همجنسگرا Artificiosus – گام بعدی در تکامل ما

[ad_1]

“انسان Artificiosus شخص به طرز ماهرانه ای ساخته شده (مصنوعی)”

همه چیز در حال تغییر است بنابراین به سرعت ما حتی نمی زمان به نام دوره ما در در طول عمر من من دیده ام اتمی, عصر فضا, عصر کامپیوتر, عصر عصر اینترنت و بسیاری دیگر هنوز از به یاد ماندنی ترین تغییر این است که در حال حاضر سپیده بر ما و تنها چند می دانم که آن را در حال آمدن است. ما وارد قرن گذشته است که در آن انسانهای هوشمند را تسلط بر سیاره ما; برای همجنسگرا Artificiosus به زودی superceede ما.

تعیین توالی ژنوم انسان تکمیل شده و کد است که به سرعت در حال کشف رمز. به زودی ما را در درک آنچه در اکثر اگر نه همه از این میلیون ها نفر از ژن های کنترل. قبل از سال 2020 ما خواهد بود با دستکاری این ژن برای ایجاد طراح افراد (ابی موهای بور و کم چربی بدن بهره هوشی بالا و بسیاری از گزینه های دیگر). قبل از سال 2030 آغاز خواهد شد ما با تجربه ما در ایجاد جایگزینی همجنسگرا Artificiosus. تا سال 2050 همجنسگرا Artificiosus خواهد بود میان ما زندگی می کنند. توسط 2075 ممکن است آنها را تشکیل می دهند بخش بزرگی از جمعیت جهان است. توسط 2100 انسانهای هوشمند خواهد بود به سرعت در حال ناپدید شدن هستند و به زودی منقرض شده است.

همجنسگرا Artificiosus خواهد بود یک کار مستمر در حال پیشرفت با ‘نسخه منتشر شده است’ در ابتدا رخ می دهد که هر عضو جدیدی از این گونه ایجاد شده است. اگر چه وجود دارد نمی توان یک مرد یا زن مدل کپی شده از سوی همه ما شروع به نگاه به طور یکسان به طور مداوم در حال حرکت به برخی از اجتماعی ‘ایده آل’. آن را نیز محتمل ما قادر خواهد بود برای تغییر فیزیکی ما آرایش ما به عنوان پیشرفت از طریق زندگی ما است. صدها میلیون ها نفر در حال حاضر به تغییر ظاهر خود را از طریق مو رنگ لنزهای تماسی و جراحی پلاستیک – نه به ذکر خالکوبی و سوراخ. تحقیقات سلول های بنیادی دارای وعده رشد جدید اندام به جای معیوب هستند. این یک گام کوچک برای جایگزین کردن اندام سالم با آنهایی که با قابلیت های جدید – شاید یک ورزشکار خواهد بود برای انتخاب کردن بیشتر ریه یا قلب قابلیت.

این تظاهرات تنها بخشی جزئی از تفاوت ها رخ می دهد با افزایش همجنسگرا Artificiosus. این گونه های جدید خواهد شد که قابلیت های که تا به حال تنها شده اند در حال حاضر در داستان های علمی تخیلی. چه می شود اگر ما می تواند نفس کشیدن در زیر آب دارای دید در شب مثل یک جغد که قدرت به نسبت وزن یک مورچه یا reengineer فیزیولوژی ما به بهتر رسیدگی جاذبه کم محیط? در اینجا یک نقل قول از یک مقاله از سال 2000.

“… در ناسا به هیچ وجه رد امکان اصلاح ژنتیکی فضانوردان … برای بهتر کنار آمدن با استرس طولانی مدت در فضا پرواز. این امر شامل قرار دادن ژن هایی است که محافظت در برابر مشکلات عمده بهداشتی در ارتباط با شرایط کم جاذبه در فضا.”

چیزی که ما قطعا باید توانایی بلافاصله شیر را به دانش انباشته از جهان احتمالا با اتصال مستقیم به مغز ما. عنوان شده است گفت: در مورد اینترنت “این همه چیز را تغییر میدهد.” ما در حال حاضر در حال حرکت تکاملی تغییر به تغییر انقلابی. خواهد آنی دسترسی به همه چیز را به حال شناخته شده را همجنسگرا Artificiosus به یک حالت نسبی هرج و مرج; تغییرات رخ می دهد تا به سرعت در هر جنبه ای از زندگی است که ما جانشین گونه خواهد بود مشروط مستمر واکنش ؟ نگاه کنید که چگونه با سرعت از زندگی سریع فقط در یک نسل – اضافه کردن دهانه توجه, 24/7 در دسترس بودن و مردم ناراحت نیاز به صبر بیش از چند ثانیه به صورت یک متن پاسخ.

ما در حال حاضر شاهد ناتوانی دولت برای پاسخ به فشرده قاب زمان از تحولات امروز. دولت ها به عنوان ساخته شده مشورتی بدن – از لحاظ تئوری در نظر گرفتن زمان به مطالعه تمام جنبه های یک موضوع و در نظر گرفتن واگرا نقطه نظر قبل از رسیدن به یک نتیجه گیری. این به سادگی کار نمی کند در زمینه تکنولوژی بالا است. در زمان دولتی تصمیم گیری ساخته شده است این تکنولوژی ممکن است به خوبی پیشرفته به یک سطح جدید است که به خوبی در نظر گرفته تصمیم در حال حاضر مسئله. ظاهر از انسان Artificiosus ممکن است نیروی رادیکال تغییر در فرم و عملیات دولت است.

در ابتدا همجنسگرا Artificiosus مستلزم جزئی تجدید نظر به انسانهای هوشمند. اما قبل از پایان این قرن همجنسگرا Artificiosus خواهد بود شکل کاملا جدیدی از زندگی است که ما ایجاد – نه تکاملی آزمون و خطا اما از طریق یک جریان همیشه در حال تغییر آزمایش. ما در حال حاضر برروی آن مهندسی مجدد DNA مختلف زندگی اشکال برای ایجاد چنین چیزهایی به عنوان بیماری و آفات مقاوم محصولات کشاورزی. با سریع پیشرفت در بیوتکنولوژی, همجنسگرا Artificiosus است که تقریبا یک نتیجه گیری.

این توسعه اثرات بسیار ریشه اعتقادات مذهبی برگزار شده توسط بسیاری از جهان از آنجا که بخش زیادی از جمعیت جهانی معتقد است که در ایمان از خدا به عنوان خالق. این باورهای حفظ شود پس از سال ها از مهندسی زیستی اشکال جدید زندگی? خواهد همجنسگرا Artificiosus علاقه در هر یک از ادیان جهان, از آنجایی که آنها را می دانم که زندگی خود را ایجاد شده توسط دیگر زمین-بر اساس زندگی میدهد ، این سوال را تبدیل به بیشتر و بیشتر مربوط به این قرن پیشرفت می کند.

شاید چیزی که باعث بزرگترین مکث هنگامی که همجنسگرا Artificiosus این واقعیت است که این گونه خواهد شد به طور ناگهانی در سراسر جهان است. در کمتر از 100 سال از بارداری آن را تسلط. این است که کمتر از یک پلک زدن چشم در شرایط تکاملی. تا به حال تغییر جزئی در درون یک گونه در زمان صدها و هزاران سال در حالی که ظهور یک گونه جدید رخ داده است بیش از میلیون ها سال. ما هیچ زمینه ای برای هدایت ما چقدر همجنسگرا Artificiosus تاثیر وجود ما و از هر دیگر شکل زندگی.

در این قرن “زندگی به عنوان ما آن را می دانم” آغاز خواهد شد به مرحله از وجود به سرعت در حال جایگزین به طور کامل با مفاهیم جدید. همانطور که ما ایجاد همجنسگرا Artificious ما نیز ایجاد بی حد و حصر تعداد دیگری از جدید گیاهی و حیوانی و اشکال زندگی – شاید یک رده جدید از زندگی است که ترکیبی از عناصر از هر دو.

آیا ما پاسداشت زمین شامل ” حق ” برای ایجاد اشکال زندگی به ملاقات ما نیاز دارد ؟ هیچ کس تا به حال که هر یک دوراهی اخلاقی با هزاران سال پرورش از نظر کیفیت به گیاهان و حیوانات. اما به عنوان ما شروع به در واقع ایجاد زندگی پایه مستاجرین عمده جهان ادیان قرار داده به آزمون. برای آن است که به طور گسترده ای برگزار شد باور است که تنها خدا قدرت دارد که برای شروع و خاتمه زندگی است.

هدف من این است برای شروع یک جنبش به ممنوعیت مهندسی زیستی (این امر می تواند بیهوده و بد در نظر گرفته تلاش) اما برای بیدار کردن شما به زمین شناسی تغییرات بلندی بیش از ما. به عنوان ما تکاملی ماراتن ناگهان سوئیچ به 100-حیاط داش ما باید در نظر چه جهت برای همجنسگرا Artificious و دیگر اشکال زندگی ما در حال ایجاد برای همه ما خواهد بود عمیقا تحت تاثیر نتایج. پس از این بر تمام جهان مردم از همه اعتقادات باید یک صدا در این.

به مسائل اخلاقی هستند مهم ترین ما تا کنون با آن مواجه است. اما دیگر از مخالفان توسط ‘مظنونین’, پیامدهای این به یاد ماندنی تغییرات به سختی مورد بحث در هر محل. همه چیز ما دو گونه انجام می شود به این نقطه محدودتر در مقایسه با آنچه ما در حال حاضر انجام می دهند – در حال شتاب گرفتن هستند. نباید ما خواهان این بود به طور کامل تجزیه و تحلیل و بحث در سراسر طیف از ما اجتماعی سازمان – قبل از اینکه ما فروغ مسیرهای جدید را از طریق سرزمین های ناشناخته? هنگامی که اسب در سمت چپ پایدار آن را انجام نمی دهد هر گونه خوب برای قفل کردن درب انبار.

ما را به بحث گذاشته اند “معنای زندگی” و همه آن پیامدهای عمیقی برای تعداد بی شماری از هزار سال. از این تکامل اخلاقی مستاجران همه ما زندگی می کنند. شما نمی نیاز به باورهای مذهبی به درک که انجام می دهند به دیگران به عنوان شما می خواهید آنها را به شما یک راه خوب برای زندگی می کنند. ما گونه شواهد گسترده ای توافق بر نادرستی از عمدا صدمه زدن به افراد دیگر. ما باید وارد این پذیرش جهانی پس از هزاران سال از اقدامات واکنش های فلسفی طرح و بحث بی پایان. در عین حال ما در حال حاضر در یک مسیر سریع به نه تنها اساسا تغییر زندگی اما برای ایجاد زندگی جدید با تقریبا در مجموع عدم انعکاس عواقب.

من شخصا معتقدم که ما در ادامه ما به یک حرکت هواپیما بالاتر بودن که حداقل در یک سطح مفهومی چیزی است که اکثر مردم را در نظر به یک نتیجه مطلوب. من فقط می خواهم برخی از درجه ای از اطمینان آن را به تولید یک زندگی بهتر برای فرزندان ما; یکی از ما می تواند افتخار ما به وجود آورده.

[ad_2]