میکروپیگمنتیشن خط چشم

میکروپیگمنتیشن خط چشم

معروف است که چشم ها آیینه روح هستند، شاید برای همین اولین چیزی که در صورت فرد روبرویمان می بینیم چشمهایش است. بنابراین هرکاری که روی چشم یا ابرو و مژه ها انجام شود نمود زیاد در زیبایی کلی صورت دارد. خط چشم هم یکی از انواع آرایش ویژه چشمهاست که حالتی افسونگر و جذاب به چشمها می دهد و مژه ها را هم زیبا و پرپشت جلوه می دهد. میکروپیگمنتیشن خط چشم و بن مژه یکی از روش هایی است که با استفاده از آن می شود بطور دائمی آرایشی زیبا و متناسب با فرم صورت را تجربه کرد که شاید بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن خط چشم در تهران باشد.

اگر بگوییم چشم حساس ترین عضو صورت است اغراق نکرده ایم. به همین دلیل هر عملیاتی که روی چشم یا مژه ها انجام شود حساسیت بسیار بالایی دارد. نکته مهمی که باید در میکروپیگمنتیشن خط چشم به آن دقت داشت این است که نسبت به انواع میکروپیگمنتیشن مانند ابرو و لب بسیار حساس تر بوده و دلیل آن نزدیکی آن به چشم و پلک ها هست و از طرف دیگر نسبت به تاتو های دیگر آرایش دائمی زیباتری محسوب می شود. بنابراین برای جلوگیری از هر گونه عوارض و خطر احتمالی باید دقت داشت که این کار توسط پیگمنتر کاملا حرفه ای و آموزش دیده و دارای مدرک فنی حرفه ای با مواد اولیه و رنگدانه های استاندارد و دارای تاییدیه وزارت بهداشت انجام شود.

نکات مهم در تاتو خط چشم و بن مژه

در تاتو خط چشم به روش میکروپیگمنتیشن خط چشم رنگ آن و میزان ضخامت رنگدانه ها بسیار مهم است. به همین دلیل پیشنهاد می شود در هنگام تاتو خط چشم از پیگمنتر خود بخواهید در رنگ سیاه مورد استفاده از یک قطره رنگ قهوه ای نیز استفاده نماید. این کار علاوه بر زیبایی بیشتر باعث می شود تا تاتو خط چشم شما به مرور زمان به رنگ خاکستری یا آبی در نیاید.

مرکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن مهریماه در محدوده سعادت آباد تهران به مدیریت سرکار خانم مهریماه نجفی دارای مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای است. از ویژگی های مهم مدیریت این مجموعه عضویت ایشان در آکادمی بین المللی فیبرز است و اینکه تمامی پرسنل نیز از بهترین هنرجویان با سابقه سالهای گذشته ایشان و همگی دارای مدارک فنی حرفه ای و تاییدیه وزارت بهداشت هستند.

پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به انجام تاتو خط چشم حتما با ما تماس بگیرید تا با مشاوره رایگان کارشناسان ما بهترین انتخاب را داشته باشید.