موثرترین روش برای متهم کردن همه کاره اولیه کد شارژ مستقیم و USSD

کدهای ساختار جمله ای زیادی برای پذیرش شارژ قابل حمل اصلی وجود دارد که در زیر آنها ضبط می شود و وسایل شارژ آنها ثبت می شود. نکته اصلی لازم به یادآوری این است که برای خرید کارت احیا از طریق کدهای درخواست ، باید شماره کارت بانکی ، کلید مخفی دوم ، CVV2 و تاریخ خاتمه کارت بانکی خود را با خود داشته باشید.

علاوه بر این ، سایر کدهای درخواستی بانکی و نهادی که می توانید با استفاده از کدهای درخواست بانک ، به آنها دسترسی پیدا کنید.

 متهم کردن همه کاره اولیه کد شارژ مستقیم

رویکرد دیگر برای شارژ اولین تلفن همراه شما خرید کارت احیا از فروشگاه ها ، فروشگاه های عمومی و پیشخوان های انرژی است که به عنوان کارت با یک کد احیا کننده منتقل می شود. در پی دریافت کارت و پاک کردن روش کد شارژ ، به شرح زیر ادامه خواهیم داد:

دستورالعمل های قدم به قدم برای متهم کردن اولین بار در دستگاه خودپرداز

به یک دستگاه خودپرداز بروید و کارت بانکی خود را در آن قرار دهید. در آن مرحله وسایل زیر را دنبال کنید

از فهرست گجت ها ، “اداره های مختلف” را انتخاب کنید

گزینه “هزینه خرید” را انتخاب کنید

گزینه “اصلی قابل حمل” را انتخاب کنید

یکی از موارد اضافه شده ایده آل را برای شارژ سیم کارت خود انتخاب کنید

با استفاده از کد سفارش در بخش گذشته ، هزینه را دریافت کرده و وارد سیم کارت خود شوید.

دستورالعمل گام به گام برای متهم کردن اولین اسباب بازی POS

وسایل استقرار یا پایانه های فروشگاه نیز از جمله وسایلی هستند که می توانند برای خرید انرژی استفاده کنند. برای خرید شارژ همه کاره اصلی با استفاده از این وسایل ، باید موارد زیر را انجام دهید:

کارت خود را به ابزارک بکشید.

گزینه “خرید شارژ مستقیم” را انتخاب کنید.

گزینه “اولیه قابل حمل” را انتخاب کنید.

مبلغ مورد نیاز خود را وارد کنید.

کارت بانکی خود را وارد کرده و کد شارژ را دریافت کنید.

با استفاده از کد سفارش در بخش های گذشته ، کد شارژ را در اولین سیم کارت همه کاره خود وارد کنید.

دستورالعمل های گام به گام برای متهم کردن همه کاره اصلی برنامه قابل حمل من

برنامه قابل حمل من یک برنامه کاربردی مفید برای دارندگان سیم کارتهای اصلی همه کاره است که شما می توانید با وجود دانستن میزان اعتبار و بقیه حجم اطلاعات وب قابل حمل اصلی ، از آنها استفاده کنید ، به همین ترتیب می توانید با مدیریتهای مختلف آن سود ببرید. برای دریافت هزینه از برنامه قابل حمل من ، موارد زیر را انجام می دهیم:

برنامه همه کاره من را از طریق تلفن خود اجرا کنید.

پس از ورود به برنامه ، گزینه “خرید انرژی” را انتخاب کنید.

یکی از کارتهای شارژ در دسترس را که به طور خلاصه تنظیم شده اند ، انتخاب کنید.

درب اقساطی خود را انتخاب کرده و بعد از آن “خوب” را انتخاب کنید.

شماره کارت ، کلید مخفی دوم ، CVV2 و تاریخ خاتمه را وارد کنید تا به طور طبیعی سیم کارت خود را شارژ کنید.

برنامه همه کاره من را بارگیری کنید

دستورالعمل های مرحله به مرحله برای شارژ حمرا آوال با استفاده از سایت Hamrah Aval

روش دیگر برای شارژ اولین تلفن همراه شما استفاده از مرجع سایت Hamrah Aval است. به همین دلیل ، به سایت mci.ir اشاره کنید و پس از آن گزینه “شارژ وب” را از فهرست در قسمت بالای صفحه یا بخش “موارد و مدیریت ها” انتخاب کنید. مبلغ مورد نیاز خود را انتخاب کرده و پس از آن شماره تلفن خود را در پایه وارد کنید. در مرحله بعد درب اقساط خود را انتخاب کرده و پس از آن کد امنیتی را که در منطقه ایده آل نشان داده شده است وارد کنید. در آخرین گزینه ، گزینه “تأیید” را انتخاب کنید و پس از آن با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود در دروازه بانکی ، سیم کارت خود را شارژ کنید.

تصویر

توجه: راه خرید اولین انرژی قابل حمل در مدت زمان طولانی ، سایت ها و کدهای سفارش معادل آن است و کاملاً متفاوت از یکدیگر نیست.

نکته: از وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود در هر سایت یا برنامه متفاوت خودداری کنید و فقط از برنامه ها و سایت های رسمی استفاده کنید. برخی از ادارات شارژ ممکن است شارژ شما را برای صفحات جعلی و فیشینگ برای دریافت اطلاعات کارت بانکی شما هماهنگ کنند.

توجه: هیچ تفاوتی بین انتخاب پورت برای پرداخت هزینه نمی باشد و اگر کارت بانکی شما فردی از Quickening است ، می توانید از تمام درگاه های اقساطی Quickening استفاده کنید.