مهمترین نکات در ساخت بک لینک PBN

مهمترین نکات در ساخت بک لینک PBN
تاکنون یاد گرفتید که چگونه می توانید یک شبکه ترکیبی PBN بسازید ، اما در ساخت این شبکه موارد مهمی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. اگر آنها را دنبال نکنید ، این پروژه با شکست مواجه می شود و هزینه های زیادی نیز به همراه خواهد داشت. وب سایت شما را دنبال می کند از آنجا که مهمترین چیز در این شبکه این است که ما به Google اجازه نمی دهیم دریابد که این یک شبکه اختصاصی برای یک سایت هدف است.

1- میزبان PBN
هنگام ساختن سایت های تخصصی ، به خاطر داشته باشید که هیچ یک از IP های سایت های شما نباید یکسان باشند ، بنابراین بهتر است تمام هاست خود را از یک شرکت میزبانی خریداری نکنید ، یا در صورت انجام این کار ، از آنها بخواهید که هر یک از هاست ها را در مختلف ایجاد کنید. سرورها برای شما به گونه‌ای که IP مشابهی نداشته باشند (حتی بهتر است که محدوده IP مشابه نداشته باشید)

2- دامنه وب سایت ها
یکی از راه های شناسایی PBN ثبت اطلاعات دامنه است ، بنابراین حتما دامنه های خود را با اطلاعات و ایمیل های مختلف ثبت کنید تا در Whois یکسان نباشند.

3- همان اطلاعات تماس و مارک تجاری
هیچ یک از سایت های تخصصی و سایت هدف نباید در صفحه تماس با ما و در مورد ما اطلاعات تماس داشته باشند و شما نباید از همان تصاویر در آنها استفاده کنید. همچنین توجه داشته باشید که برای هر یک از وب سایت های خود باید دو بخش تماس با ما و درباره ما داشته باشید

4- همان قالب و افزونه ها
قالب وب سایت و افزونه هایی که استفاده می کنید نباید یکسان باشد و هر وب سایت باید ظاهری متفاوت داشته باشد (البته در استفاده از افزونه های عمومی مانند Yoast ، Rocket و غیره مشکلی وجود ندارد) ، اما برای همه این موارد پلاگین ها ، پلاگین های جایگزین نیز وجود دارند. برخی از آنها وجود دارد که می توانید استفاده کنید

5- عدم بروزرسانی وب سایت
توجه داشته باشید که باید محتوای خود را در همه این وب سایت ها به روز کنید و در هر ماه چند مقاله منحصر به فرد جدید در آنها ضبط کنید – همچنین سعی کنید زمان ارسال مطالب را در وب سایت ها متفاوت و نامنظم نگه دارید.

6- ساختمان پیوند
در وب سایت های تخصصی ، سعی کنید یک بار در مقالات خود به یک منبع ارزشمند مانند ویکی پدیا و هرکدام مرتبط شوید و هرگز سایت های تخصصی خود را از طریق لینک و… به یکدیگر پیوند ندهید (اصلاً به دشمن فکر کنید؟)

7- فعالیت در شبکه های اجتماعی
مدتی یکبار حتماً در شبکه های اجتماعی که برای سایت های تخصصی خود ایجاد کرده اید کار کنید و همیشه از طریق شبکه های اجتماعی سیگنال هایی را به وب سایت های تخصصی خود ارسال کنید.

اینها همه نکات مهمی است که اگر از آنها پیروی کنید ، یک شبکه بک لینک حرفه ای PBN خواهید داشت که در پیروزی نبرد با رقبای خود در نتایج گوگل ، نقش یک بمب اتمی را بازی خواهد کرد و به شما قدرت می بخشد.

 

اینجا کلیک کنید