مژدهی: دلیل شکست استقلال از دست رفتن تمرکزش بود

[ad_1]

«عباس مژدهی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال در نیمه اول بازی با فولاد خوزستان خوب بود و توانسته بود فضاهای زمین را در اختیار بگیرد.

وی افزود: در نیمه دوم نیز این روند ادامه داشت و استقلال دروازه فولاد را باز کرد اما در ادامه این تیم تمرکز خود را از دست داد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: اشتباه مدافعان استقلال در یارگیری‌ باعث شد تا دروازه این تیم روی یک ضربه ایستگاهی باز شود. مدافعان استقلال اگر یارگیری و پوشش نفر به نفر را انجام می‌دادند، «فرشاد احمدزاده» هرگز فرصت این کار را پیدا نمی‌کرد در محوطه ۱۸ قدم به راحتی ضربه سر بزند.

مژدهی تصریح کرد: اشتباه «امیرحسین مرادمند» این فرصت را در اختیار فولاد قرار داد تا به پنالتی رسیده به گل پیروزی برسند. این بازیکن می‌توانست در آن صحنه عکس‌العمل بهتری را از خود نشان دهد.

وی تاکید کرد: استقلال برای رسیدن به تیم مطلوب نیاز به هماهنگی بیشتر و بهتر دارد و مربیان این تیم وظیفه دارند در سریع‌ترین زمان ممکن این کار را انجام دهند.

بازیکن سال‌های دور استقلال در پایان گفت:  تازه در ابتدای فصل هستیم و راه درازی پیش روی استقلال است. این تیم فرصت برای جبران دارد و باید از کادر فنی استقلال حمایت شود.

تیم فوتبال استقلال در هفته دوم لیگ برتر باشگاه‌های ایران در اهواز میهمان فولاد خوزستان بود و در نهایت با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد تا دست خالی میدان را ترک کند.

[ad_2]

Source link