منابع انسانی درس – چرا برنامه ریزی جانشینی داده ها رانده نظم و انضباط

[ad_1]

آیا می دانید که… چگونه بسیاری از کارکنان بازنشسته خواهد شد و یا ترک سازمان خود را در بعد از 1 یا 2 سال ؟ اگر این کارکنان مدیریت نقش کلیدی در سازمان شما ؟

آیا شما آماده برای خروج ؟

مرگ نابهنگام استعفای ناگهانی و تدریجی جایگزینی طرح برخی از موقعیت هایی که ممکن است شما نیاز به آماده می شود با رهبران بالقوه و پر کردن موقعیت های کلیدی هر زمان که مورد نیاز است.

حتی اگر آن است که ناگهانی و خروج کارمندان کلیدی برنامه ریزی جانشینی زمانی که گره خورده با smart استراتژی می تواند یک تفاوت بزرگ بین موفقیت و شکست در یک سازمان است. جانشینی مدیریت یک فرایند سیستماتیک تجزیه و تحلیل داده ها برای شناسایی و توسعه رهبران بالقوه هنگامی که پیر رهبران ترک بازنشسته و یا می میرند.

به مدیریت پیچیده برنامه ریزی جانشینی روند بسیاری از فروشندگان نرم افزار ارائه یکپارچه جانشینی نرم افزار مدیریت برای کمک به سازمان ها در آماده سازی رهبران آینده و ماندن صالح. همچنین کمک می کند تا در شناسایی مهارت-شکاف به طوری که گمشده مهارت در کارکنان می تواند به شناسایی و توسعه یافته است. توسعه داخلی کارکنان برای پر کردن موقعیت های کلیدی در یک شرکت هرگز تا قبل از آسان.

آیا سازمان شما نیاز به جانشینی مدیریت ؟

مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک سازمان شما است که شما نیاز به پیاده سازی جانشینی فرآیند برنامه ریزی به منظور اطمینان حاصل شود که کارکنان به طور مداوم توسعه یافته برای پر کردن موقعیت های کلیدی در درون یک شرکت است.

مثلا جانت است یک بازیگر در جان تیم پس او است که احتمال بیشتری برای موفقیت جان هر زمان که نیاز ناشی میشود. فراموش نکنید بزرگترین سود خوبی برنامه ریزی شده و سیستماتیک جانشینی مدیریت برنامه – سازمان متعهد به شناسایی و توسعه کارکنان مانند جانت که می تواند بیش از یک نقش رهبری بدون ایجاد وقفه در کسب و کار در هر راه.

سیستم مدیریت استعداد نیز نگه می دارد مدیران در پا برای شناسایی کارکنان کلیدی در هر تیم به طور مداوم آنها را تشویق به بهبود مهارت های خود را و آنها را در نظر بگیرید هنگامی که موقعیت های کلیدی باز می شود.

درست است که پی در پی برنامه ریزی فرآیند به ارمغان می آورد یک وضعیت برنده-برنده برای کارکنان و کارفرمایان که در آن هر دو از آنها را به دست آوردن منافع.

چگونه کارکنان تشویق احساس زمانی که کارفرمای خود را پیاده سازی طرح جانشینی?

1. یک بازیگر می داند که وجود دارد بیشتر به چالش کشیدن نقش رهبری در انتظار برای او/ او. این به آنها یک دلیل برای توسعه مهارت های بهتر و بهبود عملکرد. در این راه, کارکنان, احساس, ارزش, درگیر و آنها تمایل به حفظ با سازمان برای یک عمر طولانی تر.

2. کارکنان همیشه مشتاق به ماندن با یک سازمان فراهم می کند که بهترین فرصت های توسعه حرفه ای. برای جذب و حفظ استعدادهای برتر موفق طرح جانشینی است. هنگامی که کارکنان درک کنند که کارفرمای خود برنامه های خود را برای رشد و توسعه آن را نگه می دارد و آنها را با انگیزه و, آن را می سازد قوی کارمند-کارفرما ارتباط است.

3. رهبران بالقوه شناسایی و آنها را معرفی کنیم به بقیه سازمان است. بنابراین زمانی که فرصت می آید تا این کارکنان در نظر گرفته شده برای یک نقش کلیدی حتی در یک مقطعی-کاربردی منطقه است.

مزایای استفاده از یک توالی مدیریت طرح برای کارفرمایان

1. آمادگی: نیاز به تعویض کارکنان در نقش های کلیدی ممکن است به عنوان یک شگفتی به شما. اگر سازمان شما در حال حاضر مجموعه ای از پتانسیل رهبران سازمان شما ممکن است همچنان به انجام فرآیندهای کسب و کار به صورت عادی.

2. صرفه جویی در وقت و پول: برنامه ریزی آینده شرکت خود را و خود را در حال توسعه نوازندگان برتر موفق شود باید در همان زمان. توسعه داخلی مردم را نجات سازمان از, استخدام, استخدام و شبانه روزی کارکنان خارجی. آموزش بالا استعداد های داخلی می تواند به معنای زمان کمتر صرف در استخدام توابع و پول را می توان نجات داد.

3. تقویت نیروی کار خود را: در حالی که جانشینی و مدیریت استعداد است که همه در مورد تقویت مهارت کارکنان, اما آن را نیز رونمایی ضعف نیروی کار خود را. ارائه آموزش ها و منابع را به عقب براند کارمند نقاط ضعف یک سازمان را قادر می سازد به توسعه بسیار صالح نیروی کار است.

موثر برنامه ریزی جانشینی آماده یک سازمان برای تمام انواع احتمالاتی. برای موفق جانشینی مدیریت هر یک از این شیوه های منابع انسانی از جمله داخلی و خارجی فرصت های آموزشی جانبی حرکت اختصاص رهبران بالقوه برای پروژه های خاص و بیشتر دارای اهمیت زیادی است.

آیا صرف زمان در مواجهه با مشکلات برای پر کردن نقش کلیدی, به جای برنامه ریزی جانشینی مدیریت استراتژی و به کمک یک حرفه ای برنامه ریزی جانشینی نرم افزار به شناسایی و توسعه و مدیریت رهبران بالقوه در خود سازمان است.

[ad_2]