هرمان میلر صندلی اداری ارگونومیک

[ad_1]

هنگامی که شما ذکر کلمه ارگونومی چیست اولین چیزی که معمولا به ذهن می آید ؟ برای برخی از, آن می تواند ارگونومیک استقرار است که شما نیاز به در حالی که نشسته در مقابل از کامپیوتر شما صندلی برای جلوگیری از سندرم تونل مچ دست. برای دیگران آن را می توان خرید واقعا سرد صندلی اداری ارگونومیک.

تعریف ارگونومی است که شاخه ای از علوم مهندسی در جایی که رابطه بین کارگران و محیط ها مورد بررسی قرار گرفت. این یک چیز خوب است که چنین علمی وجود دارد – این کارگران که به نشستن در مقابل کامپیوتر 8 ساعت در روز می تواند همیشه درمان پشت درد و rumps.

ارگونومی = هرمان میلر

در حال حاضر اگر شما تا کنون فکر که در آن کسانی که عجیب و غریب به دنبال و در عین حال واقعا راحت و ارگونومیک صندلی آمد از این است که هیچ یک دیگر از میشیگان بر اساس تولید کننده و مدرن مبلمان منزل: هرمان میلر, Inc. این شرکت تاسیس شد در سال 1923 اما در طول سال آنها موفق به گسترش کسب و کار خود و تبدیل شدن به یک رهبر در تولید ارگونومیک تجهیزات اداری و مبلمان خانگی مدرن.

را انتخاب کنید از بسیاری از هرمان میلر صندلی ارگونومیک

به شما یک ایده در مورد خط از صندلی ارگونومیک منتشر شده توسط هرمان میلر در اینجا پنج تا از محبوب ترین مدل های است که آنها:

– صندلی Aeron

این است که احتمالا یکی از محبوب ترین و در پی پس از صندلی ارگونومیک مدل های منتشر شده توسط هرمان میلر. این تیم از همین چادویک و لایحه Stumpf طراحی صندلی Aeron 15 سال پیش و از پس صندلی Aeron تبدیل شده است ارگونومیک کار مدفوع از انتخاب توسط اکثر کارگران و کارمندان و حتی صفحه اصلی مبتنی بر کارگران است.

چیزی که مجموعه Aeron صندلی جدا از بقیه است این واقعیت است که آن را به یک چند جایزه طراحی ارگونومیک. به جای آن ساخته شده از نوعی پلاستیک و چرم یا پارچه توری مانند مواد مورد استفاده در علاوه بر این با تمام ویژگی های بزرگ دیگر که صندلی Aeron است.

– Celle صندلی

این کلل صندلی در نظر گرفته شده است به یک عملکرد بالا در دراز مدت صندلی راه حل است. برخی از ویژگی های عبارتند از: پاسخگو همراه انعطاف پذیری پشتیبانی که به طور طبیعی مطابق نگهدار بدن و حرکت است. برتر ارگونومی عملکرد چند منظوره و بسیار قابل تنظیم بدن هستند از دیگر امکانات این کلل صندلی ساخته شده توسط هرمان میلر.

– تجسم صندلی

این تجسم صندلی جانشین صندلی Aeron – و بررسی های اولیه ثابت کرده است که این صندلی ارگونومیک به ضرب و شتم. آن را ترکیبی از قابلیت های برتر و نهایی در سبک.

– Eames صندلی

این Eames صندلی همراه با تطبیق عثمانی – و هنگامی که شما با قرار دادن این دو با هم آنها عملا تعریف دفتر راحتی همه چیز در مورد. این Eames صندلی ساخته شده از چرم و تولیدات تخته سه لا است که کمک زیادی به آن درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی نیز هست.

– میرا صندلی

در نهایت وجود دارد میرا صندلی که ویژگی های نوآورانه ترکیب فعال و غیر فعال تنظیمات. درست مانند دیگر صندلی ارگونومیک ساخته شده توسط هرمان میلر میرا صندلی به صورت خودکار اشکال خود را به کاربر – اما شما همچنین باید این آزادی به فرد خود مناسب و احساس.

با استفاده از هر یک از این صندلی ارگونومیک طراحی شده توسط Herman Miller, شما می توانید بقیه مطمئن است که نشستن در مقابل کامپیوتر خود را برای به ظاهر بی پایان ساعت را به سختی قرار داده و بی استرس در بدن شما است.

[ad_2]