نحوه استفاده از آهن حلقه دار یا گره

ایجاد موهای حجیم ، براق و فرفری ساده ترین راه برای لعاب دادن به ظاهر شماست ، بدون شک در مورد آن صحبت کنید. اما اگر از موهای طبیعی مجعد خود برکت پیدا نکرده اید ، قهوه می تواند یک قمار باشد که سعی کنید فرهای را با آهن فرفری یا گره ای به زندگی بکشید. به طور جدی ، چرا آنها همیشه به مانند حلقه های دختر کوچک به نظر می رسند ، وقتی می دانیم ظاهری که شما می خواستید نیست.

برای اینکه حدس بزنید از چگونگی استفاده از آهن فرفری و ساده تر کردن روند کلی یک ظاهر طراحی شده ، آموزش هایی در مورد چگونگی فر کردن موهای خود با هر دو آویز مجعد و دست را برای شما گردآوری کرده ایم. به ما اعتماد کنید: با استفاده از ابزار مناسب و محصولات یک ظاهر طراحی شده (مانند موس مو ، محافظ گرما و اسپری مو) ، شما قادر خواهید بود موهای خود را با اعتماد به نفس در هر زمان و به هیچ وجه!

چگونه می توان موهای خود را با یک بند یا جارو برقی موهای خود را کوتاه کرد
مطمئن نیستید که یک آهن حلقه دار یا گره در دست دارید چه باید بکنید؟ ما آنرا با دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه استفاده از یک سیم پیچ یا آویز استفاده می کنیم.

مرحله 1: ابزار خود را انتخاب کنید
قبل از خرید ابزار حلزونی مورد علاقه خود ، مواردی را در نظر بگیرید. برای مبتدیان ، آیا آهن حلزونی را با گیره یا گرگ ترجیح می دهید؟ همه اینها براساس اولویت شخصی است و استفاده از آنها را آسان تر می کنید. بعد ، شما می خواهید موهای شما چقدر مجعد باشد؟ اگر به دنبال ایجاد سیم پیچ های محکم هستید ، می خواهید اندازه هر بشکه of اینچ یا کمتر را انتخاب کنید. اگر امواج ساحلی بزرگ و تند و تیز بیشتر مربای شما هستند ، یک آهن فرش با اندازه یک بشکه یک اینچ یا بیشتر انتخاب کنید. تا آنجا که انواع ابزارهای حلزونی پیش می رود ، مواد سرامیکی و تورمالین همیشه شرط بندی مناسبی هستند ، زیرا می توانند به حداقل رساندن ظاهر فریز کمک کنند.

مرحله 2: جستجوی خود را با موهای تازه شستشوی شده شروع کنید
برای به دست آوردن بیشترین استفاده از ظاهر کاملا فرفری شما ، ایده خوبی است که موهای تمیز را شروع کنید. دوش خود را ببندید و از سیستم شامپو و تهویه مطبوع فرموله شده برای مدیریت ظاهر frizz استفاده کنید ، مانند شامپو L’Oréal Paris EverPure Frizz-Defy و L’Oréal Paris EverPure Frizz-Defy Conditioner. با استفاده از موی مو ، مانند مدل موی موهای پیشرفته L’Oréal Paris CURVE IT

مواد فر کننده مو

، موهای خیس را دنبال کنید تا به حجم اضافه کنید.

مرحله 3: موهای خود را ببندید
وقتی موهای شما تقریباً نیمه خشک است ، آن را با برس گراز خشک کنید تا خشک نشود. ابتدا از کرم نرم کننده حرارتی مانند L’Oréal Paris Advanced Hairstyle BLOW DRY IT استفاده کنید.

مرحله 4: تست حرارت خود را در حال غلطیدن کنید
اکنون که موهای خود را خشک کرده اید ، وقت آن رسیده است که با آن آهن حلزونی یا گرز کار کنید! ابتدا تنظیم گرمای مناسب موهای خود را پیدا کنید. به طور معمول ، خوب است که کمترین تنظیم گرمای ممکن را آزمایش کنید تا ببینید چه نوع curl ایجاد می کند. از آنجا می توانید قبل از شروع کار گرما را تنظیم کنید.

مرحله 5. بخش موهای خود را
هنگامی که کار گرم کردن آهن مجعد خود را انجام دادید ، بسته به میزان ضخامت موهایتان ، موهای خود را به دو یا سه لایه انباشته تقسیم کنید (تعداد موهای ریز مو و موهای ضخیم بیشتر). در حالی که شروع به پیچیدن قسمت پایین می کنید ، از کلیپ خرچنگ استفاده کنید تا بالاترین لایه ها از حالت خارج خارج شود. شما می خواهید کل موهایتان را نه تنها لایه های بالا ببندید زیرا هرچه موهای بیشتری ایجاد کنید موهای شما پر رنگ تر خواهد شد.

مرحله 6: موهای خود را ببندید
اکنون زمان آن رسیده است که سلاح حلزونی مورد نظر خود را انتخاب کنید. اجازه دهید نحوه استفاده از هر یک را توضیح دهیم ، سپس مسابقه خود را انتخاب کنید!

نحوه استفاده از آهنی در حال استفاده با یک چنگال
با استفاده از آهن حلزونی سنتی؟ در اینجا چه باید کرد

1. یک بخش از مو را بگیرید. برای فر کردن موهای خود بخشی از مو ایجاد کنید. هرچه این بخش کوچکتر باشد ، پیچ و مهره محکم تر است. هرچه این بخش بزرگتر باشد ، حلقه شل تر می شود.

2. آهن حلقوی خود را قرار دهید. گیره اتو را باز کنید ، سپس آن را به سمت ریشه بخش مو خود قرار دهید ، با موهایی که بین گیره باز و آهن قرار گرفته است.

3. ببندید و بکشید. گیره را به آرامی ببندید ، سپس آن را در قسمت مو بکشید ، بنابراین در پایان است. گیره را به طور کامل ببندید.

4. پیچ و تاب ، پیچ و تاب ، پیچ و تاب. آهن حلزونی خود را به سمت ریشه های خود بچرخانید و طول بخش اطراف آن را در فرایند پیچیده کنید. حدود 15 ثانیه صبر کنید تا موهای شما گرم شود.

5- گیره را باز کنید و رها کنید. گیره را به آرامی باز کنید و آن را از روی موهای خود بکشید ، به این وسیله اجازه می دهد تا مجعد که تازه ایجاد کرده اید آزادانه آویزان شود. خیلی سخت نیست ، درست است؟

نحوه استفاده از یک WAN CURLING
آیا می خواهید به جای آن از یک گره مجعد استفاده کنید؟ در اینجا چگونه است

1. موهای خود را تقسیم کنید. مانند یک آهن فرش ، شما می خواهید با جدا کردن بخشی از موها برای مجعد کردن شروع کنید. به یاد داشته باشید ، بخش های کوچکتر فرهای محکم تری ایجاد می کنند در حالی که بخش های بزرگتر فرهای کمتری ایجاد می کنند.

2. گره خود را قرار دهید. گره را در دست بگیرید که روبروی طرف مویی است که مجعد دارید. سپس ، گره خود را طوری قرار دهید که پایه آن در نزدیکی ریشه بخش موهای شما باشد با بشکه ای به سمت پایین حرکت کند.

3. دور آن را بپیچید. با استفاده از دست دیگر ، طول بخش موهای خود را دور بشکه بپیچانید و راه خود را به سمت پایین کار کنید تا انتهای شما در اطراف کوچکترین قسمت از گره شما پیچیده شود.

4- صبر کنید و رها کنید. بگذارید موهای شما برای مدت زمان 15 ثانیه گرم شود ، سپس موهای خود را باز کنید و گره را دور کنید تا زیبایی آن را نشان دهد