همه چیز در مورد قانون جذب آموزش قانون جذب 100% تجربه شده

شما تنها باید تکنیکهای صحیح آن را فرا بگیرید. با تمرین کردن میتوانید خیلی راحت کنترل ذهن و افکارتان را در اختیار بگیرید و در جهت خواسته و هدف خود حرکت کنید . یادتان باشد که یکی از مهمترین و قوی ترین راه هایی که میتوانید انرژی درست و شبیه خواسته تان را به جهان ارسال کنید تا قانون اتفاقات و نتایج خوبی در مسیر خواسته تان را به سمت شما هدایت کند . هر چیزی که دارید از انرژی ساخته شده است. یک دفترچه یادداشت تهیه کنید و خودتان را عادت دهید تا هر روز ۵-۱ مورد از چیزهایی که دارید و برای بودنشان سپاسگذار هستید را یادداشت نمایید. با این قانون قدرتمند میتوانید هر گونه وضعیتی را در زندگی خود تغییر دهید. گاهی اوقات افراد متخصص به شما می گویند که شما میتوانید در عرض ۷ روز به هر چیزی که میخواهید برسید.

سایت قانون جذب

به عنوان مثال «من هر چقدر هم ثروتمند باشم هنوز هم قادر خواهم بود دوستان واقعی خودم را از دوستان دروغین تشخیص بدهم». تا زمانی باورهای بنیادین شما درباره ثروت تغییر نکند، تغییر شغل، افزایش ساعات کار، تغییر محل کار، گرفتن یک مدرک دیگر یا یک گرفتن یک وامِ دیگر، هرگز قادر به تغییر یا بهبود اوضاع مالی نیست. 4 – پذيرفته شده گان صرفاً از بين مناطق اعلام شده در جدول اعلامی به تناسب تخصص و سهميه هر منطقه و محل خدمت آنها به تشخيص شرکت و بر اساس شغل و مقطع تحصيلي انتخابي فرد متقاضي در مجتمع هاي سرچشمه و شهربابک تعيين خواهد شد. افکار و احساسات مثبت داشته باشید و با این کار هر قسمت زندگی خود را به شاهکار تبدیل کنید.

۵ کلمه بنویسید که هر کدام از تجربیات را توصیف میکند.

اگر بهترین زندگی را که می توانستید برای خود رقم بزنید را هم اکنون ندارید، دقیقاً شما شخصی هستید که عامل نرسیدن به موفقیت خودتان باشید. در بهترین حالت ممکن است قانون جذب از نظر خامنه ای دروازهای برای به دست آوردن اشکال دیگری از موفقیت در زندگی شما باشد. یکی دیگر از بهترین شیوههای جذب پول این است که اطمینان حاصل کنید که ثروتتان را صرف چیزهایی میکنید که واقعاً برایتان مهم هستند. ۵ کلمه بنویسید که هر کدام از تجربیات را توصیف میکند. اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به تمام آرزوهایتان برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری. به چگونگی انجام کارها نگاه نکنید، جهان آن را برای شما انجام خواهد داد.

نام کتاب، بیندیشید و ثروتمند شوید و به قلم ناپلئون هیل بود، که همانا باور هایم را در باره ی پول چنان تغییر داد که با استفاده از آن اصول توانستم موفقیت های مالی را به نحوی به سوی خود جذب کنم که پیش از این در باورم نمی گنجید. احساس در قانون جذب مثل یک قطب نما راه رسیدن به آرزوهایتان را نشان می دهد، اگر احساس بدی داشتید نشانه این است که دارید راه را اشتباه می روید اما اگر احساستان خوب بود نشانه این است که دارید به آن چیزی که می خواهید می رسید. کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت می کنند آن ناخواسته یا خواسته را وارد زندگیتان می کنند .

وقتی به چیزی فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید و تمام این ارتعاش هایی که ارسال می کنید با استفاده از قانون جذب سازماندهی می شود. چرا در بين تمامي قواي معنوي انسان، از آيه فقط قدرت ذهن استفاده ميشود؟ هیچ فکر کردهاید چرا دائم با موقعیتهای سخت و افراد پیچیده روبهرو میشوید؟ اگر دائم از روزگار گله و شکایت کنید آنگاه قانون جذب با قدرت تمام وضعیت هایی را در زندگیتان ایجاد میکند تا از آنها شکایت کنید. ولی باید به شما بگویم که با استفاده از قانون جذب همین الان که در حال خواندن این مقاله هستید. همچنین این را هم بدانید که قانون جذب، تاکنون احتمالا توسط خود شما نیز بارها مورد استفاده قرار داده شده باشد.

قانون جذب (law of the attraction) به زبان ساده می گوید:” به هر آن چیزی که فکر کنید، چه خوب و چه بد، آن را جذب خواهیم کرد” بر اساس این تعریف قانون جذب، وقتی به هر چیزی فکر کنید در حال جذب کردن آن هستید و این مورد خیلی خوب است. فرقی ندارد که شما بخواهید با شریک رؤیایی زندگیتان قرار بگذارید، یک کسب و کار جدید راه بیندازید، به دور دنیا سفر کنید و یا اعتماد به نفستان را تقویت کنید، در هر صورت قطعاً پول زیاد نمیتواند به ضرر شما باشد. تمام دلایلی را که باعث میشود از به دست آوردن ثروت ترس داشته باشید یادداشت نمایید.

با این حال به دست آوردن ثروت یک امر کاملاً شدنی و ممکن میباشد! هر زمان که توانستهاید تماسی را جذب کنید، درست در لحظهی پایین آوردن گوشی موفق به انجامش شدهاید. همینطور که من تونستم زندگیم را کاملا تغییر بدم مطمئنم با درک کامل قانون جذب شما هم می تونید هر چیزی را که در زندگی می خواهید را جذب کنید. شما با ثبت نام و شرکت در جلسات کوچینگ یک سری تمرینات قدرتمند قانون جذب را یاد می گیرید که می توانید خیلی راحت ترمزها و موانع ذهنی اتان را برطرف کنید و خیلی سریع و راحت به تمام خواسته هایتان برسید. فکر می کنید کائنات بیشتر این ناخواسته ها را وارد زندگیتان میکنند، اما اگر وضع مالی مناسبی ندارید و افکارتان را درست کنید که احساستان خوب شود یعنی داری راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیک تر می شوید و کائنات ساده ترین راه را در جهت اینکه به خواسته و هدفی که دارید برسید درجلوی پایتان قرار می دهند.

قانون ارتعاش میگوید تمام افکاری که درون ذهنتان می آید دارای یکسری ارتعاش و انرژی می باشد که همین ارتعاش و انرژی باعث میشود خواسته ها و ناخواسته های تان وارد زندگیتان بشود. فقط در بیداری انسان این انرژی تولید می شود یعنی شما هر وقت بیدار باشید در حال فرستادن انرژی و ارتعاش هستید و تنها زمانی که افکار و ذهن تان این انرژی را تولید نمی کنند در خواب است. طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگیتان می شود به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده است و خودتان آن را جذب کرده اید. احساس خوب باعث فرستادن ارتعاش خوب و مثبت به کائنات می شود و آن چیزی که احساس تان را خوب کرده است با استفاده از قانون جذب وارد زندگیتان می شود. اگر شما هم علاقهمند به استفاده از این قانون در زندگی خود هستید، پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.