مبارزه با مقاومت آنتی بيوتيکی

[ad_1]

من هرگز شاهد آمدن آن. این روند آغاز شده و با کوچک اما احساس دردناک درست در وسط از سمت راست من لب به لب-گونه. یک مشکل بسیار آزار دهنده به خاطر اینکه من یک نویسنده مینمودم در اطراف به عنوان من سعی می کنم به پر کردن خالی صفحه نمایش با کلمات است.

در ابتدا من عنوان آن را به عنوان تنها برخی از احمق کمی سوزش آن را به عنوان به زودی به عنوان آن آمد. یک دیابتی در حدود 25 سال در حال حاضر من مستعد ابتلا به التهاب و عفونت. این فقط یکی دیگر در یک جانشینی متناوب آزار دهنده مشکلات سلامتی.

در شروع این فکر هرگز رخ داده است که ممکن است آن را یک عفونت است. من تا به حال تا به حال هیچ حادثه و هیچ بریدگی و خراش و یا خراش طوری که نمی pop up به عنوان مقصر است. است که تا زمانی که آن را ادامه داده و رشد به یک زخم باز. درد سطح نیز به طور چشمگیری افزایش یافت.

من به دکتر رفتم. او فکر نمی کنم آن جدی بود. او نوشت: نسخه ای برای خفیف آنتی بیوتیک و کرم. من سمت چپ دفتر اعتماد به نفس است که این مشکل در دست است. بازگشت به خانه من در زمان یک قرص, کرم استفاده شود و اعمال پانسمان.

که نقطه نشسته در کامپیوتر من و انجام من نوشتن روزانه مراسم در حال رشد بود به یک چالش جدی است. درد آنقدر شدید است که من تا به حال به زور خودم را به حرکت در همه. که کار می کرد در حالی که برای. من در زمان کامل آنتی بیوتیک دوره کردم و به عادت تمیز کردن و پانسمان زخم باز سه بار در روز.

این روند آغاز شد و در ماه نوامبر گذشته. به عنوان من آمد به پایان بطری قرص من ضربه موجی از ناامیدی و سردرگمی است. من تا به حال به این واقعیت است که این عفونت به حال بدتر و نه بهتر. بود دکتر تشخیص داده است ؟ او تا به حال به من داده اشتباه آنتی بیوتیک? بدتر من باید برخی از نادر جدید عفونت است ؟

من رفت و برگشت به دفتر کار خود در یک دور بیشتر نگران دولت از من بود که در اولین سفر من. او اعتراف کرد او متعجب و متحیر اما خار که به کنار. من یک نسخه جدید یک آنتی بیوتیک قوی تر که می رویم به نیاز به چهار متوالی تزریق.

یک بار دیگر من به خانه بازگشت احساس کمی بی حس اما خوشبین است که این قوی تر injectible آنتی بیوتیک خواهد انجام ترفند. من تزریق و منتظر دارو به ساخت تا در سیستم و از بین بردن عفونت. من صبر کردم و صبر کردم. این وضعیت نمی کنید بهتر است آن را حتی بدتر است.

آن زمان من نمی توانستم بنشینم و نیز تا به حال یک زمان سخت در راه رفتن. درد ثابت شد حتی زمانی که من در تلاش بود برای نوشتن در حالی که دراز کشیده است. این زمان زمانی که من بازگشت به مطب او به من گفت که برای رفتن به اتاق اورژانس. او نمی خواهد سعی کنید یکی دیگر از آنتی بیوتیک. در واقع او به نظر می رسید در از دست دادن.

به جای من رفت به درمانگاه. دکتر وجود دارد آیا تجویز یکی دیگر از آنتی بیوتیک در زمان یک فرهنگ برای آزمایشگاه و تا به حال پرستاران اسکراب زخم. آن را فقط نگه داشته در حال رشد به عنوان اگر کرم آنتی بیوتیک بود و دارونما تزریق شده بود چیزی جز آب.

که در آن نقطه من اضافه شده بود از جمله علائم خستگی مزمن و اولین نشانه های افسردگی است. این دو ویژگی از یک دیابتی زندگی و من می دانستم که آنچه آنها به عنوان به زودی به عنوان آنها به وجود آمد. سیستم ایمنی بدن من ضرب و شتم قرار گرفت و با استفاده از هر انرژی آن می تواند از هر منبع در دسترس بود.

من امید من در طول سومین هفته دو دوره از آخرین آنتی بیوتیک. در واقع من در سوزن سوزن و تمام وقت است. هنگامی که من به پایان رسید من تعجب نیست که آن را بیش از حد شکست خورده بود در کار خود را. هنوز هم آن را هرگز به من رخ داده است که من ممکن است آنتی بیوتیک مقاوم است.

در آن نقطه من شروع به در نظر گرفتن این احتمال که من 71 ساله بدن بود در حال اجرا از گاز است. من سطح انرژی بسیار پائین و سطح درد آنقدر زیاد است که من می توانم نوشتن نیست. من تنها می تواند راه رفتن در مسافت های کوتاه به گوشه ای از فروشگاه به کشتی و خلق و خوی من به خاک سپرده شد در چاله.

زمانی که من بازگشت به مطب او به نظر نمی رسد بیش از حد شگفت زده شده توسط این واقعیت خود نسخه شکست خورده بود. او با قرار دادن گزارش آزمایشگاه در سبد و اشاره به آن است. “من می ترسم این نتایج نشان می دهد شما در حال مقاوم به هر نوع آنتی بیوتیک را داریم.”

من به سادگی نمی تواند نظر من قرار دادن در اطراف این بیانیه است. من تا به حال هرگز فکر نمی کردم که من تا به حال بیش از حد آنتی بیوتیک ها به نقطه من سیستم ایمنی بدن ساخته شده است تا در مجموع تحمل. سپس دوباره تا کنون هیچ کس به شما می گوید که در آن خط است.

در واقع من تا به حال گرفته شده حداقل یک دوره هر یک از 3 سال های گذشته برای درمان عفونت سینوس. من سمت چپ اتاق کاملا اشتباه و با هیچ ایده چه باید بکنید بعد. دکتر پیشنهاد کرد که من برنامه یک عمل جراحی برای خلاص شدن از منطقه آلوده. فکر من این بود که بیمارستان ها مکان های بزرگ به قرارداد عفونت. من مشتاق به این گزینه به ویژه هنگامی که آن را به معنی من نمی تواند نشستن در کامپیوتر و کار برای یک دوره بسیار طولانی از زمان.

باور کنید یا نه که کل فرایند در مدت چهار ماه رفت و من هنوز هم تا به حال عفونت است. من تصمیم گرفتم به سختی آن را و ببینید اگر بدن من را بسیج کرد و خلاص شدن از آن. سپس من تا به حال یک ضربه به سعی کنید یک دکتر زن که من تا به حال قبل از دیده می شود و تحت تاثیر قرار گرفته بود.

او به من داد یک اسپری است که پزشکان دیگر هرگز ذکر Microdacyn. این اسپری یک فعال بیولوژیکی درمان برای درمان زخمهای حاد و مزمن است که دشوار است به درمان است. من اعمال می شود و اعمال آن را هر روز آغاز شده و شاهد بهبود بسیار به من کمک.

وضعیت من در حال حاضر محافظت می شود و نامشخص است. من در حال حاضر من نمی تواند یک عفونت سینوس. من کشف یکی از موثر درمان فاژ درمانی است. این است که تنها در دسترس در شرق اروپا است. من توصیه یک رویکرد محافظه کارانه وقتی که می آید به مصرف آنتی بیوتیک ها تنها تا زمانی که واقعا لازم است.

[ad_2]