نماز جمعه این هفته خراسان رضوی در ۲۰ پایگاه اقامه می‌شود

[ad_1]

حجت الاسلام محمدحسین ایزدی روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا که هفته جاری اعلام شد ۱۸ پایگاه در ۱۳ شهرستان استان نماز جمعه اقامه خواهند کرد اما با صحبت‌هایی که با مسوولان مقابله با کرونای استان انجام شد و با توجه به اینکه وضعیت صالح آباد و سرخس نیز سفید است در این دو شهر هم در هفته جاری نماز جمعه اقامه می‌شود.
وی ادامه داد: شهرهای طرقبه، شاندیز، تربت‌جام، نصرآباد، جغتای، هلالی، داورزن، خلیل آباد، خواف، رشتخوار، جنگل و فتح آباد، فریمان، دولت آباد، فیروزه، کاشمر، ریوش و فیض آباد نیز دیگر شهرهایی هستند که این هفته نماز جمعه در آنها اقامه خواهد شد.

مدیر دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: تاکید شده است که نماز جمعه در این پایگاه‌ها در کمترین زمان ممکن با تب‌سنجی عمومی در مبادی ورودی، رعایت کامل و دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی و رعایت ضوابط فاصله‌گذاری فیزیکی بین نمازگزاران و صفوف آنها برگزار ‌شود.

نماز جمعه از نهم اسفند پارسال در پایگاه‌های نماز جمعه خراسان رضوی به طور موقت تعطیل و در هیچ یک از ۵۳ پایگاه استان اقامه نشد و از ۱۷ اردیبهشت ماه امسال به تدریج با سفید اعلام شدن وضعیت برخی شهرها بار دیگر از سر گرفته شد. 

[ad_2]

Source link