نماینده مجلس: نیازهای مردم را در بسته اقتصادی پاسخ می‌دهیم

[ad_1]

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا میرتاج الدینی روز شنبه در جمع اعضای شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت آذربایجان شرقی با اشاره به حضور نیروی‌های جوان، صاحب نظر و خوش فکر در این جمعیت، اظهار کرد: معیشت و توسعه عدالت اجتماعی و اقتصادی اولویت ماست و برای تحقق آن از تمام توان استفاده می کنیم.  

وی با بیان اینکه ارایه راهکارهای عملی برای مسایل و رفع مشکلات لازم است، گفت: این راهکارهای عملی در حوزه مسایل ملی و محلی می تواند به کارآمدی مجلس شورای اسلامی کمک کند.  

حجت الاسلام تاج الدینی با اشاره به آماده سازی طرح مسکن انقلاب، اضافه کرد: این طرح یکی از طرح های راهبردی مجلس برای رفع مشکل مسکن در کشور خواهد بود؛  هدف گذاری مسکن انقلاب برای چهار گروه مسکن اولی ها، مسکن روستایی، بافت فرسوده و حاشیه نشین ها است.

وی همچنین با اشاره به پیگیری طرح های اولویت دار شهر تبریز و آذربایجان شرقی اظهار کرد: طرح انتقال آب ارس در حال حاضر جزو اولویت های اصلی می باشد.  

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در تلاش هستیم با همکاری بخش خصوصی اجرای این طرح تسریع شود.  

سید سجاد سیفی، دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت: این سلسله نشست ها با هدف همفکری، نیازسنجی و شناسایی اولویت های استان بطور مستمر با تمام نمایندگان برگزار می شود.

[ad_2]

Source link