می توانید جن واقعا اخراج شود توسط جنگیری?

[ad_1]

همه ما از شنیدن عبارت جنگیری در زندگی روز به روز ما توسط افراد مختلف. ما موفق به اطلاع اصطلاح اما ما تا کنون اقدام به دریافت اللفظی از آنچه جنگیری معنی است ؟ وجود آمار و ارقام از بحث های داغ در مورد معتبر معنای این اصطلاح در بین محققان و همچنین به عنوان برتر کشیش. دانشمندان بهت زده به ما گفت که آن را ممکن است یک روانی پیشرفت و یا یک روحانی روند. دیوید Tyndall به خوبی برجسته مسیحی لبنان را به عنوان به خوبی به عنوان یک محقق کتاب مقدس دارای حقانیت نظر در مورد جنگیری. او با حضور حدود 30 exorcisms در 17 سال از تعمیرات اساسی به کلیسا. هر چند که یک وقف مشاور و روانشناس او بداند این روند به کلی میداشت.

کلمه جنگیری است تحریک از یک کلمه لاتین exorcismus واردات چفت و بست توسط سوگند. آن است که اساسا به عنوان یک عمل مذهبی از طرد کردن بازیگوش جن و ارواح شریر از یک شخص و یا یک مکان است که فکر به وسواس شده است ، با توجه به این اعتقاد از یک جن گیر جانشینی مراسم در حال اجرا است که در آن نهاد است بیرون کردند با تحمیل آن در اسم از ممتاز برتری. این عمل فوق العاده بسیار کهن یک و یک جزء از اعتبار متعدد اقوام به عنوان به خوبی به عنوان دین. در مسیحیت exorcisms به دست آورد stringently با در نظر گرفتن نام عیسی مسیح و یا از طریق نماز با ژرف اعتقاد. مسیحیان mull بیش از این فرد به عنوان جن گیر به عنوان او اجرا جنگیری. او باید دیپلم کلیسا یا باید تقدیس برخی از فوق العاده دستورات به نوبه خود از شیاطین. The exorcist با استفاده از نماز, مذهبی, مواد مانند طلسم, آیکون, و غیره. او همچنین می توانید از خدا بخواهید و زاویه در این کار از طریق نماز. افراد برخوردار از شیاطین هستند در نظر گرفته شده به عنوان بد یا آنها نیز مسئول اعمال شیطانی آنها را انجام دهد. بنابراین جنگیری استفاده شود ممکن است به عنوان یک فرایند امداد به جای مجازات است. پزشک تلاش می کند که در اختیار فرد نباید آسیب در هر حال.

در اسلام جنگیری شناخته شده است به عنوان ruqya. آن است که به عنوان یک تمرین برای بازسازی سر و صدا کردن باعث خرافات است. در این تمرین صریح آیاتی از قرآن سخن گفته است که به طور معمول lionize خدا و بازیگوش جن است بیرون کردند با کمک خدا. در برخی موارد واجب است و همچنین به عنوان خوانده شده آن را به عنوان نیروهای خارج کشف نشده شیطانی اشخاص مانند جن. پیامبر اسلام توصیه کرده است پیروان خود را به خواندن سه سوره از قرآن عمدتا Surat al-Ikhlas, Surat al-Falaq و Surat al-Nas. Josephus داده است توضیحات exorcisms اعدام با استفاده از رفتارهاي عصاره ریشه و کمک forfeits. او در آيات و روايات است که این نوع از جنگیری بود پس از عمل توسط Essene شاخه ای از یهودیت است. یک کتاب بدون محدودیت Minchat Yahuda چاپ شده بود توسط خاخام یهودا Fetaya در موضعی برابر transacts با exorcisms و برخی از ته contemplations از یهودیت است. این کتاب انجام متکبر پیروزی و رمزگشایی از زبان عبری به زبان انگلیسی بعد از آن.

این اعتبار و شیوه ها به دنبال او هستند emblematically با هندوها است. از چهار وداها از هندو دین Atharva وداع مبهم مخفی از سحر و کیمیاگری. آن را در نظر گرفته است که در tantric سنت روانی تحت تاثیر قرار دارد به دست آمده توسط یوگایی sadhana و یا مصاحبه. ودایی و Tantric سنت جمع سرود و vajna به عنوان ضروری مفهوم طرد کنند. Vaishnava سنت با استفاده از خواندن کتاب مقدس از Bhagavata Purana و تمرین و تکرار نام Narasimha در گوش خراش لهجه. گیتا Mahatmya از Padma Purana معتقد است که خواندن 3rd 7 و 8 فصل از باگاواد گیتا تسهیل کشف و ضبط فرد به رایگان از شیاطین. مقدس عمل به عنوان Kirtan و همچنین ارائه خواهم سطحی آب از رودخانه مقدس و همچنین haranguing conches در طول puja همچنین می توانید بیرون راندن شر است. Garuda Purana یکی o قدیمی ترین puranic رزرو فراگیر آشنایی در روح و همچنین سوگ مرتبط اطلاعات است.

مسیحیان نیز بر این باورند در جنگیری وجود دارد اما متفاوت با دیدگاه بسته بودایی بخش هر فاصله گرفتن از یکدیگر است. برخی آن را به عنوان یک فراگیر عرفانی روند در حالی که دیگران قضات آن را به عنوان یک عنصر از ادبیات. برخی از بوداییان تبتی را جنگیری به عنوان یک مسیر از بین بردن تمام unconstructive contemplations از روح و روان و پر کردن آن با پاک مذاکرات. برخی گمان می کنم آن را به عنوان یک روش گرفتن exoneration از ارواح شریر و غیر اخلاقی افکار. در مهایانه ارواح شیطانی را می توان به بازسازی دفاعی ارواح به تصویر کشیده دارما. این تانترا دنبال شده در بودیسم برای جنگیری است به عنوان Vajrakilaya تانترا.

چشم انداز علمی در مورد جنگیری فوق العاده متفاوت. بر اساس DSM-IV و یا ICD-10 جنگیری مشروع نیست روانپزشکی یا پزشکی حکم. افراد مؤمن در اموال شیطانی گاهی اوقات نشان دادن علائم هشدار دهنده نشان داد بیماران مبتلا به بیماری های روانی مانند هیستری و شیدایی و جنون سندرم تورت, بیماری صرع, بیماری اسکیزوفرنی یا اختلال هویت تجزیهای. یک اختلال روانی به نام اختلال هویت تجزیهای یک بیماری است که در آن بیمار فکر می کند که او کسی دیگری و به عنوان ضمنی بر اساس این گزارش حدود 29 درصد از بیماران مبتلا به طبقه بندی خود را به عنوان بازیگوش جن. در یکی دیگر از وضعیت روانی شناخته شده به عنوان monomania نیز نامیده می شود demonomania یا demonopathy بیمار grumbles که او کشف و ضبط شده است توسط جن. یک روانپزشک برجسته روانپزشک M. Scott Peck ادعا میکند که او را اعدام کرده است دو exorcisms. او معتقد است که مسیحی مفهوم جن گیری است که یکی از معتبر. او با بهره برداری از استراتژی است که تا حدودی متفاوت از آن استفاده می شود توسط کلیسای کاتولیک روم. او پس از آشنایی او داده است تعریف خود را از بد به DSM-IV. کار پک بود که در ستیز با آن از کتب عهد عتیق مارتین کشیش کاتولیک روم و قبلی یسوعیون. دیگر منتقدان رد این حکم از پک با گفتن است که کار خود را تابع ظاهر با اختلال هویت تجزیهای و او نیز موظف بیماران خود را به اذعان مسیحیت.

ادبیات encumbered با مراجع از مقدار برجسته exorcisms. Anneliese Michel بود از ایمان کاتولیک که قرار است به شیفته شده است توسط شش شیاطین. جنگیری تکمیل شد او در سال 1975 و دو فیلم های هالیوودی یعنی جنگیری از امیلی رز و مرثیه ای بر داستان Anneliese Michel. مادر ترزا نیز گفته می شود تحت جنگیری تحت نظارت اسقف اعظم کلکته هنری d’souza به عنوان او تصور می شد به وسواس شده است توسط شیاطین. ما در حال حاضر نمی توانم بگویم هر چیزی را با اطمینان در مورد امرار معاش از شیاطین و آیا عمل او صحیح است یا نه. علم نیست حفظ شیاطین و همچنین جنگیری. در آینده نزدیک ممکن است ما برخی از محکم تایید در مورد این دو فروزان موضوع است.

[ad_2]