مربی سپاهان: هنوز شانس داریم

[ad_1]

به گزارش ایرنا؛ «مجتبی توتونی» پس از شکست دو بر صفر تیمش مقابل النصر عربستان در نشست خبری، اظهار داشت: هرچند شکست خوردیم اما در فوتبال باید تا زمانیکه شانس دارید، حتی شانس های کوچک، تلاش کنید. می‌دانیم که کار خیلی سختی است ولی ناامید نیستیم. تلاش می‌کنیم تا بازیکنان را از این شرایط روحی و روانی خارج کنیم.

وی افزود: هر چند همه از این شرایطی که ایجاد شده در این دو بازی، ناراحت هستیم ولی ما وظیفه داریم که شرایط را برای بازی بعد مهیا کنیم و امیدوار هستیم که این کار را انجام دهیم. بازیکنان باید درک کنند که هنوز برای صعود از گروه شانس داریم.

مربی سپاهان در خصوص عدم گلزنی مهاجمان تیمش، توضیح داد: فرصت‌های زیادی در ۲ بازی اخیر داشتیم اما در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودیم. باید این مشکل را خیلی زود برطرف سازیم.

وی گفت: اینکه تیم بتواند موقعیت‌های زیادی خلق کند، گامی خوب و موفق است ولی در ضربات نهایی دچار مشکل بودیم و شاید این به خاطر دور بودن از شرایط مسابقه است. یک ماه است مسابقه‌ای نداشته ایم و بازیکنانمان از شرایط بازی دور شده‌اند.

سپاهان با قبول شکست برابر النصر در امتیاز سه باقی ماند تا برای صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا نیاز به معجزه داشته باشد.

[ad_2]

Source link