریان این بازی، یاد میگیرد که خودش را کنترل کند و در مقابل بردن یا باختن، هیجان زده برخورد نکند.

اگر فرزند شما با شطرنج آشنا باشد، میداند که برای حل هر مسئلهای باید راهی ویژه را جستوجو کند. مجموعه ورزشی دنیای حنانه با همراهی کادری مجرب ، با هدف رشد مهارت های حرکتی و آموزشی صحیح تمرینات ورزشی و ارتقای سطح هماهنگی سیستم های حرکتی و عضلانی دانش آموزان فعالیت می کند.