واکسن Rattlesnake برای سگ ها و مارهای شاه کبری مهره مار

آیا برای سگ خود باید از “واکسن” جغجغه استفاده کنید؟ این مطالعه آنچه را که بسیاری از سمومولوژیستها در مورد آن توافق دارند ، نشان می دهد که قرار گرفتن سگ در برابر واکسن تولید شده از سم مار (مارها) خاص ، ممکن است سگ را در معرض احتمال ایجاد یک واکنش آلرژیک نسبت به سم قرار دهد. اگر آلرژی ایجاد مهره مار شود و سگ بعداً توسط مار سمی گزش شود و دچار حساسیت شود ، این احتمال وجود دارد که سگ دچار شوک آنافیلاکسی شود. طبق کلینیک مایو ، آنافیلاکسی یک واکنش آلرژیک شدید و بالقوه تهدید کننده زندگی است که می تواند در عرض چند دقیقه یا حتی چند ثانیه پس از قرار گرفتن در معرض زهر ایجاد شود. آنافیلاکسی می تواند به سرعت منجر به افت فشار خون و تنگ شدن مجاری هوایی شود که مانع تنفس می شود.

گزارش مورد

آنافیلاکسی مشکوک و عدم محافظت بالینی
همراه با envenomation در دو سگ
قبلاً با Crotalus atox toxoid واکسینه شده بود.

مهره مار

برجسته ها
~ دو بیمار سگ پس از تجویز جغجغه علائم آنافیلاکسی را نشان می دهند.
~ هر دو بیمار قبلاً با سموم Crotalus واکسینه شده بودند.
~ فرضیه ما این است که هر دو بیمار حساسیت اولیه مورد نیاز آنافیلاکسی از واکسن را ایجاد کرده اند.
~ هر دو بیمار بعد از اولین بار تجویز جغجغه ای از آنافیلاکسی ایجاد کردند.
~ هر دو بیمار تحت معالجه قرار گرفتند و زنده مانده بودند.

هدف، واقعگرایانه
برای توصیف ارائه بالینی دو سگ موجود در شوک آنافیلاکتیک ثانویه به مهره مار در هر دو مورد ، هیچ مورد قبلی وقوع envenomation قبلی وجود نداشته و حساسیت اولیه مورد نیاز برای پاسخ آنافیلاکسیک اعتقاد بر این است که ثانویه از واکسن توکسوئید کروتالوس آتروکس است.

شرح موارد
در حالت اول ، یک طناب طلایی 12 ساله که در معرض فروپاشی ، خونریزی شدید و استفراغ قرار دارد پس از اولین بار حساسیت از مشکوک الماس به عقب غربی. بیمار در شوک شدید هیپوولمیک قرار داشت و نیاز به مایع درمانی پرخاشگر ، آنتی بادی ، ضدعفونی کننده و درمان درد داشت. در طی 24 ساعت بیمار بهبودی کامل پیدا کرد. مهره مار در مورد دوم ، یک زن 8 ساله انگلیسی پس از تجاوز اولین بار از مشکوک به پری ریتلزنیک ، دچار سقوط حاد ، استفراغ و تورم صورت شد. بیمار در شوک شدید هیپوولمیک مبتلا به آریتمی قلبی قرار گرفت و به مایع درمانی تهاجمی ، آنتی بادی ، کنترل درد ، ضد حساسیت و آنتی بیوتیک نیاز داشت. بیمار بعد از سه روز بستری در بیمارستان بهبودی کامل یافت. قبلاً هر دو بیمار با واکسن C. atox واکسینه شده بودند.

نتیجه گیری این گزارش موردی مستند به آنافیلاکسی مشکوک در دو بیمار سگ پس از اولین بار حسادت توسط یک چنگال ماهی است. هر دو بیمار قبلاً توسط توكسوكسايد كروتالوس واكسن زده شده بودند كه فرضيه شده است كه محرك تحريك اوليه است.

کنجکاوی گربه را به قتل رساند … و سگ!
توسط جیسون کلارک مهره مار

غالباً برای افرادی که صاحب حیوان خانگی نیستند ، درک این مسئله که سگها واقعاً عضوی از خانواده شخصی هستند ، درک این سگها دشوار است. همسرم به همراه سگ خانوادگی که در کنار او در خانه زندگی می کردند ، بزرگ شده است. من نبودم. در حال بزرگ شدن ، من یکی از بچه های خوش شانس بودم که به من اجازه سگ داده ام ، هرچند که مجبور بود در بیرون بماند. تا ازدواج نکردیم که من برای اولین بار یک سگ را در داخل نگه داشتم. این تجربه واقعاً به من اجازه داد تا مفهوم سگ را به عنوان یک عضو خانواده درک کنم. با گذشت 15 سال در حال حاضر با دو دختر (آدری 12 و لیلی 11) ازدواج کردم ، مهره مار من اغلب به عنوان بزرگترین سه فرزند به هالی (بوکسور ما) مراجعه می کردم. محافظت از هالی در برابر خطرات عادی زندگی روزمره مانند ترافیک و حتی سایر حیواناتی که ممکن است خطرناک باشند فقط بخشی از مالکیت حیوانات خانگی است. در آگوست سال 2015 ، هنگامی که او 11 ساله بود ، به دلیل اینکه مجبور شدیم هالی را برای استراحت بگذاریم ، تخریب شد. در حال حاضر ، مینی شنژنهای ما حاکم بر کبوتر در اینجا هستند.

من به عنوان مالک سازمان مدیریت خانواده ما ، خزندگان خزندگان ، من به طور روزانه در نزدیکی حیوانات خطرناک هستم. ما بیش از 100 مار ، دوجین تمساح ، تمساح و هویج داریم. امنیت خانواده من از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. قانون شماره یک این است که مارهای سمی در تأسیسات امن خود و نه در خانه ما زندگی می کنند. مهره مار با این حال ، خانواده من از مارهایی که ممکن است در مناطق وحشی یا در مزرعه خانوادگی کوچک ما با آنها روبرو شوند ، مهره مار محافظت نمی کند ، واقعیتی که هنگام تماس تلفنی اضطراری در مورد قربانیان نیش مار که به دنبال جواب می گردم ، دائماً از آن یاد می کنم. آموزش فرزندانم درباره طبیعت ، از جمله مارها ، برای من بسیار طبیعی است. و با داشتن یک عضو خانواده چهار پا ، این موضوع نباید متفاوت باشد. دقیقاً همانطور که فرزندانم بدون ترس طبیعی از مارها به دنیا آمدند ، و نه سگ من. سگها که به طور طبیعی کنجکاو هستند ، مهره مار غالباً هنگامی که شروع به پوزه زدن این موجود غیرمعمول جدید می کنند که در نزدیکی بوته ها قرار دارد ، نیش مار را در ناحیه سر و گردن دریافت می کنند. آموزش سگ خودم پس از مراجعه به اولین تماس من درباره یك سگ گزیده مار ، برایم بسیار مهم شد