مجموعه های غول پیکر برای بدنسازان

[ad_1]

دفعه بعد شما در Youtube.com چک کردن افسانه ای arm workout با عنوان “میلوس Sarcev غول مجموعه تمرین”. شما ببینید بدنساز حرفه ای IFBB Milos Sarcev تکمیل 18 دقیقه تمرین بازو با بقیه صفر – به عنوان مثال باور نکردنی از یک غول تنظیم شده است. مجموعه های غول پیکر در میان بدنسازان آماده شدن برای یک نمایش است. آنها شامل نخ کشیدن برگهای توتون وامثال با هم گروه های زیادی از تمرینات کامل یکی پس از دیگری و بدون استراحت. آنها را می توان مورد استفاده برای یک قسمت از بدن مانند قفسه سینه و یا مجموعه ای از مخالفت نقاط بدن مانند عضله دوسر و سه سر. وجود دارد دو افراطی نظرات سودمندی مجموعه های غول پیکر. بیایید نگاهی به هر دو نقطه نظر کنید و سعی کنید برای رسیدن به نوعی از توافق. پس بیایید بررسی تاثیر AAS استفاده و تفاوت های تناسلی مجموعه, اثرات, بر, دنده کاربران مقابل, طبیعی, بدنسازان.

غول مجموعه بزرگ هستند!

هدف از بدنسازی است که به نیروی زیادی از خون را به یک گروه عضلانی در حالی که پاره شدن فیبرهای عضلانی. این خون حاوی اسیدهای آمینه از پروتئین موجود در غذایی که می خوریم) است که بسیار مفید برای کمک به پاره فیبرهای عضلانی درمان است. آنها رشد بزرگتر که منجر به رشد عضلانی قابل اندازه گیری در کسری از یک اینچ است. در طول زمان این فراکسیون اضافه کردن! غول, مجموعه فوق العاده هستند زیرا آنها نیروی بیشتری خون به عضله منطقه از هر گونه آموزش پروتکل. هدف قرار دادن یک قسمت از بدن را با یک توالی از 6 تا 8 تمرین های مختلف قطعا شوک منطقه به رشد ملاقات با این شرایط!

غول مجموعه بی فایده است!

آیا شما یک بدنسازان و یا یک بدن “turk”? شما نیاز به مقدار زیادی از سنگین مجموعه را به سود. پانزده مجموعه از 4-8 تکرار بلند کردن اجسام سنگین و شما مانند یک بدنساز. سی مجموعه بالا-rep “پمپاژ” و شما مانند یک اسم حیوان دست اموز. قدرت و استقامت در حال همه خوب است – اما شما نیاز به سنگین بدنسازی مجموعه به رشد است.

حکم

مثل همیشه ترکیبی از این دو استدلال معمولا منجر به موقعیت صحیح. غول مجموعه مفید از زمان به زمان. آنها برای شکستن از طریق چسباندن نقطه و می تواند کمک به ارائه برخی از افزایش کیفیت در این هفته های آخر قبل از بدنسازی نشان می دهد. سطح قدرت پایین هستند در این نقطه, بنابراین شما نیاز به پیدا کردن راه های دیگر برای مالیات عضلات خود را بداند. از سوی دیگر با استفاده از این “پمپاژ” مجموعه در طول سال هرگز واقعا منجر به رشد عضلانی جدید. شما نیاز به سنگین مجموعه و تعداد زیادی از بقیه برای رسیدن به این شاهکار. شما باید با استفاده از مجموعه های غول پیکر نکنید.

AAS استفاده از

همانطور که با همه چیز بدنسازی, زمانی که مربی است که با استفاده از استروئیدهای آنابولیک و یا آندروژن قوانین را تغییر دهید. کاربران AAS قادر به آموزش طولانی تر و سخت تر و سریعتر بهبود می یابند به عنوان به خوبی. شما رشد عضلات بزرگ در حالی که به زنی چمن خود را اگر شما با استفاده از AAS. در حالی که برخی از بدنسازان ممکن است قادر به دست آوردن عضله در حالی که با استفاده از مجموعه های غول پیکر, بسیاری از naturals خواهد شد. اگر شما طبیعی, شما باید استفاده از آنها را تا دو هفته در یک زمان حتی 8-10 هفته برای جلوگیری از فرسودگی شغلی به سیستم عصبی مرکزی است. اگر شما یک استروئید کاربر آسمان به احتمال زیاد از حد!

[ad_2]