«نمی‌توانم بارسلونا را بدون مسی تصور کنم»؛ جمله‌ای که نمی‌توان آن را رد کرد

[ad_1]

گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که مسی از ناتوانی بارسا در ساختن تیمی قدرتمند و همچنین درز اخباری از رختکن باشگاه کاتالونیایی که وجهه وی را خدشه‌دار کرده، به ستوه آمده است.

شبکه رادیویی کادناسر هفته گذشته گزارش داد که فوق ستاره آرژانتینی مذاکرات خود را برای تمدید قرارداد با بارسا متوقف کرده است و قصد دارد نیوکمپ را ترک کند.

در این بین، «جیوانی فن برونکهورست» ۴۵ ساله که هم اکنون در هدایت باشگاه گوانگژو چین را برعهده دارد، در گفت و گو با ای‌اف‌پی گفت: دوست دارم که او را تا پایان فوتبالش عضوی از بارسلونا ببینم. مسی یکی از معدود بازیکنانی است که تمام دوران فوتبالی خود را در یک باشگاه سپری کرده است.

وی ادامه داد: به عنوان یک انسان او را تحسین می‌کنم و امیدوارم که آنجا (نیوکمپ) بماند. این چیزی است که دوست دارم شاهد آن باشم.

فن برونکهورست در سال ۲۰۰۳ آرسنال را به مقصد بارسلونا ترک کرد و در سال ۲۰۰۶ همزمان با دوره ای که مسی جوان در حال ساختن شهرتی دلهره‌آور برای خود بود، به همراه آبی اناری‌ها جام قهرمانان اروپا را تصاحب کرد.

مدافع اسبق کاتالان‌ها افزود: از وقتی که مسی ۱۶ سال داشت، او را می‌شناسم و حالا او ۳۳ سال دارد و به انسانی بزرگ تبدیل شده است؛ مرد خانواده است و گرفتن تصمیماتی در مورد آینده‌اش، کار آسانی برای او خواهد بود. او شخصا تصمیم خواهد گرفت اما نمی‌توانم بارسلونا را بدون او تصور کنم.

«جوزپ ماریا بارتومئو» رییس باشگاه بارسلونا هفته گذشته در واکنش به توفان شایعات در خصوص مسی گفت که این باشگاه برای نگه داشتن مسی «ملزم» است و او را بهترین بازیکن تاریخ خواند.

مسی که در فوریه گفته بود تصور نمی‌کند بارسلونا بتواند لیگ قهرمانان را فتح کند، از مدت‌ها پیش با هیات مدیره این باشگاه با مشکل مواجه شده است.

[ad_2]

Source link