مهاجم مس رفسنجان: یک سری ناهماهنگی‌ها باعث گل خوردن ما شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، فراز امامعلی در پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و مس رفسنجان که در چارجوب هفته نخست فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار شد و با نتیجه ۲ بر صفر به سود استقلال پایان یافت اظهار کرد: همیشه، هفته‌های نخست لیگ برتر، شرایط خاص خود را دارد ضمن اینکه هنوز بازیکنان ما با یکدیگر هماهنگ نشده‌اند و یک سری ناهماهنگی‌ها باعث دریافت گل شد.

وی افزود: با دریافت گل نخست، شیرازه تیم از بین رفت و موجب شد، گل دوم را نیز دریافت کنیم اما به طور قطع به مروز زمان بهتر می‌شویم.

مهاجم مس رفسنجان ادامه داد: این تیم تازه به لیگ برتر صعود کرده و احتیاج به ثبات دارد و این ثبات فقط با گذشت زمان و بوجود آمدن هماهنگی بین بازیکنان بوجود می‌آید.  

رحیم زهیوی دیگر مهاجم تیم فوتبال مس رفسنجان در پایان این مسابقه اظهار کرد: معتقدم در نیمه دوم خیلی بهتر از نیمه نخست، عمل کردیم و گل دومی که دریافت کردیم، بسیار بچگانه بود.

وی افزود: یک سری اشتباهات در تیم وجود دارد که به طور قطع به مرور زمان بهتر می‌شود. ضمن اینکه در مسابقات دوستانه پیش از فصل نیز همین طور بودیم و چند بازی اول را باختیم اما در مسابقات بعدی تیم‌های لیگ برتری را هم شکست دادیم و به طور قطع در هفته‌های آینده نتایج بهتری می‌گیریم.

[ad_2]

Source link